Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

çok kızdım mügeye öznurun öldüğü neredeyse tüm gazetelerde yazdı sen hala o kadını neden canlı yayında tutuyorsun. reklam arasında bile kadını bekletmiş yuh ya. reyting için bu kadar da olmaz

Hapishaneninde bi namusu var..Bi ağırlığı var.
Böyle hayvanların orada yatması kadar gurur kırıcı bişe olamaz.
Şişlesinler inşallah:Saruboceq:

Çok yazık... Öznur daha 11 yaşında yavrum ya bunu yapan hayvan şimdi hapishanede yatacak ceza mı bu şimdi o adam için ceza diye nerdeyse ödül veriyoruz

babası telefonda ağladı bende oturduğum yerde ağladım adamın yüreği yandı yyaaa içim sızladı ...
ne istemiş bu çocuktan ne alıp veremediği olabilirki

offffff bende çokk üzüldümm yaaa kahvaltı yapıyordumm boğazımda kaldı ağladım kalktımmm allah belasını versin o adamın gömmüş birde adiiiiaynısını uygulayacaksın ahlaksıza

bugün sinem haberi yokmu, sinemde ölse bulunurdu çoktan yaa bak öznurun durumu çabuk neticelendi, üzüldüm yaaa allah sabır versin ailesine :sinifsinif:

ordaki avukatın dediği gibi böylelerine idam gerek.sırf ab'ye girelim diye idamı kaldırıldı.ALLAH ıslah etsin bunun gibilerini.Ailesine ALLAH sabır versin

Cezaların ağırlaştırılmasını konuşuyoruz hala. Bu kaçıncı, her gün yeni bir cinayet ama hala cezalar konuşuluyor, uygulamaya geçen bir şey yok, geçeceği de yok. Psikopatın teki senin canını yaksın, canını alsın, -yakalanıyor da neye yarıyor?- birkaç sene yatıp çıksın. Tecavüzden cinayetten sabıkalı bir adam nasıl tekrar topluma salınır anlayamıyorum. Üç çocuk yapın demesi kolay. O üç çocuğu nasıl bir toplumda büyüteceğiz, siz o sapıkları, katilleri tekrar tekrar aramıza salarken, biz çocuklarımızı nasıl koruyacağız düşünüyorlar mı hiç? O pislikler bile hayatlarına devam etmek için ikinci bir şansı buluyor ama ölen öldüğüyle kalıyor. Yazıklar olsun ya. Neymiş idam insanlık dışı bir cezaymış. Siz karşınızdaki psikopatı hala insan yerine koyuyorsanız, sizde de bir sorun var demektir. Bir insan 11 yaşındaki bir masuma kıyabilir mi? Offf!

öznur tecavüz edilip öldürülmüs cok aci cok...ana,baba yüregi nasil dayansin bu aciya simdi...ates düstügü yeri yakiyor.
insallah hapishanede ki diger mahkumlar o pisligin cezasini verir.
böyle yaratiklar icin idam istiyorum idam idam...mümkünse iskenceyle..

insallah hapishanede ki diger mahkumlar o pisligin cezasini verir.

Hapishanedekiler, çocuk tecavüzcülerine karşı gerçekten acımasız oluyorlarmış. Ben de içeride belasını bulacağını umuyorum ama asıl acı olan ne biliyor musunuz: Adaleti devletten değil de, içerdeki suçlulardan bekleyecek kadar hukuka olan güvenimizi, inancımızı yitirmişiz. En azından benim için böyle.

inanamadım pislikk evine götürüp taciz etmiş pislikk kız tepki gösterdi diye ormana götürüp boğup gömmüşşş allahımm yazıkkk yavrumaaaaasenağlamaanneciğinin habri yok gidip cenazeye katılacakk offfffffsenağlama

aynen katılıyorum caanım daha öncede üvey kızına tecavüze yeltendiği için hapisteymişmiş adiiialsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…