Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

zaten ilk silah sesinden sonra kadın döndu baktı müge anlamadan kadın anladı bagırıstılar fln ya nasılsa duyulacak bide yalan söylüo söyleme bari

bu arada kesik bacaklar mevzusuu 20 gün önce konuşulmuştuu o anda yanlışlıkla tekrar aynı fragmanı girdiler eskii yanii bu olay test yapılmıştı sanırım o çıkmamıştı

belki yarın olaylar daha da netlik kazanınca açıklar müge.tabiki silah sesiydi aptalmıyız biz anlamayalım.

zaten huseyinin karisida sabriyenin annesine sen cikma orda kal dedi oyaladi telefonda biliyordu yani sabriyenin vurulacagini

Evet kızlar sabriye vuruldu

merhaba arkadaşlar ben sefaköy rumeli hastanesinde çalışıyorum canlı yayında vurulan kadını az önce buraya getirdiler sağ omuzundan yaralı

İşte facede yazmış

:1shok::1shok::1shok::1shok:

ayy sinirim bozulduu gülcemm ama:roflol::roflol:

ay aynen bnm de sabah öznurun durumuna kahr oldum
şimdi video izliyorum arif hocaya deli gibi gülüyorum kadıncağız arkadan sabriyeee diye bağrınca da ağlayasım geliyor
psiklojimi bozdu bu program iyice yasempatiksalakcinni

öznur olayında ben şok oldum.birde ınsanların yüzüne baka baka nasıl yalan söylüyorlar.o güvenlik görevlisi telefona bağlanıp nasıl hikaye anlattı millete.

ayy tekrar tekrar izledimm hocalarr çok komikk yaa hele arif hocayla şevki hoca müge onlardan yürekli valla,birde melihin annesi silah sesi duyup baktıı öylee istifini bozmadan oturmuş çok komikk izledikçe sinirim bozuluyorr:roflol::roflol:

Yenibosna'da Bulunan Atv Stüdyoları'nı Basan Silahlı 1 Kişi, Etrafa Rastgele Ateş Etti. Televizyon Çekimlerinin Devam Ettiği Saat 12:40 Sıralarında Meydana Olayda 1 Kişinin Elinden Yaralandığı Söyleniyor. Saldırgan Kişinin, Yayına Katılan Bir Kadının Eşi Olduğu Tahmin Ediliyor.

ee sabriye vurulmuş hastanede çalışanın dediklerine göre. peki müge nasıl anlatacak bunu bizlere. yok aşağıdan gelen bir sesmiş. bari yarın açıklayacam desin. bide kendini güvenilir anlatıyor sürekli. sabah da kızmıştım mügeye şimdi daha çok kızdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…