Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
gerçekten mi, yeni üye olmuş ya güvenememiştim açıkcası
daha önce de profesyonel olduğunu söyleyip iki cümle fal bakanlar olduğu için
Yeni üye değilim aslında çok fazla foruma girmiyorum girsemde bakıp çıkıyordum
.
Bu arada gamzelita beğenmene sevindim umarım bu akşam bakacağım arkadaşlar da beğenir

Yeni üye değilim aslında çok fazla foruma girmiyorum girsemde bakıp çıkıyordum
.
Bu arada gamzelita beğenmene sevindim umarım bu akşam bakacağım arkadaşlar da beğenir

bazen geliyorlar bir iki cümle yazıp fal baktık diyorlar ya da ücretsiz fal bakan sitelerden bir yazı alıp herkese onları yolluyorlar, bunları görünce ilk fallaşmada tereddüt yaşanıyor ister istemez :) sonuçta zaman ayırıp emek veriliyor. gamzelita beğendiyse eminim çok iyidir :)
ben de yeni gelebildim eve, dışarıdaydım. istersen sen de kahveni yükle ben de ona bakayım aynı zamanda

ben buğday tenliyim, kumralım. o ise benden biraz daha açık tenli bakalım ne çıkacak

canım kusura bakma yarım saat demiştim ama telefon geldi hemen çıkmak zorunda kaldım, yazmaya fırsatım olmadı. bakıyorum şimdi

canım pek fazla kart kalmadı açılımda, olan veya olacak olan ilişkide aşk ve sevgi hakim görünüyor. seni el üstünde tutuyor bu kişi. ilişkiyi tamamen sen odaklı görüyor. sen varsan her şey tamam ona göre. sana olan sevgisi en az senin ona duyduğun sevgi kadar. fazlası var eksiği yok. erkekten yana sana daha fazla yaklaşma isteği var.

kart az kalınca yorum da kısa oldu melek kartı da çektim o yüzden. nefes al kartı çıktı;

Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.

Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.

Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.

Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat

Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.

Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

Ve öyle de oldu.

benim kartlarım;
adalet
değnek kralı
ay ters
kılıç kralı
değnek beşlisi ters
kule
değnek altılısı ters
değnek ikilisi
değnek ası ters
kılıç ikilisi ters

tüm değnekleri çektim hayırlı olsun

Canım pek kart kalmaması ne demek. Vaktin varsa katina açar mısın. Şimdi falını uzun uzun yorumlayacagım

tama şimdi başlıycam bakmaya yüklerim cevap yazmam biraz uzun sürebilir öyle 2dk. da bakaıp hemen yazamıyorum haberin olsun

eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama asker polis gibi sert kişilikte bir adam var burda. senden yaşça büyük ve dominant karakterli biri bu kişi. onunla bir tartışma durumu olmuş. bu tartışma beklemediğiniz bir anda gerçekleşmiş ve ikinizi de üzmüş bu durum. sağlam zannettiğiniz bazı durumlar yıkılmış. büyük bir şoka uğramışsınız ya da uğrayacaksınız.
çok fazla hayal aleminde olduğun görünüyor. iyi ile kötüyü ayırt etmekte zorlanıyorsun.bu tartışma sonucunda adalet yeni bulacak ve her şey düzelmeye başlayacak. bu tartışmanın nedeni sanırım ateş grubundan birisi bu sende olabilirsin bu kişi ya da büyük ihtimalle ateş grubundan bir erkek bu kişi. bu kişiyle geleceğe güvenle bakmaya çalışıyorsun fakat istediğin gibi olmuyor.istediğin gelişmeler birden ters dönüyor. hayatında iş anlamında yeni başlangıçlar olacak ama daha zamanı var canım

Canım pek kart kalmaması ne demek. Vaktin varsa katina açar mısın. Şimdi falını uzun uzun yorumlayacagım

üç aşamalı olarak ten rengine göre kartları açıyorum. açma esnasında bazı kartlar elenerek gidiyor. bu benim seçimime göre olmuyor senin ve erkeğin ten renginin kartlarına göre eleniyor. son aşamada elimde kalan kartlara göre yorum yapıyorum. yani en az 4 kart kalıyor elimde. bazen daha fazla oluyor. kalan kartların birbirine göre durumuna bakarak yorumluyorum. seninkinde 5 kart kalmıştı pek fazla yoruma açık değildi yani.
canım kahve sözüm var ona da bakayım gidicem. eşim evdeyken fal bakamıyorum zaten. bilgisayarı paylaşamıyoruz :)

tama şimdi başlıycam bakmaya yüklerim cevap yazmam biraz uzun sürebilir öyle 2dk. da bakaıp hemen yazamıyorum haberin olsun
o sorun değil de keşke kahve resimlerini yollasaydın ben de sana baksaydım zaman kabetmezdik :) çok uykum gelmiş olursa sabah bakarım falına olur mu konsantre olamıcam diye endişeleniyorum uyku geldi de :)

eşim mühendis de yaşı benden küçük :) biriyle tartışma yaşamadım inşallah yaşamam :)
hayalperest de değilimdir aslında ama bence bugün ben kartlarımı güzel çekememişim
teşekkürler canm

bana da öyle geldi. konsantre olmadan mı çektin ki. tekrar çek istersen

5 kart kaldı demiştin bizim kartlar dışında 5. kart ne kaldı

_Jadaloz_ senin falını ekliyorum ama kartları seçerken çok yoğunlaşamadım sanırım haftanın son günü diye :)

Canım sizin aranızdaki ilişki durumuna baktığımda siz kanunlara kurallara bağlısınız birbirinize saygınız yüksek Ev, iş, para konularında birbirinize hep desteksiniz ve birbirinizi teşvik ediyorsunuz ayrıca eşin çok yaratıcı birisi ve bu yaratıclığı seni çok etkilemiş ve hala etkiliyor.Siz şu an birbirinizden ayrımızısnız yada birbirinize çok vakit ayıramıyormusunuz bilmiyorum ama birlikte çok güzel vakit geçirmek ve sadece ikiniz için bir etkinik yapmak isteyeceksinizz. Onun sana bakışı biraz sıkıntılı gibi sanki evin içinde sorunlar sıkıntılar seslerin yükselmesi gibi durumlar var ve sanırım senin biraz dırdır yaptığını düşünüyor yada bu ara bazı komşularla sorunlar yaşadığını ve komşularınla yaşanan sorunlarda senin daha baskın olduğunu düşünüyor. senin ona bakışın ise;Dışardan yada evin içinde sen baskın görünsen de aslında onun çok güçlü bilgili tecrübeli ve aksiliklerden sıkıntılardan daha da güçlenerek çıkan biri olarak görüyorsun. Onun geçirdiği ruh hali;senden önce veya seninle ilgili bir kalp kırıklığı yaşamış ama sanki senden önce çünkü kalbi çok kırılmış yaralanmış ama tekrar güçlenmiş hatta daha da güçlenmiş ve çok güzel mutlu uzun süreli bir aşk yaşamaya başlamış.sen ise geçmişte;bir kayıp yaşamışsın bir haksılığa uğramışsın bu kayıp maddi anlamdada hırsızlık da olavbilir bir kayıp hırsızlık yaşamışsın aldatılmış hayal kırıklığına uğramışsın hatta bunları hketmediğini düşünmüşşsün hatta kavga münakaşa da olmuş.Onun seninle ilgili şu anki hisleri düşünceleri;Sanki sizin aranızda şu sıralar sorun var ama buna sorunun nedeni 3. Kadın gibi ama bu kadın büyük ihtimelle aileden biri anne abla teyze hala vb. gibi. Bu kişiyiç ok konuşan biri ve ortalığı karıştıran biri olarak görüyor sanırım bu kadın senin ailenden biri yani ona göre sizin aranızdaki sorunların çoğu senin ailenden bir kadın yüzünden oluyor gibi geliyor ona.Senin onula ilgili şu anki düşüncelerin;sen onunla bir yere gitmeyi istiyor yada düünüyorsun bu bir tatil ,konferans,piknik yada düğün olabilir tam emin değilim ama bir yere gitmeyi düşünüyorsun kalabalık olan bir yer. Onun seninle ilgili hedefleri, niyeti; sana çok güzel bir haber gönderecek veya sana söyleyeceği vereceği bir haberden sonra seni çok mutlu edecek. Senin onunla ilgili hedef niyetlerin ise;Ona kızdığın bir şeyden dolayı onu uyarmak,ona kızmak belkide geçmişte kalmış bir şeyi tekrar ısıtıp gündeme getirmeyi de dşünebilirsin bu da onu kızdırabilir. Onun hayatındaki şu anki olaylar: Bu ralar iyimser durumda bir ara sanırım kendi içine kapanmış veya bazı şeylerden kendini soyutlamış ama artık herşey yoluna giriyor kariyerinde yükselme veya iş değiştirme,para kazanma yada alacaklarını tahsil etme,sağlık sorunlarını atlatma gibi olumlu olaylar içinde.Senin hayatında ise bu aralar:Büyük hedflerine ulaşmak üzeresin ve bunu da soğukkanlı tavrınla başarıyorsun ayrıca eşşinle aranızdaki sorunlar da yok oluyor gerçekler ortaya çıkıyor ve herşeyi aydınlatıyor.İlişkinizin sonuna baktığımda kısa süreli üzüntü gözyaşı görünüyor ama sizin ilişkiniz duygularınız çok yoğun aranızdaki duygusal bağ çok güçlü birbirinize destek olacak birbirinizi takdir edeceksiniz ayrıca ikinizden biri bir şeyle ilgili kısa süreliğine bir tedavi görecek ama bu önemli bir şey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…