muhabbet edecek arkadaş varmı

DunyalaraBedelsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
274
135
32
Arkadaşlar merhaba. evliyim iki çocuğum var. Evdeyim hep haliyle ve sıkılıyorum muhabbet edecek günlük yasantıdan yemeklerden çocuklardan konuşacak arkadaşlar arıyorum. Varmı benim gibi sıkılanlar.

Burda ne kadar uzun süreli muhabet olur ya da forum karışı rmı bilmem. :) Çocuklarınızın yaşları müsaitse İsmek, Halk Eğitim kurslarını öneririm size. Hem meşgale olur hem de hanımlar güzel arkadaşlıklar kuruyor.
Sevgiler,

K
Burda ne kadar uzun süreli muhabet olur ya da forum karışı rmı bilmem. :) Çocuklarınızın yaşları müsaitse İsmek, Halk Eğitim kurslarını öneririm size. Hem meşgale olur hem de hanımlar güzel arkadaşlıklar kuruyor.
Sevgiler,
bebeğim dokuz aylık. Oğlum kreşe gidiyor. Kıskançlık krizlerimiz vardı biraz kafası dağılsın diye

K
bebeğim dokuz aylık. Oğlum kreşe gidiyor. Kıskançlık krizlerimiz vardı biraz kafası dağılsın diye
Anladım, güzel en azından gün içerisinde vaktiniz varmış. Valla burda sohbet etmeyi denemedim hiç, konularda ufak tefek yorumlaşmalar, birkaç da özel mesaj aldım. Sorular soruldu, konuşuldu. Ama muhabbet topicleri gördüm..

Ama dikkat etmek lazım..çünkü burası KK külübü olsada hatrı sayılır miktarda erkek üyelerde var..yıllar önce üyelik almış yorumlar yapmış fln sonra bi çıkıyor erkek :KK62: dikkat et arkadaş bulcam diye sapığın birini musallat etme başına..:KK20:

A
Ama dikkat etmek lazım..çünkü burası KK külübü olsada hatrı sayılır miktarda erkek üyelerde var..yıllar önce üyelik almış yorumlar yapmış fln sonra bi çıkıyor erkek :KK62: dikkat et arkadaş bulcam diye sapığın birini musallat etme başına..:KK20:
Allah korusun yaa. İçindeki kadınlık duygularını mı çıkarıyorlar acaba

A

Allah korusun yaa. İçindeki kadınlık duygularını mı çıkarıyorlar acaba
:KK48: insanın vücut faaliyetlerinin doğru yürütülebilmesi için iki cinste de bu iki hormonun da( kadında erkek..erkekde kadın hormonu) belirli miktarda olması zorunluymuş aslında.ama bazı erkeklerde demek kadın hormonunu fazla kaçırmışlar herhalde burda gezdiklerine göre:KK6:

Arkadaşlar merhaba. evliyim iki çocuğum var. Evdeyim hep haliyle ve sıkılıyorum muhabbet edecek günlük yasantıdan yemeklerden çocuklardan konuşacak arkadaşlar arıyorum. Varmı benim gibi sıkılanlar.
canım merhaba. tam yerine gelmişim. benimde 3 çocuğum var. benimde canım sıkıldı ve çocukları konuşmak istiyorum. umarım yanıt yazarsın.

X