Muhabbet kuşumu çok özledim!

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.310
4
Kuşumu çok özledim. 96 gün önce ellerimde öldü. 9 yaşındaydı. Benim dostumdu. Ortaokuldaydım daha onu aldığımda 2000 senesinde. okuldan gelirdim hemen onu kafesinden çıkarırdım. dertlerimi ona anlatırdım. en iyi arkadaşımdı. ailemden biriydi. üniversiteye gelince evde bıraktım mecburen onu. annemlerle telefonla konuşurken ilk onu sorardım. Alo kuşum nasıl derdim...

ama gut hastalığından kaybettim onu. elimdeydi. son kez bana baktı sonra.......
ertesi gün gömdüm onu ağlayarak..
Unutamıyorum ve onun yeri dolmuyor. Çok özledim seni kızım..

Canım ya aglattın beni (Benimde boncukum ,canım,küçük arkadaşım ramazan bayramında kayınvaldemlere Ankara ya gittigimiz için annemlere bırakmak zorunda kalmıştık.Arife günü kacırmışlar.Ne doyabildim nede son kez görebildimKahroldum üzüntüden.Bende cok özlüyorum.Cok iyi anlıyorum seni(gitme:

( çok üzüldüm.. off ya neden ayrılmak zorunda kalıyoruz onlardan.... kaç ay oldu hala ilk günkü gibi acısı. o kadar yakındı ki bana. 15 günlükten 9 yaşına gelene kadar bizimleydi. ailemizin bi üyesiydi... bana hala bi kuş için mi ağlıyosun üzülüyosun diyorlar her gün çektiğim videolarına bakıyorum.. Ben bunu nasıl atlatıcam?
bu acıyı yaşayan arkadaşlar bu geçicek mi? ((

ayy benimdev var adı limon muhabbetkuşu çokk sewiiyorummm "1 yaşına gircekk daha bebekken alldım
onuuu..gözümm gbiii bakkıyorumm bişe olurrsa çook ğzülürümmm anlııyorumm seni çok üzüldüm canı yaaa:gitme:

bi muhabbet kusum vardı onu cok seviyordum ama bi gun camı acık unutmusuk oradan ucup gitmis Günlerce camdan ayrılmadım belki görurum belki geri gelir die ama gelmedi Sonra cok üzülüyorum die babam 2 muhabbet kusu daha aldı bana ama kusun biri hastaymıs ve kısa süre icersinde öldü onun icn de cok uzuldum sonra onu gömdük bide okadar masumlar ki Simdi bi tanesi yasıyor ona gözum gibi bakıyorum birsey olmasın die Bide evde köpeğim var oynuyorlar kusla cok seviyorum onları seyretmeyi :)

Benimde küçükken kuşum ölmüştü annemin dediğine göre tam bir hafta ağlayıp sızlamışım e sonrada unutmadım ama acısı geçmeye başladı .Şimdi bir dostum daha olsun istiyorum çok iyi bakıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…