Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
wooww :) hayatın özeti resmen :)
sadece birkaç yerde uymayan şeyler var onlar da nazar boncuğu :)
daha birkaç saat önce bana yeterince vakit ayırmadığı konusunda konuşmak istedim eşim de dırdır ettiğimi düşündü muhtemelen :)))
hadi hayırlısı :) teşekkür ederim canım :)
sen ne zaman yolluyorsun fotoğrafları?

benim fincanımın fotolarımıda ekliyorum

Eklentiler

• k12.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 78
  • k1.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 28
  • k2.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 23
  • k3.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 27
  • k4.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 47
  • k5.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 34
  • k6.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 33
  • k8.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 64
  • k9.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 26
  • k10.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 40
  • k11.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 29
benim içinde kart çeker misin canım. bende sana tarot bakarım

olsun canım sen çek yinede. çok yorgun değilsen eğer. çok sıkıldım iyi gelir belki.
geç olduğu için saat şimdilik 3 kart çektim.
Sen evliliği çok istiyorsun galiba aşık olduğun yada hayatında biri varmı bilmiyorum ama senin duyguların o kadar saf ve temizki yürekten istiyorsun evliliği ayrıca evlenince bir kız çocuğun olsun istiyorsun galiba ama yakın zamanda hayatına biri girecek sen ya bu kişin farkında değilsin yada bu kişinin duygularını görmezden geliyorsun ama öyle bir an gelecekki bu kişinin sana olan hislerini takdir edecek anlayacaksın ve sen de karşılık vermeyi düşüneceksin o kinin duygularına

benim fincanımın fotolarımıda ekliyorum
Fincanın geneline baktığımda çoğunlukla sakin huzurlu bir hayat yaşıyorsun gibi görünüyor. Geçmişinde kalan bazı şeyler var seni fazlasıyla etkilemiş ve bunları etkisi hala üzerinde var. Eskisi kadar yoğun değil ancak izleri bir şekilde kalmış sende.

İri göğüslü bir kadın var. Sorunlarını atlatmanda bu kişi yardımcı olmuş sanırım. Sıkıntıların üzerine oturuvermiş :) bu kadının göğüsleriyle ilgili bir sağlık problemi var diye gördüm. Belki kitle vs.. kötü görünmüyor yalnız. Varsa öyle bir sıkıntı, temiz çıkacak diye görünüyor.

İki tane çocuk gördüm. Çocuklardan birisinde bedensel bir problem var gibi duruyor. Yukarıda bahsettiğim kadına yakın çıkmış ama bağları var diye mi yorumlasam bilemedim.

Maddi sıkıntılar görünüyor bu sıkıntılarına kısa süreli çözümler bulunacak. O anlık seni rahatlatacak ancak sonra yine sıkıntılı bir dönem seni bekliyor maddi anlamda.

Hayatına birkaç mutluluk birden girecek. Biriktirdiğin hayallerde bazen dalıp gidiyorsun ve bazen bir bakıyorsun ki gerçek olmaya başlamışlar.

Dilemiş olduğun bir dilek var. Yanan bir mum var burda. Üzerinde iki kişi görünüyor. İki kişilik bir dilek tuttuğunu varsayıyorum. Dileğinin olmasına çok az bir zman kalmış. Burada bir erkek bir kadın var. Bekarsan evlilik yolunda adım atabilirsin. Dilek sanki bu yönde gibi.

Telefonla konuşmaktan sıkıldığın insanlar mı var? Sanki birileriyle konuşmalarına görüşmelerine bi sınır çizmişsin. Aslında bu görüşmeler sinir bozucu şyler değil ama seni bunaltmış görünüyor.

4 kişi gördüm. Bunlardan ikisi bir araya gelmiş kaynatıyorlar. Diğer ikisi de tartışıyor. Tartışan kişiler normalde birbirini çok seven iki insan gibi hissettim. Güzel olaylar da yaşayacaklar daha. O anlık birilerinin fitneliği yüzünden tartışıyorlar zannımca. Bu kaynatan kişiler sebep olabilir. Kaynatanlardan biri şapkalı birisi.

Elinde bir şey tutuyorsun böyle hayal ettiğin bir şey gibi düşün. Bu istediğin şey hakkında da 4 ayrı dileğin daha var. Bunların hepsine birden sahip olacaksın. Önünde bir yıldız çıkmış ve sen elini o yıldıza doğru uzatmışsın yakalamak üzeresin. Sana bu yolda destek çıkacak iki insan var. Onların da desteğini alarak zirveye çıkıyorsun.

Hayatına sürekli burnunu sokmaya çalışan bir bayan ve bir erkek var. Art niyetli birilerine benziyorlar. Sen o hayalleri gerçekleştirdikçe de çatlıyorlar. Yine burunlarını sokmaya çalışacak bu kişiler en mutlu anında.

Canım upuzun dilli değişik bir hayvan çıkmış. seni laflarıyla üzecek biri olarak yorumladım bunu. Yani üzmeye çalışacak desem daha doğru olur. Sen bu kişinin tavırlarını kestirebiliyorsun ve önüne geçiyorsun.

Canım tabağında da kocaman ve harika bir ağaç gördüm. Sakım söğüt mü derler dalları aşağı doğru sarkan ağaçlar var ya. Romantik bir aşk.

Kardeşin var mı? tabağının ortasında iki kişi var. Biri büyük diğeri daha küçük görünüyor bu yüzden kardeş diye yorumladım. Ancak küçük olan sen de olabilirsin. Büyük olan küçüğü biraz kırmış sanırım ama gönüller alınıyor. Hane içinde üzerinizden atılamayan bir sıkıntı görünüyor. Bir süre daha devam edecek gibi bu sıkıntı. Dışarıdan müdahil olan a harfli biri görünüyor. Zaten sıkıntının çoğu da hane dışından kaynaklanıyor.

Umarım beğenirsin falımı :)

sağol canım

sağol canım çok beğendim olmasını istediğim bir dileğim var aslında birkaç dilek vaar ama özellikle de biri biraz daha ön planda inşallah dediğin gibi gerçekleşir dileğim ve dualarım .

Kizlar günaydin,
Falima bakanin falina bakacagim.
Ancak aksam 11'de yorumunu yazabilirim, simdiden soyliyim.
ekliyorum resimleri:)

Eklentiler

• image.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 34
  • image.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 42
  • image.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 32
Karşılığını kahve falı olarak verebilirim tarot vs. Bilgim yok.

Çocukluğundan kalma korkuların mı var? Çoookk geçmişten kalmış duyarlı olduğun şeyler var. Bazen şöyle bir düşündüğünde hala küçük bir çocuk gibi sığınma ihtiyacı hissediyorsun. Annene çok düşkünsün sanırım. Aslında şöyle söyleyim bir anne figürü ar çocuğun gözyaşını siliyor. Çocuk ürkmüş bir şeylerden. Anne biraz mesafeli de duruyor gibi.

Nerden nereye denecek bir hayat görünüyor. İnişli çıkışlı bir ömür. Şu an istediğin bir çok şeyi elde etmişsin. Hayatını bir düzene oturtmuşsun. Hala kendine göre kafaya takılacak şeylerin var ancak genel anlamda yoluna girmiş hayatın. İki insanı kanatlarının altına almışsın.

Gelmesini beklediğin birisi var o kişi sana geliyor. Hayatında olumlu anlamda değişiklikler görünüyor. Bazen insanlara karşı sözünü geçirmekte zorlanıyorsun sanırım. Biraz daha çaba göstermen gerekiyor sesini ısrarla duymak istemeyenlere karşı.

Fincanın farklı yerlerinde sanki geçmişine dalıp gitmiş eskileri yad eden birileri var gibi. Sen mi geçmişi fazlaca düşünüyorsun yoksa ailen falan mı bilemedim. Haksızlıklar yapılmış bunlar için pişman olunmuş.

Senin kalbini kırmış bir erkek çıkmış. zayıf birisi. Bu kişi yaptığından pişman, önünde iki büklüm olmuş özür diliyor.

Tabağında da mutlu insanlar çıkmış. bir kavuşma görünüyor burda da. Haneye gelen bir çift var yanında çocuklarıyla birlikte. Bir de hane dışından birinin üzüntüsünü duyacaksın canım.

Bu kadar görebildim.

ben de yükleyim fotolarımı

Eklentiler

• 20160729_135809.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160729_135814.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160729_135820.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 20160729_135825.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160729_135830.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 21
  • 20160729_135858.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 25
Kizlar günaydin,
Falima bakanin falina bakacagim.
Ancak aksam 11'de yorumunu yazabilirim, simdiden soyliyim.
ekliyorum resimleri:)

Seninki de son falım olsun :) kaçayım sonra :)

Canım yine takacak şeyler bulmuşsun kendine. Çok kötü görünmüyor ama ordan burdan toplamışsın sıkıntıları bir miktar.

Oturup düşünmüşsün bir olay hakkında. Artıları eksileri hesaplamışsın, apartman gibi uzamış gitmiş düşüncelerin. Eksiler daha ağır basmış gibi görünüyor bu konu hakkında.

Bir şey var onay vereceğin. Onayından sonra her şey olumsuz gidiyor gibi gelecek sana ancak düzelecek.

Canım bir erkek çıkmış büyük biri olarak yorumluyorum kim olduğunu tahmin etmişsindir. Bu adam hakkında beklediğiniz şey için biraz daha sabretmeniz lazım. O sizden daha çaresiz kendi içinde kendi kabuğunda çok mutsuz. Kadın var karşısında o da sırtını dönmüş adama. Adam kendini çok yalnız ve hayatın işçinde sıkışmış hissediyor. Aydınlığı görüyor ama aydınlığa gidemiyor.

Kız bu ne bir sürü yol çıkmış. bir yerlere mi gitmek istiyorsun ya da aklında bir çok seçenek mi var. Düşündüğün kendine göre yollara ayırdığın şeyler? Çok karışık çıkmış canım burası. Düşündüklerinde bir çıkar yol bulamamışsın hepsinin önü kapalı çıkmış. yalnız bu yolların hemen hepsinin üzerinde bazı insanlar var. Yani yapmak istediklerini engelliyor bazıları.

Kokoş bir kadın var yüzü uzun burnu büyük çıkmış. sana bir güzellik getirecek bu kadın. Bir de erkek çıkmış sert yüz hatları olan. Bu adamdan pek hoşlanmadım.

Canım tabağındaki kadınla erkeği gördün mü sen de? Sen ve abanoz zannediyorum ki :) senin kafanda şekillenmiş gibi görünüyor. Erkek biraz daha ayrıntıcı sanki. Hane içindeki kalabalıkları hayal ediyorsunuz. Bu iş olacak gibi geldi bana.

yüklüyorum ben de fincanımı :)

Eklentiler

• 20160729_135809.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160729_135814.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160729_135820.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20160729_135825.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160729_135830.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160729_135858.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 20
Canım bnde fallasmk ısterım senınle

Icın cok sıkılmıs sıkıntıdasın aslında cevabını bıldıgın ustesınden nasıl gelınemsı gerektgı bırcok sorun yasamıssn gecmıste ama hala daha yasadgn seylere kafanı cok takıosn yuregın kalkıo sankı gereksiz yere de bazen nıe bu sekılde yaptım dedgn bırcok sıkıntı cıkarıosn bazı seyleri akısına bırakmıosn yalnız gordum snı bıseylerı cok dusunuosn kafana taktıgın bırsey var depresıf bı halın cıkmıs yalnız sıkıntıların kucuk kucuk artları hep aydınlık tertemız cıkmıs

Bıyerlere gtmeyı dsnuosn bırcok yolun cıkmıs bu yollara gdıceksın ucları sana dogru acılıck ferahlıcksn derın bı oh cektgn zmn gelıck o zmn glınce gercktn kndnı arınmıs hısedıcksn kalabalık bı yere katılcaksn sankı bu kalablık sana cok ıyı glıcek dsardan bı hber bklıosn bu hber sana seslı bı sekılde ulasıo sana ısmının ıcınde t harfı gecen bırı var bu kısının maddı ve ıs sıkıntıları var cnku yanında kucuk bı deve cıkmıs fakat feraha cıkıo haneye yakın bırı

Ikı kısı var bu kısıler bıseyler konusuo aslında yureklerı cok temız agız agıza verıp cok muhbetlı cıkmıslar bıryle aran duzelıo sankı dgerının arkası cok acık cok temız karsındakının bıraz sıkıntıları var ama asıcak onu
Sısman uzun boylu bırı var canım bu ksı sana arksnı donmus ama sana bı hberı glıck bu ksıının

Cok temız ok gbı bısy var o ok sana dgru hanenın ıcıne dgru grmıs aslında cok temız cok ferah donemın gelecgnde o ok haytna grdgnde donemın cok guzel olucak anahtar var ılerıde bıseyelr alıcaksn yıldız gbı parlıchn bı vakıt glıcek hanenızde bısyler kutlıcaksnz..

teşekkür ederim canım. sen ne falı istiyorsun?
yalnız hemen yazamayabilirim haftasonu fal bakmıyorum normalde. sabah kaçamak yapıp gelmiştim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…