Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

aa canım benim çok teşekkürler
tabii ki yazarım, özelden sorularını gönder istersen. (genel bakamıyorum da maalesef)

müsaitseniz fallaşabiliriz :)
kahve, tarot, katina bakıyorum. katina yorumlarıma daha çok güveniyorum. kahve yorumum da beğeniliyor genelde. tarotta iddialı değilim :)
Yanlış hatırlamıyorsam bir kere katinayı siz bakmıştınız bana yahut pofu hanım, eski hesabım olduğu için net hatırlayamıyorum. Gerçekten güzeldi.

Eklentiler

• 20161204_191159.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 33
  • 20161204_191211.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 30
  • 20161204_191218.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161204_191225.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20161204_191234.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20161204_191328.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 35
sorum yok fincanımda ne görürsen kabulüm :)
ben de sorunuzu bekliyorum

fincan çok karmaşık çıkmış. sanki her şeyin düğümü bir kişide. bu da sizsiniz. kabuğunuza çekilmişsiniz, kırmak için uygun zamanı bekliyorsunuz. topladığınız güçle bir güneş gibi çıkmışsınız fincanın tam ortasında, ama kabuğun kırılmasına biraz daha zaman olacak. alacağınız ve beklediğiniz çok fazla haber var, bunların sonrasında feraha çıkma var.

daha önce hayatınızdan çıkmış biri size doğru ulaşma çabasında. E ve C harfleri belirgin çıkmış bu kişiyle ilgili olarak. uzun zamandır ulaşmaya çalışıyor, son aşamaya gelmiş artık. bununla ilgili haber alacaksınız. bu haberin arkasından çok güzel bir kuğu çıkmış, bu size çok iyi gelecek bir haber.

sivri burunlu, perçemleri olan sanıyorum kumral bir kadın size bir E Harfi sunuyor. (M harfi de var ama o kadar belirgin çıkmamış.) biriyle tanışmanıza veya görüşmenize vesile olacak bu kadın. bu adam ve kadının arkasında bir balık gizli, eğer konuya olumlu bakarsanız bu balık size de yarayacak kadar büyük bir balık. adam ellinde kalbini size sunuyor, fakat çekiniyor tepkinizden.

iki kişi var, arkanızdan konuştuklarını duyacaksınız. iki kadın. çok ihtimal vereceğiniz kişiler değil; bu sizi karşı karşıya getirecek ama hesap sorma fırsatınız olacak. bunları öğrenip onları hayatınızdan çıkaracaksınız.

birkaç kalabalık ortam var, sanki bir kutlama ortamı gibi. orada bu E harfli ile yakınlaşmanız olacak. onunla birlikte çok hareketli günler gözüküyor. birlikte bir sürü şey yapılacak ve gezilecek.

haneye gelirsek; hasta biri var hanede, sanki bir kadın. çok üzülmüşsünüz bu hastalığa. başında sürekli duran biri var, çok yorgun ama. bu sebeple hane haliyle kasvetli çıkmış. kapı ağzında bekleyen bir balık var; biraz vakti var. maddi olarak ferahlatacak bir şey bu. bir de hanenin kapısında bekleyen bir erkek var, upuzun saçlı bir onu haneye getirecek. yine onun da biraz vakti var.

e c harfleri olan bir arkadaşım var yıllar önce hayatımdan çıkan. hayırla gelsin geliyorsa.
E harfli kocacım benim :)
teşekkür ederim yorumun güzeldi
ben de hemencecik açıyorum senin falını, beklettiğim için üzgünüm

lebara

hayatında olan kişiye karşı fikirlerin oldukça değişmiş. güven kaybı söz konusu. o kişi de senin tavrına göre şekil alıyor aslında. sen ona yaklaşırsan o da sana yaklaşacak, sen mesafe koyarsan o da mesafe koyacak. bu ilk kartlarındı. soruna direk cevap geldi :) bakalım devamında ne diyor.
ilişki adına son sözü sen söylemiş gibisin. verdiğin karar konusunda çok haklısın ve böyle devam etmelisin.
iş hayatında hareketlilik görünüyor karşına güzel bir fırsat çıkacak. bu fırsatla birlikte yaşamın olumlu yönde değişim gösterecek.
sakin bir kişiliğin var. karar vermen gereken şeyler olduğunda hiç acele etmiyorsun. sakince ölçüp tartıyorsun daha sonra veriyorsun kararını. bu da sana oldukça önemli kazanımlar sağlıyor. sonradan keşke demiyorsun çoğu zaman.
şu an yaşadığın bazı sıkıntılar var. bunlar kafanı gerçekten meşgul ediyor ve seni fazlasıyla üzüyor. bunların hepsi azıcık sabırla atlatabileceğin şeyler. sonrası ise ödül gibi gelecek. güneş kartı çıktı destenin en güzel kartlarından bir tanesidir kendisi. işte tüm o sıkıntılarının içine güneş doğacak ve çevrendeki olumsuz her şeyi aydınlığıyla yok edecek.
gelecek kartlarında iki tane erkek çıktı. birisi esmer diğeri ona göre daha açık tenli. esmer erkekle bir hayata başlasan bile çok fazla yürümeyeceğini söylüyor kartın. kumral olan erkek aklını başından alacağa benziyor. çok heyecanlandıracak seni. ancak bu erkeğin kişiliğine alışmakta biraz zorlanabilirsin. azıcık ucundan bencil birisi çünkü.
açık tenli bir kadın var etrafında. bu kadın senin yaşamını çekemeyen birisi. sahip olduğun en ufak şeyleri bile kıskanıyor. bu kadının sözüne güvenir onun söylediği yönde hareket edersen hayatında bazı gecikmeler yaşayabilirsin.
bu kadar canım umarım memnun kalırsın :)

teşekkür ederim, kartlara ve ağzına sağlık :)

Eklentiler

• 20161204_203552.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 20161204_203557.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20161204_203603.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 20161204_203611.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161204_203617.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 45
  • 20161204_203729.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 23
_Jadaloz_ zamanin kaldığında benim de falıma bakarsan sevinirim.Ben bilmiyorum ama bakan bir kaç kişi var sürekli görüştüğüm.Mutlaka kahve falına baktırıp yazarım sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…