Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

allah belasını versin bu insanların sen onca sene bak büyüt besle sonra itin biri gelsin
elinden alsın bu nasıl cehalettir ya
allah sabır versin annesine
ailesine ne desek boş allahından bulsun böyle insanlar

bugün babası dedı ya cocuklara cok güvenmeyin herseyi yapar onu yapmaz bunu yapmaz diye düsünmeyin gibi birseyler dedı.
aslında haklı ama yazık keske böyle ögrenmeseydi
11 yasındayken bizi bir yere göndermezlerdi..liseye giderkende arkadasıma giderken bile binbir taklayla izin alırdım gidincede hic rahat oturamazdım,onlar bize gelsin biz gitmeyelım mantıgına sahipti ailem cok korumacı gelirdi kızardım ama demek kı bildikleri varmıs

o sineminde sağ bulunacağı ümidi gittikçe azalıyor...ben şeyi anlamadım madem emrahla hülyada bitiyor iş adam gibi bir sorguya çeksinler gerekirse şiddet uygulasınlar nolacak yani...sonuçta bir insanın hayatı söz konusu illa bununda başı bedeninden ayrı bir şekilde çöp konteynırından cesedinimi toplasınlar...

Müge Anlı reklamdan sonra yayına hiç bir şey olmamış gibi devam etmiş, insan bir açıklama yapar kim öldü kim kaldı, ödü kopuyor programına zarar gelecek diye.

yeter artik anlayinnn cocuklari birakmayin kendi baslarinaa...kücücük melih bile kapi önünde kendi basina duruyomus anasi ocerde bayramlasmaya girmis..manyakmi o kadin yaaaa ...cocugum nerde der insan..hele o yasli adam oda cocugu görmüs ba...sini oksamis kimsin sen demis devam gitmis..be adam o cocugu al sen o eve götür kim bunun anasi de..o kadinada iyi bir kiz cocuguna göz kulak ol ne daldin dirdira de yürü git evine..duyarsizlik yaaa...inanin icimden canima degsin demek geliyor ama vicdanim el vermiyorrrr o cokkk kücükkk 2 yasindaaaa 2 offffffff

ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tattı Sert ' adlı programın canlı yayınında stüdyoda silah sesi duyuldu. Ekran başındaki izleyiciler ve stüdyodaki konuklar silah sesinden dolayı şok yaşarken hemen reklama girildi...

Ayrı yaşadığı eşinin programa katılmasına sinirlenen A.A içeride canlı yayın devam ederken stüdyo binası önüne geldi. Silahını çeken A., eşini programa getirdiğini öne sürdüğü H.K'yi stüdyo önünde vurdu.

Koşarak içeriye girmeye çalışan saldırgana güvenlik görevlileri müdahale etti. Yaşanan arbede sırasında saldırganın silahından çıkan kurşunlardan biri, televizyon kanalında teknik eleman olarak çalışan bir kişiyi de elinden hafif yaraladı. Saldırgan, güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilerek polise teslim edildi. Saldırganın polis aracının içinde stüdyo binası bahçesinden çıkarılırken basın mensuplarına gülmesi dikkat çekti. Hastaneye götürülen yaralılardan K.yi kulağından vurulduğu öğrenildi.

Verilen reklam arasının ardından Müge Anlı hiç bir şey olmamış gibi programa devam etti.

evet dün izlemiştim 2 yaşında bir çocuk kayıptı bugün tam izleyemedim
onun akıbeti ne oldu

demek sabriiyenin kocası hüseyini vurmuş yenimi gelmiş aklına daha önce de kaçmış o zaman vursaymış mugenin programına dokunmasınlar:1closedeyes:

hay Allah ım yazık ya el kadar bebe
insan bu devirde çocuk yetiştirmeya artık korkar oldu
biz ne güzel hiç korku hissetmeden bayramlarda şeker toplardık ama açıkcası ben kendi çocuklarımı çıkaramam artık köyde olsam bile

arif verimli nekadar çok korktuysa artık..kaçısına bakın.kadını ezip geçecek nerdeyse...şangırtı olsa neden okadar çok büyük tepki versinlerki?korumalar herşeye öyle atlayıp sunucuyu çıkarmazlar.illaki bişeyler oldu orda.keşke bende orda olsaydım.bukadar çok merak etmezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…