Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu saat oldu hala aklıma geldikçe gülüyorum.bu gün programı seyredemedim adamın suratını gördüğüm an kahkahayı basıyorum.(allah başa vermesin.ben donar kalırdım)

bu arada müge'de iyiden iyiye inandırıcılığını kaybediyor.
aşağıda 1kayıtlı kullanıcı(o ben oluyorum) 7 misafir.

Bugün izleyenler varsa kısaca özet geçebilir mi? Merak ettim...

ben izledim canım kaybolan melihi araştırdılar ve şuan bulunamadı akrabalar birbirini suçladı ve telefonla katılan seyircinin biri otobüste giden bi adamla görüldüğü söylendi müge hanım konuştu epey olay yerine gidildi filan sonra bide o 11 yaşındaki öldürülen kızın cenazesinden görüntüler izletildi izledikcede ağladım

elime geçirsem o adamı booğabilirdim ama devlettede suç üvey kızınada aynısını yapmış tacizdemi bulunmuş ne bu adam ruh hastası birnin canınımı yakması lazım illa

yaaaa hakkaten yalanmı? söyledi,,müge..bugün izleyemedimde..
işin aslı önemsiz bir şeyse eğer,bu yüzden proğramın kapanmasını bende istemem
daha sinem bulunmadı ,çatalca cinayeti.ankara cinayeti,melihde var tabi...

taş olayına bittim yalnız:roflol::roflol:

herkes ne kadar çabuk inancnı kaybediyor anlamıyorum.bir densizin yaptığı saçma bir iş için yapılan tüm iyi işler silineblirmi.üstelik öznurun annesi bu programa çıkmasa katil bu kadar çabuk yakalanabilirmi düşünsenize.yapılan bunca güzellik varken,küçük bir hatadan dolayı neden mügeyi suçluyorsunuzki.ha neden açıklamıyor diyorsunuz.belkide onun insiyatifinde olan birşey değildir.kanalla ilgili birşeydir

biz müge nin yalan söylemesine kızıyoruz canım
başarılı olmasına laf yok kesinlikle
ama şu silah olayını da taş diyerek insanları saf yerine koymasına kızdık
düzgünce açıklasa yine kimse bişey demezdi eminim

valla mügede insan iyi dobra hos kadındır ama
insanlara o kadar cok güvenmedıgım ıcın(bende böyle derım ama güvenırm )ama bu olay güvenımı yıkacak bır olay degil..sonucta bir programcı yerı gelir yalan söyler yerı gelir abartır olayları..
sonucta söyledı silahla birinin geldıgını
bu nedenle daha önce bır kadın vardı yasemın diye aynı formattı kadnın program yayından kalktı
istemez sanırım bir imaj zedelenmesı

kızlar Eskişehirde yaşanan olayı çok az takip edebildim bebeğim yeni doğduğu için.
olay bizim mahallemizde oldu kızın en son görüldüğü tranvay durağı benim evimin çok yakınında...
osmangazi ünüversitesi tıp fakültesi civarında...
dün gece yerel kanalımızda alt yazı geçerken gördüm ölüdürldüğünü.
bugün bebeğim için hastaneye gittim izleyemedim.
izleyebileceğim biryer varmı kızlar bu günkü bölümü izlemek istiyorum...

Allahım ailesine sabır versin.
pislik herif Allah cezasını versin yapanın...

kızlar şimdi tv de gösterdiler adam vurulmus kulagından ambulansa bindirirlerken görunuyor adam oğluyla basmıs studyoyu ikisinide öldürecektim demiş tutuklamıslar

elime geçirsem o adamı booğabilirdim ama devlettede suç üvey kızınada aynısını yapmış tacizdemi bulunmuş ne bu adam ruh hastası birnin canınımı yakması lazım illa

evet illaki birilerin canı yanacak,olmaz böyle şey yazık.assınlar bunları içerde boşuna yedirmesinler.herif kendi kızını taciz ediyor ona rağmen serbest bırakıyorlar ki yarım kalan işini bitirsin.allahım,yarabbim allah ailelerine sabır versin.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
çok güldüm yaa Allahta seni güldürsün canım...

bu arada burdum izleyebileceğim yeri önceki sayfalardan bebeğimi uyutunca izliyim bakalım neler olmuş...

ay ne bilim bakıyorum hala dünkü olayı tartışıyorlar
benim de aklıma bu geldi

bütün haber başlıklarında taciz değil tecavuz ettiği yazıyorlmaz: once evine goturmuş o anda eve kendi kızı gelmiş.oznuru gordu diye evden cıkarmıs ormanlık alana götürmüş :1shok:
ormanda kuytu bi yer seçmiş kendine de kızı oraya gommus of topragın o halini gorunce icim parcalandı yaakannehir
Mekanın Cennet olsun Oznur...:Saruboceq:

tamam da kendi elinde olan birşey değildir,kanalla alakalı bir durumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…