Muhabbet kuşumun kanadında ur çıktı!!!

AyShE GuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.383
15
kuşumun kanadında nohut tanesinden biraz küçük et benine benzer bişey çıktı:gitme:...petshoplara sordum yaşlılıktan dolayı ur çıkmış dediler ... sağlığına pek bir zararı yok eskisi gibi cıvıl cıvıl zaten zararsız olduğunu söylediler ama patlarsa ölürmüş veterinere götürüp aldırmayı düşünüyorum ama kazara patlarsa diye endileşeniyorum.şimdilik vitamin antibiyotik vs.lerle iyileşmesini bekliyorum ama olduğu gibi duruyor bi ilerleme yok gördükçe sinirim bozuluyor:çok üzgünüm:çok uzun zamandır benimle bayağı alıştım bir şey olursa çok üzülürüm..Muhabbet sahiplerinden başına böyle bir şey gelen varsa yazsın lütfen ne yapmalıyım..senağlama

Sevgili evcil sahibi; Neden hayvanın rahatsızlığını hiçbirşey bilmeyen amaçları sadece satma ve para kazanma döngüsüne çalışan petshoplara soruyorsunuz.

Veterinerler ne için. Hemen götürün bir veterinere alacakları ne malum belki ilaç tedavisi edecekler. Eğer gerçekten ur ise çok geç kalmadan bir doktora götürün. Geçmiş olsun.

Sevgili evcil sahibi; Neden hayvanın rahatsızlığını hiçbirşey bilmeyen amaçları sadece satma ve para kazanma döngüsüne çalışan petshoplara soruyorsunuz.

Veterinerler ne için. Hemen götürün bir veterinere alacakları ne malum belki ilaç tedavisi edecekler. Eğer gerçekten ur ise çok geç kalmadan bir doktora götürün. Geçmiş olsun.

ilginiz için teşekkürler fakat yaklaşımınız pek hoşuma gitti diyemicm sonuçta ben de onun için neyin iyi neyin kötü olduğuna karar verebilirim.ztn amaçları sadece para kazanmak dediğiniz insanların verdiği ilaçlarla tamamen iyileşti urdan hiç eser kalmadı:nazar:...hihoyyyt

X