Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Merhaba kızlar fallaşalim
Umarim bakan olur ne zaman atsam bakilmadi bu aralar
Ben de kahve falı bakıyorum

Canım ne kadar karmaşık çıkmış falın. İnşallah bişeyler görebilirim.

5 kişilik bir grup çıkmış üçü bir arada ikisi karşılarında. Güzel şeyler oluyor o grubun içinde. Olayı anlayamadım ama karşılıklı hoş sohbetleri var. Misafir olabilir görücü falan da olabilir :)

Hasta biri var yatıyor. Bir kadın bakıyor bu hastaya. Yalnız kadın çok bunalmış. Aile içinde çok eziliyor bu kadın.

Canım bir kalp çıkmış. bu kalbi bir erkek kollarının arasına almış sımsıkı sarıyor. Etraftan koruyor güya ama kendisi çok sıkmış farkında değil.

Çok sinirleneceğin bir şeyler duyacaksın canım. Celalleneceksin bayağı.

Bir bankta oturmuş çift var. Geçmişleri pek iç açıcı görünmüyor çok sıkıntı geçirmişler ancak önlerine bakmaya karar vermişler ve bundan sonrası onlar için daha aydınlık olmuş.

Kilolu bir kadın çıkmış. bu kadın herksin hayatının odağı olmak istiyor. Kimi zaman bu kadın yüzünden hayallerini ertelemek zorunda kalıyorsun.

Yine hasta birisi çıkmış canım bu kişinin iyi bir haberi gelecek size.

Haneye dışarıdan gelenler var yatılı misafirler. Gelenlerden birisi sanki ailesinden biriyle tartışıp size geliyor gibi.

Bu kadar görebildim canım çok karışık aklın içinden bir şey seçmek çok zor

benim falım;

Eklentiler

• 20160802_101020.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 39
  • 20160802_101024.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160802_101029.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 34
  • 20160802_101033.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160802_101101.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba, ben aşk, ilişki ile ilgili bir açılım isteyecektim tarot veya katina hangisi daha iyi sonuç verirse, bende kahve falına bakabilirim :)

merhaba falınızı yorumlayayım :)
canım falında üç ayrı erkek çıktı. sırasıyla açıklayarak gideyim. ilk çıkan kahve/siyah gözleri olan koyu kahve saçlı bir erkek. bu erkek şu an hayatında olabilir geçmişinde olabilir platonik olabilir. her ne şekilde hayatında olduysa bu kişi sana çok acı vermiş/verecek. en başta dürüst bir insan değil diyor kartlar. ve maddi anlamda cimri birisi. sen ilişki adına çaba göstermişsin, değişir her şey diye düşünmüşsün ancak değişmemiş, değişmeyecek.
duygusal şeyler dışında da hayat sana bir gülüyorsa bir tekme atmış. o kadar güçlüymüşsün ki her şeye tek başına karşı koyabilmişsin ve her şeyin üstesinden gelmişsin. yavaş yavaş olumsuzluklar senin hayatını rahat bırakmaya başlamış.
canım geçmişinde yine aşk adına çektiğin sıkıntılar çıkmış. sana acı çektiren kişiye çok kafanı takmışsın, seni bir çok kere hayal kırıklığına uğratmış bu insan. şimdi bunları geride bırakıp önüne bakma zamanın gelmiş. büyük bir kararlılıkla her şeyi silip atıyorsn ve hayatını yeniliklere açıyorsun. tam da bu sırada hayatına yeni bir insan giriyor. bu kişi açık tenli bir erkek. geleceğinde olacak kişi de bu. sen bu kişiyi başta çok dikkate almayabilirsin hatta süründürebilirsin bile. ancak bu kişi aklına koyduklarından vazgeçmeyen bir yapıda. senin için çaba gösterecek. belki de kararlılığına hayran kalıp denemek isteyeceksin. sonuçtan da pişman omlayacaksın gibi görünüyor.
bir hastalık var canım, seninle ilgili mi başkasıyla ilgili mi bilemedim. bu kartın yanında çocuk kartı çıktı. belki birisinin çocuğu olmuyordur bu tarz bir rahatsızlık da olabilir. hmmm kumral/hafif esmer gibi bir kadınla esmer bir erkeğin olduğu bir aile var mı? böyle bir çiftle ilgili durum olabilir. ailenden yakın çevrenden falan?..

umarım memnun kalırsın :)

benim falım;

Eklentiler

• 20160802_101014.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 20160802_101020.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160802_101024.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160802_101029.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160802_101033.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 21
  • 20160802_101101.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 33

Epeydir kahve falı bakmıyordum. Yorumlayım.
Canım kafan çok karışık çıkmış . Bir yoğunluk var hayatında. Çok sosyal bir insansın sanırım. Gelen gidenin çok fazla var. bir düğün nişan gibi bir yere gidebilirsin . Kalabalık insanların toplandığı bir yer var. Saçları toplu bir kadın ve erkek el ele gidiyorlar.
Burda bedenleri bir fakat kafaları zıt yönlere bakan 2 insan var. Birbirlerinden farklı şeyler düşünüyorlar.
Taşınma gibi bir durumunuz mu var. Sıra sıra dizilmiş insanlar çıkmış . Sıra sıra dağlara da benziyor. Dağlık alanda mı yaşıyorsun . Bana taşınma gibi geldi. Sen degilsindirde bir yakının taşınacakta olabilir.
Üst üste çıkmış insanlar var. Ben dedikoduya yorumladım. 3-4kişi toplanmış birisini çekiştiriyor.

teşekkür ederm canım tenleri yazarsan bakayım iskambiline

Ben koyu kumralım o benden biraz daha açık tenli

bu kişiyle karşılıklı bir çekim söz konusu. ikiniz de birbirnizin kalbindesiniz. aranızda mesafe var sanırım, mesafe kartı çıktı. bu mesafe aranızın açık olduğu anlamına da gelebilir, birbirinizden uzak olduğunuz anlamına da gelebilir. sen çok özlüyorsun bu çocuğu, erkek sadece seviyor aşırı bir duygu yoğunluğu yok erkekte.
aileye yakın esmer bir erkek çıktı. bu erkekle bir şeyler olacak gibi geldi bana. ailen de istekli olacak bu konuda

Sağol canım. Esmer olan abim olabilir. Yanıma gelecekti diğer kısımlar doğru sanki. Aramızda mesafe var uzakta . Umudum kalmadı

Teşekkürler canım falıma baktığın için ağzına saglik :)
Ben simdi hastanedeyim aksam bakicam canım :)

ederim canım falın için çok :)

Canım sen çevrenden iri gözlü birinin söylediklerini çok dinliyorsun, bu kişi de senin yaptıklarını gözetiyor kolluyor, hayatında bazı şeyleri yönlendirebiliyor, ama senin rahatsız olduğun bir durum değil bu.Bu kişi sevgilin veya eşin olabilir, hayranlık duyduğun bir insan.

Şu an ilişki durumunu bilmiyorum ama çok güzel bir aşk yaşamışsın ya da yaşıyorsun, iki tarafta da yoğun duygular ve tutku var.Fakat erkek tarafı bazı yönlendirmeler altında kalıyor olabilir, ya da üçüncü kişilere fazla kulak asıyor.ilişkinde partnerine daha çok düşkün olan taraf sensin sanırım bir de.

Önüne çok fazla fırsayların dizileceği bir dönemdesin veya bu dönem yaklaşıyor, birini istemez itersen sana hemen yeni bir kapı açılıyor.

Canım iş görüşmesi mi nedir bilmiyorum ama çok fazla görüşme var, bir çok insanla konuşuyorsun belki fikir alıyorsun.

hamilelik veya bebek söz konusu olabilir, bir de bir erkek çocuğu görüyorum.

hayatından çıkardığın bir kişi senin hayatını uzaktan izlemekle meşgul şu an, fakat senle tekrar bir bağlantıya geçmeyecek.

canım bir de annenin veya böyle yakın olduğun bir akrabanın sözünü dinle seni doğru yönlendirecek yerinde bi nasihat verecek sana.

çevrende bazı iki yüzlü insanlar var, bunları sen farkediyorsun zaten, mesafeni iyi tutmaya çalış.

teşekkür ederim canım :)

canım uzun zamandır beklemekte olduğu haberin artık gerçekleşmek üzere . bu gerçeklecek ve mutluluk gözyaşları dökeceksin .gösterdiğin çaba ile istediğin tüm başarıları kısa sürede elde edeceksin
maddi manevi çok büyük kısmetlerin var eve bişeyler alacağın görülüyor hem iş hayatında, hem de özel hayatınızda güzel olaylar olacak canım..
eşin/sevgilinle aranızdaki bağ çok güzel görünüyor birbirinize karşı sevgi dolu gözlerle bakıyorsun. bu sevgiye insanlar imrenerek bakıyor..
birtakım kişilerle kırgınlık yaşamıssın ama bu kırgınlıklar ortadan kalkacak. bu barışma sağladığın kişi seni mutlu edecek.
hanende bolluk ve bereket her geçen gün artacak ve refaha erişeceksiniz
ailede bebek bekleyen veya isteyen biri mi var acaba? bebek gördüm hayırlısı
canım dediğim gibi hastanedeydim koca gün anca şimdi vaktim olabildi inanılmaz derecede yorgunum mazur gör

teşekkür ederim canım

Kizlar gunaydin, fincan resimlerimi ekliyorum.
Kahve falima bakanin, kahvesini yorumlicam ya da tarot.

Eklentiler

• image.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    60,9 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 43
Jadoo bana katina bakar mısın. Bende sana tarot ya da kahve bakayım . Günaydın bu arada

kumral veya hafif esmer diyebileceğimiz bir erkek çıktı bu erkekle olası bir ilişki görünüyor. açık tenli bir bayan var bu adamın yanında bu kadın araya girmeye çalışıyor.
sağlıkla ilgili bir problemin varsa bu aralar şifa bulacaksın. düzelme görünüyor sağlık konusunda.
içindne çıkamadığın bir konuya çözüm bulacaksın.
bu aralar gürültü patırtıdan kaçma ihtiyacı hissediyorsun. kafanı dinleyeceğin bir yerlere gitme her şeyden uzak kalma ihtiyacı hissediyorsun. bazen olaylara aşırı sabretmen gerekiyor.
yeni biriyle tanışabilirsin. bu kişi güvenebileceğin birisi olacak. sonda yine esmer erkek çıktı dün çıkan esmer erkek. abim demiştin ya aynı kart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…