Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

vallahi ben beğendim falını :) ağzına sağlık çok teşekkür ederim :)

Yapmak istediğin düşüncelerin yol yol çıkmış. Aslında hepsinin önü açık ama sanki hepsini aynı anda yapmaya çalışıyor gibi, bir telaş bir acele görüyorum.

Çok gönülden yapmak istediğin bir şey var, bunun için sana içinde 'F-S' harfleri bulunan biri yardım edecek. Karşılıklı el ele verip yapmak istediğini başaracaksın.

El ele vermiş iki kişi mutluluktan dans ediyor ve akabinde üçüncü kişi olaya dahil oluyor. Önce 2 kişiyi daha sonra bir çok kişiyi etkileyecek mutlu bir olay var.

Geçmiş dönemde yaşamış olduğun sıkıntıları tekrar tekrar hatırlayıp sanki kendini üzüyor gibisin.

Hırslısın ve işinde yükselmek için büyük bir adım atmışsın ancak önünde bir insan var bu bir erkek saçları biraz red kit modeline benziyor. Bu insan senin önünü kesmeye çalışacak ancak başarılı olmayacak. Kimse seni yolundan döndüremeyecek :)

Yakın zamanda bir bebiş görünüyor haneye ama bu bebek sizi şaşırtacak. Şaşırtma sebebi de önce kız gösterip sonra erkek olacak gibi :)

@_Jadaloz_

canım baktığın falı okudum ben canım teşekkür ederim :) sen kendin için ne falı istediğini söylemedin :) ben de sana bakayım :)

Yazdığım yorum sizdir cevapla dedim ama etiketlemedi, olmadı yani neden almadım

Katina nedir hiç bilmem baktırmadım da o olsun sizin içinde uygunsa :)

etiketlendi canım okudum ben senin yazdığın falı :) çok da beğendim :)
sen yazmadın ya şunu istiyorum diye onu söylemek istedim orda :)
tamam katina açayım. soru var mı genel açılım mı yapayım

Bayanlar buraya bıraktım bugünkü falımı :) fallaşmak isteyenler buyursunlar :)

Eklentiler

• IMG_1626.JPG
    45,1 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1625.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1629.JPG
    36,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_1625.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 25
Genel açılım olsun o halde :)

sağlık problemi olan bir kişi var. sen veya çevrendki birisi olabilir. bu kişiyle ilgili güzel gelişmeler, iyileşme görünüyor. bir ilişkiin var mı? kartlarda erkek kartı hiç çıkmadı yalnız o kadar güzel kartlar var ki. güzel bir ilişki sadık bir eş mutlu bir yuvayı anlatan kartlar var. evliysen yuvanda huzur saadet var. bekarsan evliliğin mutlu olacağın bir adamla mutlu mesut sürecek. iyi şans seninle. htta senin "bu olay/iş asla benim istediğim gibi olmaz" dediğin konularda bile şans yüzüne gülecek.
doğurganlıkla ilgili kart çıkmış. bir evlat sahibi olmayı çok istiyorsun. bu konuda da istediğin gibi sonuçlanacak.
kartlardan bolluk bereket para akıyor resmen :) o kadar şanslısın ki daha nasıl yazayım bunu bilemedim. girişeceğin her işte başarı seni bekliyor olacak. işle ilgili bir beklentin varsa adım atmak için güzel fırsatların olacak.
tamam bu kart da böyle çıktıysa daha kesin sözler edicem. doğrudur yanlıştır çıkar çıkmaz bilmem ama. kartların yalancısıyım. bak şu ana kadar 4 kart yorumladım. dördü de aynı şeyi söyleyen kartlar. senin karşına öyle bir insan çıkmış/çıkacak ki bu adam tam senin hayatına göre. dört dörtlük diyebileceğimiz birisi. seninle uyum içinde mutluluk içinde bir ömür geçirmek istiyor. gerçekten de başarabilecek birisi. sen de bu kişiyle evlilik yapmak için çok istekli olacaksın. evlendikten kısa bir süre sonra bebek isteyeceksiniz. sende bu istek daha yoğun olacak. kendini anne olma konusunda çok hazır hissedeceksin ve isteğine kavuşacaksın. öyle bir hayat yaşayacaksın ki hayattan tamamen doyum alacaksın. özgürlüğüne düşkün birisin gelecekte de böyle devam edebilmeyi çok arzuluyorsun ki öyle de olacak.
uzun ve sağlıklı bir hayat seni bekliyor.
açık tenli iki kadın var çevrende. ikisi de senin yaşamına çok özeniyorlar aynı zmanda çok da kıskanıyorlar. bu kişilerin sözlerine çok aldırış etmemekte fayda var. moralini ve psikolojini bozacak sözleri olabilir. bu kişilere karşı temkinli olmakta fayda var.
aile içinde birtakım sıkıntılar anlaşmazlıklar olabilir ancak geçici şeyler.
geleceğinde ise işinde yükselme görünüyor canım. mutluluk seninle olsun kartların çok güzeldi :)

Ağzınıza sağlık ne kadar güzel şeyler çıkmış maşallah.. Tabi böyle fal falan bakıyoruz da rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin. Bekarım henüz inşallah o adamı bulmuş olurum. Çok beğendim ve çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…