Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Merhaba,
Kahve falina super bakamiyorum malesef oncelikle onu soyluyum, ama icimden geldi bi kac yorum yapmak istedim.

Yaninizda surekli birileri var, hayatinizda aldiginiz kararlara mudahale eden insanlar oldugunu goruyorum.

Uzun boylu, zayif, kumral gibi bir kadin var, siz olabilirsiniz belki de, tertemiz bir yolu var bir erkekle gorusecek, erkek hafif esmer, elleri cebinde gezen birisi:) Ama temiz bir insan oldugunu hissettim.

Ayrica, iki katli bir evde yasayan bir kadin var orta boylu, surekli dua ediyor sizin icin. Bu kisinin, birazcik saglik sorunu olabilir su siralar.

Cevrenizde, sizin iyiliginizi istemeyen insanlar var, ancak yuzunuze guluyorlar.

belli bir donemden sonra, hayatinizda guzel gelismeler olacak..
Tabagin sonunda da iki kisi gordum, kadin esmerimsi gibi guzel, kut sacli. onun hemen yaninda da birisi var, ama kadin bu kisiyi dinlemekten oldukca yorulmus gibi.
yakininizda hamile olan birisi var ayrica.
benden bu kadar, ne kadar tuttu bilemiorm

Kızlar ben de kahve yorumu istiyorum ama hemen size fal bakamam ben ancak haftaya ameliyat oldugum için kartlar yanımda yok agrikarim var tek elimle herseyi yapnaya çalışıyorum eğer 1 hafta beklerim diyen varsa yorum yaparsa sevinirim bu reddmars sana sözümü unutmadım tatlım biliyorsun sen de durumumu

Eklentiler

• IMG_20160807_184507.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20160807_184602.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20160807_184252.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20160807_184216.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20160807_185536.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20160807_185707.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 44
Sorun değil canım . Beklerim ben uygun zamanda çekersin

Teşekkür ederim canım

Canım cektım asıklar kartı cektım bu kısı gamzeye karsı ne hısedıo dedım asıklar kartı cektım asıklar kartı karar kartı olup karanlık tarafıda olup aydınlık tarafıda var bu bnce senınle ılglı karara varmk ıstıo bnce o da senı hala dsnuo hala sevıo aslında ben boyle hıssetım aydınlık tarfını gordum yanı kartın o da kotu nıyetlı degıl yanı ve uzerne para sekızlısı cktım bıseyler ıcın ugrasıo egıtımı okulu veya ısı bılemdm bı durumlar var suan oncelıgı haytnda

evet, suanda yeni bi eve tasindi ve isine odaklanmis durumda. beni pek sallamiyo aslinda, ama yazior da arada..
Ben onunla olmicagimizi biliorm ama sanirim ikimiz de birbirimizi unutamiorz

Mukemmel ve tutarli yorumun icin cok tesekkurler!

Bi de ben bazi olumsuz kartlarin, ters oldugunda olumlu oldugunu dusunenlerdenim tarotta, ne dersiniz
_Jadaloz_ C cocugumm ?
Canım zaten bnce olumsuz kart cıkıcgnda olumsz kartlar cıkıo mesela kupa beslısı kılıc uclusu olum kule bunlar olumsz kartlar bunlar dırek cıkıo ben o yuzden kartları duz kullanıorm canım desteyı aldgmdan berı duz kullandgm ıcın kartları çevrmedm o yuzden yoksa bu terch meselesı yanı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…