Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
benimkiler tahta kutusunda duruyor, arada bir de çıkarıp dokunup karıştırıyorum filan. alıştırma yapıyorum yorumlayabilmek için. hatta "size güveniyorum tarot kartlarım, bana doğru cevaplar vereceğinizi biliyorum" filan diyorum; çünkü bazen gerçekten abuk subuk kartlar çıkıyor ama bu özellikle benim enerjimin de düşük olduğu zamanlara geliyor onu fark ettim.

aaa kız deme öyle şeyler vazgeçerim valla

Eger ki korkularin varsa öncelikle bunlari yenmen gerekiyor cnm
Yoksa ne kartlarin ile nede fincanin ile bir bag kuramazsin sürekli yaniltici seyler cikar yorum olarak
yani aslında biraz da enerji meselesi sanırım baktıran kişinin enerjisinin bakana yansıdığına inanıyorum. hatta bir keresinde buraya yeni üye olduğum zamanlarda buradan birine bakmıştım ama nasıl bakmak istemiyorum daha gördüğüm anda afakanlar bastı. sanırım fincan açılmıyordu arkadaş zorla açtı baykuş filan gördüm. iki gün üzerimde bir ağırlık oldu ilk defa yaşadım öyle bir şey geceleri de korkmuştum. bunları yaşayıp fal bakmaya devam etmeme kaç puan peki

Evet aynen canim ya enerji meselesi ...
Agirlik bas agrisi oluyor cok

hahah normal çünkü ben de benzer bir şey yaptım. yaklaşık 5 yıl önce filan, bir arkadaşımın fincanında bariz bir tabut gördüm söyleyip söylememek arasında ikilemde kaldım, sonuç olarak gerçekten bir vefat haberi aldı ve 2-3 yıl fincan bile elime alamadım.

kendini nasıl hissettiğin ve baktığın kişinin hissiyatıyla ilgili bir şey, çok da takılma :)

Benimde basima gelmisdi ...
kendi babamin ciddi hastaligini görmüsdüm sonra bir kac olay daha .. bir iki sene bende bakmadim bir kac olaydan dolayi daha ama sonrasinda yeniden basladim insan duramiyor belkide yönlendiriliyor :)

ben de ikilemde kalmıştım. evet hissiyatla ilgili ama o ağırlığı üzerimden kaldıramadım iki gün mırıl mırıl dua okuyup durdum. bir daha benzerini yaşarsam uzun süre ne bakarım ne de baktırırım. çok kötüydü.

Ben fincan fotolarımın ekliyorum buradan yadaözelden fallaşmak isteyen olursa ben kahve,tarot katina ve lenormand kartlarına bakıyorum

Eklentiler

• fal10.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 31
  • fal.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 34
  • fal1.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 37
  • fal3.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 33
  • fal4.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 33
  • fal5.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 31
  • fal6.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 39
  • fal7.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 38
  • fal8.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 34
  • fal9.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 33
fallaşmak isteyen varsa buralardayım. kahvemi kapadım bekliyorum :) ben de kahve bakabiliyorum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…