Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yaaa arkadaşlar nerde izlediniz ben izleyemedim....arif verimliyi bende merak ettim
izlemem lazım...proğramıda izleyemedim bugün ..kaçırdım

müge acıklama yaptı duydunuz mu biri geldi silahla dedi bizde kacıstık vurulan fln yok dedi tas atmıs biri ordan yaralanmıs dedi

annem dün bana geldi ..dedim baktinmi mügeye diye yok dedi 11 de kapattim tv yi yattim dedi ..aaa neler kacirdin dedim dur gösteriyim dedim..ilkin izledi aaa diye sasirdi..ikincisini izledi dedimki bak arife bak..arifi gördü aman bir güldü anlatamam patladi gülmekten göbegiyle :))) halaaan gülüyorum ya yol aciyo bide kendine ceketini tutarakk...müge ise ne yavas demi hic kaciyim demiyo...helal olsun ona..erkek gibi kadin KORKAK degil...böyle kadin olalim hepimiz korkmayalim hic birseyden.......cok seviyorum böylelerini..bende öyleyim cünki..övmüs gibi oluyorum ama inan korkmam ...pehhhhhhhh yasasin kadinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

müge acıklama yaptı duydunuz mu biri geldi silahla dedi bizde kacıstık vurulan fln yok dedi tas atmıs biri ordan yaralanmıs dedi

evet duydum.biri dışarıda ateş açmış önemli bişey oömadığı için üstüne durmadım gibi bişeyler söyledi.yaralananda silah yüzüden yaralanmamış taş atmışlar artık silah varken kim taş attıysakaydirigubbakcemile çok mu saf sanıyor müge insanları halen yalan söylüyorşakkıdı

evet yalan söylemesi hoş değil en azından açıklama yapsaydı dünde aşağıda bişiler kırıldı dedi he zaten bişiler pat pat diye kırılıyor

taş atmış eline gelmiş dedi teknolojı gelişti artıkım silah var mügüş öle millet taşla kavga etmiii

ay ben o kadının haline cok uzuldum safiyeyi vurdularrrrrrr dedi o an elim ayağım titredi ya yazık o kadına

taş mı akannehir sapanla mı atmışlar sempatiksalakcinni

tabi baktılar silahı sokamıyorlar stütyoya sapan tahtaya onu sokalım kimse farketmez demişlerdir.hatta taşı atıp şahsı yaraladıktan sonra şöyel bir cümle bile kurmuştur saldırgan" oh taşıda attım yaraladım intikamımı aldım rahatladım"sırnaşık şey

hehehe evet mantıklı sempatiksalakcinni ya da "taş attım da kolum mu yoruldu" demiştir sempatiksalakcinni

belkide üstünde çok durup programı zarar görmesin diye açıklama yapmıyor.yada gerçekten önemsemiyor bu durumu...

kızlar bilmiyorsunuz
bu taş teknolojik taş ,atınca silah sesi çıkarıyor hatta,hatta silah gibi yaralıyor.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…