Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

avukat rahmi hemen kaçmıyor kızlar arif verimli gibi
dönüp bakıyor arkasına ne var diye
o en azından karizmayı çizdirmedi ama arif verimli aklıma geldikçe gülüyorum:))

ay gülmeyeyim diyorum sonuçta kötü bir olay ama dünden beri sinirim bozuldu kaydirigubbakcemile3 ne zaman gösterseler gülüyorum Arif Verimli'nin kaçışına delikafadulden bir de çaktırmamaya çalışmış ya bittim orda :roflol:

bende,bende karnıma kramplar girdi gülmekten,bir yandan kendime kızıyorum gülme diye ama elimde değil.eee can tatlı.

evet bende müge'nin açıklamasını bekledim ama tık yok,belkiilerleyen zamanada yapar açıklama diye umuyorum.arif verimli karizmayı fena çizdirdi,ayy ne kötüyüm bunu yazarken bile gülüyorum.delikafaduldendelikafadulden

allahım evlatlarımızı koru bize bağışla,kötülerden ,belalardan uzak tut

Eee ne oldu şimdi?
NEden güvenilirliğini sarstı,açıklama yapmayarak.
Artık Mgede bir söyledi mi,bir duurp düşünücem...

Ben dün demiştim anneme de Müge yarın hiç bir şey olmamış gibi devam edecek. Arkadaşlar anlayın artık kadın sırf program yapıyor, reytinglerine zarar gelmemesi için de böyle davranışlara giriyor. Canlı yayında eli silahlı biri stüdyoyou nasıl basar diye deşecek herkes. O yüzden hiç bir şey olmamış gibi davranacak tabi. Ne açıklayabilir ki her gün oraya çıkan analara babaları sorumsuzlukla suçlayan birinin kendi programının güvenliğinden bi haber olmasını mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…