Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ya çok teşekkür ederim size :) Eğitimimle ilgili; hem kazanacağıma hem de Ankara olacağına dair olumlu yani değil mi? Bir de eski sevgilimin geri dönüşünün olacağı?

eğitime halloldu kartı çıkmıştı. kazanacaksın demek ki kartın yorumuna inanacak olursak :) ankara konusunu bilemem ama gideceğin yer seni tatmin edecek :)
sevgili konusunda da evet kartı çıktı. pişmanlık söz konusu demek ki. geri dönüşüne de artık sen izin verir misin bilemem :)

Ankaradır inşAllah çünkü orası beni en çok mutlu edecek :) Ben sadece pişman olduğunu görmek istiyorum inanın

@Lousios
tesekkur ederim fal icin, cok isabetli tespitlerin var.
Hastalik konusunda da evet, yaklasik 3 senedir seker hastasiyim.
Ask hayatimla ilgili pek bir sey cikmadi sanirim:/ Yanar doner birisi olmasin ya nolur artik cok yoruldum:/

_Jadaloz_ Abanoz erkegini hala beklemekteyim:)))

hane içinde bır huzursuzluk var falda bır düğüm göründü sızın ailede küçük olayları cok buyutup abartan bunun sonuncudada hanede kavga cıkaran bırı var bu durum senı cok etkılıyor bır aslan cıktı falında senın ıyı bıryerde cok guzel bır ısın olucak sana hayırlı gelıcek anlıycagın.
cevrende baykusa benzeyen bır ınsan var senı sureklı gozetleyen bırı hane ıcınde cok guzel ve heyecanlı bır olay yasanıcak sen yakın arkadasından bır yardım alıcaksın cunku falında bır fıl cıktı onumuzdekı aylarda cok maddı anlamda yukselısın var ama hane ıcındekı senı sureklı nazar eden kısıye cok dıkkatlı olmalısın...

devam edıyorum
sıkıntılarını sureklı ıcıne atıyorsun bu yuzden cok kırılıp cok uzuluyorsun yakında herseyın ustesınden gelıceksın az daha sabır yakın zamanda bırıyle agız dalası yapıcaksın buyuk bır konut cıkmıs falında sen sağlam bir iş yapıcaksın hanenın uzerınde gokkusagı cıktı senın gercekten sana cok yakın bır dusmanın var senden sırları alıp baskalarına katlayarak ekleyerek senı kotuluyor falın boyle canım fala ınanma falsız kalma

teşekkür ederim :)

Rica ederim :) Çok geçmiş olsun. Babam da diyabet hastası. Zorluğunu biliyorum. Biraz zaman sonra tekrar bakarım :) Ya da soru cevap yapar çeker yazarım size :)

tamam canım bekliyoruz en kısa zmanda :)
iyiyim çok şükür sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…