Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tesekkurler canim.
Ben beyaz tenliyim kumralım.
O esmer canim.

canım aranızda aşk var sen bu kişiyi seviyorsun o da seni seviyor ancak senin sevgin onun sevgisine göre daha yoğun. aranızda sorun var sanırım. sorun kartı çıktı ikinizin arasında. aslında birbirinizi özlemişsiniz ama sorunlar yüzünden bir araya gelemiyorsunuz. senin yanında açık tenli bir erkek kartı çıktı. aranızdaki sorunun sebebi bu erkek olabilir. açık tenli erkek hakkında başka kart çıkmadı yakınında o yüzden o erkek hakkında yorum yapamıyorum. seni seviyor olabilir sen o kişiden hoşlanıyor olabilirsin. veya senin çevrendeki herhangi bir erkek olabilir senin esmer erkekle olmanı istemeyen...

sen ne falı bakıyordun canım

Kahve fali bakiyorum canm.
Canim cok sagol. Beyaz tenli olan sanirim bazen benimaklimi karistiran biri daha var o canim.
Onunla ilgili kiz yok dimi canm gecmisinde simdi. Benden baska. sorunumuzda iletisimsizlik ve dedigin hibi cok özluyorum.

Kahve fali bakiyorum canm.
Canim cok sagol. Beyaz tenli olan sanirim bazen benimaklimi karistiran biri daha var o canim.
Onunla ilgili kiz yok dimi canm gecmisinde simdi. Benden baska. sorunumuzda iletisimsizlik ve dedigin hibi cok özluyorum.
o da özlüyor seni aslında.
valla canım o kişinin payı var gibi hissettim ben falın akışına göre :)
yükleyim kahvemi o zaman :)

Eklentiler

• 20160721_223334.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 40
  • 20160721_223339.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160721_223345.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160721_223350.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160721_223355.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160721_223432.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 28
o da özlüyor seni aslında.
valla canım o kişinin payı var gibi hissettim ben falın akışına göre :)
yükleyim kahvemi o zaman :)
Canim esinle bebek düsünüyor musunuz bilmiyorum ama bebek var canım falin sanki bebek haberi alacaksın icimede öyle dogdu.
Esinin gidecegi bir yer var mi. veya senin Tayin gibi bir sebep yuzunden bir muddet ayri kalabilirsiniz. Ve sen bebek haberini hu donemde alabilirain cunku falda birbirine cok yakin cikmis bu durumlar.
Ses olacak bir olay var sansasyonel. Ve 4 kisi hu konuyu hayret ederek kknusuyorsunuz. sok olacaksoniz. Ama kotu gibi durmuyor. Lakin beklenmedik bir meaele oldugu kesin.
Aslinda sıkinti yapacak bur durumun yok fakat sen karamsar cıkmissin. Bugun.
Senin alacagin evinize gelecek olan 4 5 tane tejiz kagidiniz haberleriniz var.
Dedikodunudanyapanlar var canim hayatinda her seyin yolunda olmasini kiskananlar var.
Senin esinle aranda yakin zamanda problem ki oldu seni kirmis ben oyle gordum ama o da cok uzuluyo aklindanhic cikmiyorsun masil telafi ederim diye dusunuyor.aslinda seni cok seven kol kanat geren bir esin var. Allah bozmasin. Su an huzursuzluklariniz olabilir fakat duzelecek.yuzleseceksiniz ve kinu ne ise tatliya baglaniyor.
Seni cekemeyen kisi esmer bugdag tenlerinde biri.
Falinda bir hasta var bu kisi iyilesecek.
Canim senin hayatinda sansinin daha da acilacagi bir donem ve koklu degisikliler var olumlu anlamda.yenilikler var.
Bu kadar yorumlayabildim canim.

teşekkür ederim canım benim :)

aç canım iskambil. ben buğday tenliyim koyu kumralım, o biraz daha açık tenli

çok fazla kart kaldı :) bakalım hele :)
ilişkinin merkezinde sen varsın. sana bağlı yani olacak şeyler. ancak şu an bu çocukla aranızda sorunlar var. bu nedenle biraz mesafeli duruyorsunuz birbirinize karşı. bu çocuğun sana olan sevgisi senin ona olan sevginden daha fazla çıkmış. aranızda da evlilik kartı var hadi hayırlısı :)
senin kendi içinde yaşadığın sorunlar da var. bu sorunlar hem çevren hem de ailenle ilgili görünüyor.
bir de bu söylediğin çocukla yakın ten rengine sahip başka bir erkek daha çıktı. bu kişi seni özlemiş ve sana bir teklifle gelebilir.

benim kartlarım;
üç kartla yorumla bu sefer hiç kart çekmeyle yazmayla uğraşasım yok :)
dünya ters
kılıç üçlüsü
denge

geçmişinde ilişkin iyi gitmemiş . tartışmışsınız. bu tartışma senin kalbini parçalamış. sanki bana üçüncü bir kişinin parmağı var diyor bu tartışmada. 3 hançer saplanmış kalbine. gelecekte ilişkinin tekrardan dengeye oturacğını söylüyor kartlar. kalbine açılan yaralar iyileşir mi bilmiyorum ama

teşekkürler canım

Kızlar falım bu :)

Eklentiler

• 20160723_185358.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160723_185333.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160723_183856.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160723_183842.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160723_183829.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar Günaydın annem kendi adina kapattı ben de sizin kahve faliniza bakarım :)

Eklentiler

• 20160724_130717.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160724_130620.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160724_130600.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…