Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gercekten ne aci degil mi cok dogru söylemissin
bir referandum da bu yaratiklara ne gibi ceza verelim diye sorsunlar bakalim halka ne diyor.
hala daha ayni sucu islemis yaratigi toplumun icine saliyorlar.bu yaratik daha yeni cikmis hapisten,ciktigi gibi de ayni sucu gene islemis.simdi suclu kim????suclu, onu toplum icine salandir.
bunun gibileri tikiyacaksin bir hücreye ekmekten baska birsey vermiyeceksin isik bile haramdir bu yaratiklara.orada öylece cürüyüp gidecek.bu yaratiklarin tedaviside yok cün ki...

bir eskişehirli olarak ve anne olarak gerçekten çok üzüldüm öznur a..allah sapık fikirli insanların cezasını versin..

ewet umuyorum belasını orada bulacak..

aynen imzami atiyorum yazinin altina,,,, cok dogru söylemissin. insan degil ben yaratik diyorum bunlara YARATIK.
hic kimse de insan demesin bunlara.kendimize küfür hakaret etmis oluyoruz yaratiklara, insan demekle..

kızlar şok oldum ya öznur bulunacak diye düşünüyordum çok kötü oldum ona bunu yapana inşallah hakettiği cezalrı verirler.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa silahlı çatışmamı oldu ne oldu anlamadım
sabriyeyi vurdular die ses çıktı yaa ara verdiler müge anlıyı kolundan çekti kameramanlar

ya ne oldu anlamadım ama Müge anlı hakikaten yürekli kadın kolundan çekiyor koruma o geri dönüp ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Ne olduğunu bilemem ama umarım programa zarar vermez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…