Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

offf bişey demiyecekler şuan polisler falan vardır. gelişmeleri ne zaman öğrenecez. dilerim kimse ölmemiştir.

beraber stüdyoyu terk ettikleri adam sabriyeynin kactigi adammiydiki
hem niye terk ettiler stüyoyu nolduki

annen mi kaçtığın adammı dedi müge sabriye de kaçtığı adamı tercih etti kaçıran adamın karısı bağlandı sabriyenin annesi gitmesin bi konuşcam dedi o sırada silah patladı bence sabriyenin kocası bastı orayıı akannehir

Ee hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor, ne oldu anlamadım. Aşağıda bir şangırtı koptu filan dedi sadece. :uhm: Bu kadar sakin devam ettiklerine göre birşey olmamış da o ses neydi bari açıklasalardı.

kızlar ben de inanmadım açıkçası
resmen silah sesiydi
üstünü kapatmaya çalıştı
yoksa biraz daha üzerinde durabilirdi
hemen konuyu değiştirdi

kızlar bu sinem olayında hülyanın parmağı var bence, yayına çıkmıyo inatla...yazık olur sana demiş, burda emrahı kastetmiş heralde, madem bu emrah sizi tehdit ediyo niye arkanızı ona dayıyosunuz...

kızlar kadında yok bakın gitmiş bişi yaptılar silah sesiydi şangırtı uzun surer bu resmn silah sesiydi

saklıyordur ne yapsın yoksa basıldı filan diye yayına ceza gelir gerci yine gelir bence adam vuramadı patlattı sadece silahı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…