Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_ zamanin kaldığında benim de falıma bakarsan sevinirim.Ben bilmiyorum ama bakan bir kaç kişi var sürekli görüştüğüm.Mutlaka kahve falına baktırıp yazarım sana.

merhaba,
falını yazıyorum şimdi. benim falıma baktırdığında etiketleyip yazarsan sevinirim çok sık giremiyorum, girdiğimde gözümden kaçmasın :)

birinden bir kötülük görmüşsün. bu kişiyle arana mesafe koymuşsun ya da tamamen bağlantıyı kesmişsin. onunla ilgili yeni şeyler öğreneceksin. yaptığı şey hakkında detaylı bilgin olacak ve sen bu kişiyi affedeceksin.
yeni bir hayat yolu çizmek istiyorsun kendine. bu yol için gereken fırsat eline geçecek.
ailenle ilgili bir sıkıntı görünüyor. seni çok üzüyor bu durum. birtakım şanssızlıklar yaşamışsınız. ama her zaman sabretmişsiniz. hep şükretmeyi bilmişsiniz.
çok sinirli esmer bir erkek var. bu erkek bazen şiddete bile götürüyor hırsını.
şu an bir işin var mı? işkolik diyebileceğim bir tarzda sıkı sıkıya bağlanıyorsun işine. belki de hayatın karmaşasından bu şekilde uzaklaşıyorsun. açık tenli bir erkek çıktı. çalışıyorsan iş yerinde olan bir erkek diye yorum yapacağım, çalışmıyorsan günlük hayatndaki biri olarak alabilirsin yorumu. bu kişi fazla egoist biri. senin yaptığın en ufak hatalara bile tahammül edemiyor. yapılan şeylerden pek memnun olduğu da söylenemez. senin yapamadığından değil yalnız kendi egosundan öyle davranıyor.
bir ilişki söz konusu gelecek kartlarında çıktı bu kart şu an yaşamıyor olabilirsin. bu ilişkiye üçüncü bir kişi burnunu sokacak. arayı karıştıracak.
hayatınla ilgili bir yol çizeceksin ve bu yol senin için en güzel yol olacak. özel hayatında da iş hayatında da mutluluk görünüyor.

katinadan üç kart çektim senin için de :)
bu da son falım olsun. yoruldum :)

bu aralar ruhuna hitap eden şeyler yapmayı tercih ediyorsun. kitap okuma müzik dinleme resim yapma gibi şeyler. bunlarla doyum sağlıyorsun hayata karşı.
ilham alacağın güzellikler çıkıyor karşına.
hayatında tamamen kapatacağın bir sayfa var. bu sayfa sana acı veriyor. bu şekilde nereye gittiğini nasıl devam edeceğini kestiremiyorsun ve belirsizlikler seni çok yoruyor. endişelerine bir son verecek bu sayfayı tamamen kapatacaksn. sonra derin bir ohhh çekebilirsin :)

tabi ki fotoları yüklüyorum. sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz, yoksa direk açılım da yapabilirim.
Canim eski erkek arkadaşım döndü gibi birşey oldu da ben pek güvenmiyorum ne yapmam gerekli guvenmelimiyim iyi niyetine onu merak ediyorum duyguları varm bana karsi gercekden
Hangi bilgiler gerekli canim

Canim eski erkek arkadaşım döndü gibi birşey oldu da ben pek güvenmiyorum ne yapmam gerekli guvenmelimiyim iyi niyetine onu merak ediyorum duyguları varm bana karsi gercekden

kusura bakma yazmayınca unutmuşum ben. sana da bakayım öyle bırakayım. tekrar fallaşmak için kimbilir ne zaman gelebilirim. söz verdik sözümüzü tutalım :)
bilgiye gerek yok açıyorum ben katina, sen de benimkini yorumlarsan çıkmadan okuyabilirim :)

Tamam canım yorumluyorum.

Kusura bakma bende sohbete dalmisim ablamla

Yaa temi yüreğine sağlık senin ne kadar kıyamıyorsun yerim senii

falında çok iyi kartlar da çıktı çok kötü kartlar da. kişilerle olan savaşın çok fazla görünüyor. bazı insanlar seni çok yoruyor çok etkileniyorsun bu kişilerin lafından sözünden hatta varlığından. gelelim kartların tek tek yorumuna.
bu erkek arkadaş açık tenli mi? burada açık tenli bir erkek çıktı erkek aslında çok güvenilir bir yapıya sahip değilmiş gibi görünüyor ancak yanında çıkan kartlar çok güzel. umut vaad eden güzellikler sunuyor senin önüne. bunları yaparken de samimi görünüyor. her şeyin yoluna gireceğine dair sözler verilmiş ve bu kartların hemen yanında alyans kartı çıktı. söz nişan gibi bir olay anlamına geliyor bu kart.
iki erkek daha var burda. bu kişiler senin hayatında olan ancak pek güvenilir olmayan tipler. birisi kumral diğeri daha açık tenli. ikisini de geçmişte bırakma vakti gelmiş. bu kişiler belki sevdiğin adamla birlikte hayatına girmiş kişiler olabilir sevgilinin arkadaşları olabilir yani. bu kişilerden uzak durmakta fayda var.
çok mu göze önünde bir hayatın var? ya da yaşadığın güzellikleri çok mu paylaşıyorsun etrafındaki insanlarla?
genelde bir kıskançlık bir haset bir olumluyu olumsuza çevirme var etrafındaki kişiler tarafından. bir kumral bir de daha açık tenli kadın var. bu kişilerden de sana fayda yok. bunların yanında bir de esmer erkek çıkmış. bu erkek güvenebileceğin birisi. sanırım hayatına girebilecek en doğru insan. aşk anlamında mı bilemem ama dostluğu sana iyi gelecek birisi.
son kartın hiç sevmediğim bir kart. direk yorumlamıcam. sadece şunu söylemek istiyorum bu karta dayanarak. hayatında yanlış insanlarla yoldaşlık edersen seni dibe çekecekler. doğru insanlarla devam edip sana karşı hasetliği olduğunu düşündüğün hrkesi ya hayatından çıkarmalısın ya da sen de onlara iki yüzlü davranıp yüzlerine gülüp onları umursamamalısın. yoksa geleceğinde çok sıkıntı görünüyor. insanları dikkatli seçmelisin.

Canim esin sanirim bir erkek var falinda sanki senden bir konuda ozur diliyor. Kizdirdi mi seni. Sen uzun saçlı sanirim ince yapılı bir bayanın senin arkanda işle ilgili güzel bir temiz kağıdı çıkmış oldunolcam vadesi yakin.
Evliliginde her hangi bir problem yok maşallah canim ama bir kadın varbkaynanami görünce ki bilemedim esmer toplu bir bayan bu bayan sanki biraz evliliginibkaristiriyor eşinin tarafından biri bu onun yaninda çıkmış iyi olmanızı aranizda inatlasma var sanirim.Bu kisi her kimse dikkat edersin.
Bebek düşünüyor musun bilmiyorum ama bir kız bebek gördüm canim hayırlısı olsun. Bu bebek senin değilse l harfli bir bayanın bunun haberini açılacak olabilirsin.
Falinda sıkıntıların kafana taktiğin şeyler olduğu çıkmış.korkuların var her ne ise bu sıkıntılar ve korkular kurtulacaksin.
Biri var dedikodu değilde insanlar soruyor seni bunu oğreneceksin.
Şehir dışından bir misafir var hanende. Kalacak biraz.
Eline bir miktar para geçecek seni ferahlatacak bayağı.
Tabagında balıkların var alınan var bunlar güzel kısmet demek dir.
Ayni zaman da çatı var falinda ev alma ihtimalin var ve göçünü çıkmış.
Falında ben kus yuvası gördüm bu demektir ki bekar insan evlenir evli insanin huzuru duzeninyerine oturur mutlu yasamnsürer. Canim allah daim etsin.
Bir de 2 çift ayakkabı çıkmış bariz yine buda huzurlu mutlu günlerin kapıda olduğuna isaret dir
Bubkadar yorumlayabildim canim.

Doğru canim acikntenl ve genel itibariyle birebir yasadim yasiyorum bunları inşallah su söz nisan kismi da çıkar.

evet kızdırdı özür bekliyorum ancak pek de ümidim yok :)
işle ilgili 2 aya kadar bir haber bekliyorum inşallah olur. görümce o görümce. esmer değil ama kalbimi çok fena kırdı.
hangisine cevap yazayım şaşırdım hepsi de tuttu. gelecek için yazdıkların da olur inşallah. misafirim gelecek ama çok kalmasa iyi olur çalışan insanın evinde fazla kalınmaz ayıp
teşekkür ederim canım ağzına sağlık çok beğendim falını :)

Senin de ağzına sağlık canim çok teşekkür ederim tekrar. Inşallah hakkında herşeyin hayırlısı olsun.

bana bakacak biri var mı şöyle kendine güvenen, becerisini test etmek isteyen
biraz karışık bir hayatım varda

_Jadaloz_ Çok teşekkür ederim canım zaman ayırdığın için.Yarın büyük ihtimalle fal bakan yakınımla bir arada olacağız. Sen yarın iç kahveni paylaş burdan.Mutlaka yorumlayıp yazarım buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…