Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20161208_205137.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 20161208_205141.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20161208_205146.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 20161208_205151.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 20161208_205155.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 20161208_205241.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 34
tamam canım açıyorum şimdi falını. ben de yükledim.
canım yolların var senin ben bunları dileklerin olarak görüyorum 2 yolun var ikisinin de önü açık ancak bir süresi var yeni yılın 2. yarısından sonra bu dileklerin gerçek olmaya başlayacak birinin başında e diğerinin başında tertemiz f harfin var. ancak kafan çok karışık bu isteklerinden yana olumsuzluğa umutsuzluğa düşmüşsün canım. aile içi sıkıntıların var bu aralar ama 3. kişilerin müdahil olmasından kaynaklanıyor daima.

3 ^lü vakitte yani 3 haftaya kadar bu sıkıntılarınız sona erecek canım. kısa kısa yollarn olacak gidip geleceğin ama bayağı kafa dağıtmaya yarayacak bu ufak tatillerin. bir erkekle karşılıklı konuşman olacak canım bu kişi sana dertlerini açacak sende akıl vereceksin bu kişiye. birilerinden hediye alacaksn aile içinden birileri canım.

başkalarının lafına sözüne çok bakan birisin karşındaki kişiler aman jadaloz şunu yapmış etmiş diyecekler diye çoğu yapmak istediklerini erteliyorsun. kim neder diye düşünmeden kendi isteklerine yönel canım. eline ufak tefek paralar geçecek canım fazla değil ama o anlık sıkıntılarını gidermeye yarayacak miktarlarda olacak.

üzerinde nazar göz var canım senin bu yüzden zaman zaman kendni hasta gibi halsiz hissediyorsun hayattan tat alamadığını düşünüyorsun. herkesi dostun olarak görüp sırlarını verme iki yüzlüler çok fazla çevrende özellikle en yakınım dediğin kişilerde mevcut ne yazıkki canım. içinde 2 kişilik var adeta. bir yanın fazla vurdum duymaz olmayı istiyor diğer yanın herşeyi kafasına takan ve ne yazıkki herşeyi kafasına takan kısmın çok dha fazla baskın.

dua ediyorsun habire. bir şey için bu duan ve duan kabul olacak canım 5 rakamı var tam ellerinin yanında. esmer uzun bir adam var bu adamla bir konuşma yapmayı planlıyorsun habire erteliyorsun ama dediğim gibi duanın kabul olması için 5 vakti var canım tekrardan 5 rakamı çıkmış adeta. bu konuşma yapacağn esmer adamın kafasını bulandıran birileri var çevresinde iri esmer bir kadın ile uzun yüzlü iri kadına göre daha gençce bir kadın.

Musaitm cnm tarot bakarsan sevinirim :)

canım çevrendeki insanlara karşı bir yorgunluk bir bıkkınlık görünüyor. bunun sebebi aslında senin hayır demeyi sevmemen. çok fazla yük taşıyorsun omuzlarında. biraz sıkıntıdan uzaklaşıp kendine zaman ayırman gerek.
yaşadığın yer toplumsal kısıtlamaların çok olduğu bir yer mi? kendini çok kısıtlanmış hissediyorsun. yapmak istediğin bir çok şey var ancak toplumsal baskıdan ötürü vazgeçiyorsun bazı şeylerden.
hava grubu bir erkek çıktı. modern, akılcı, geniş bir dünya görüşüne sahip birisi. bu kişiye karşı yoğun duygular görünüyor senden yana. hatta annelik hissi bile depreşiyor, bu duyguyu tatmak istiyorsun. erkekten sana karşı bir yakınlık göremedim canım kartlarda. hatta senin hislerinin de zamanla değişeceğini ve bu kapıyı tamamen kapatacağını söylüyor kartlar. bu kişinin sana mutluluk getirmeyeceğini görecek ve vazgeçeceksin.
bazı şeyleri ısrarla istediğin ve bunların sana mutsuzluk getirdiğini fark edeceksin. ısrar etmeyi bırakıp hayatı kendi akışına bıraktığında daha mutlu ve sevilesi bir hayata sahip olacaksın. sen aşk evliliği yapmak isteyen birisin sanırım ama benim hissim mantık evliliği yapacaksın. yaptığın evlilikten de pişmanlık duymayacaksın. karşına çıkacak erkek otorite sahibi, yaratıcı, bilgili bir insan. iyi bir baba ve iyi bir eş olacak sana. senin için çaba gösterecek sonunda da hedefine ulaşacak.
aile ile ilgili bazı sıkıntılar görünüyor. bir zamandan sonra senin gözüne yük gibi görünecekler diyor kartın.
maddi açıdan iyi bir konumda olacaksın.

teşekkür ederim canım ağzına sağlık

teşekkür ederim canım hava grubu kim acaba hoşlandığım kişi toprak grubundan biri.

teşekkür ederim canım hava grubu kim acaba hoşlandığım kişi toprak grubundan biri.

toprak grubu çıkmadı canım kartlarda, hava çıkınca o olduğunu düşündüm. olmazsa senin ve erkeğin tenlerini yaz iskambil açayım canım?
tarotta pek iyi değilim daha çok katina bakıyorum ben. şaşmış olabilir kartlar :)

kumral ile esmer arası canım :)

tamam :)
bu falın yorumu kısa oluyor ancak büyük çoğunluklua tuttuğu söyleniyor. açtım kartlarını.
ilk kartların aşk kokan bir teklif alacağını söylüyor bu kişiden. ilişkinin merkezinde sen varsın. senin çabalaırnla ve senin istediğin doğrultuda başlayacak /ilerleyecek. en az senin kadar duyguları var sana karşı. karşılıklı görünüyor hisler. ve yine erkeğin sana karşı bir teklifi olduğunu ve bunun için biraz zamana ihtiyaç duyduğu çıktı. fiziksel olarak da karşılıklı beğenme söz konusu.
bir de melek kartı çektim senin için. falın çok güzeldi altında kalmak istemem :)
gçmişinde yaşadıklarına karşı öfke duyuyorsun. artık geçmişinle barışmalısın ve onu şifalandırmalısın. şu an yaşadığın bir çok olayın kökeni geçmişinle bağlantılı. şu anını güzelleştirmek istiyorsan geçmişini affet, sev.

teşekkür ederm cnm inşallah

Kızlar biri hayrına bakarsa ayın 24ünden sonra ben de o kişiye hem iskambil açıp hem kahve bakabilirim :)

Eklentiler

• 20161211_145300.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161211_145312.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20161211_145320.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 20161211_145355.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 20161211_145450-min.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161211_145458-min.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 23
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…