Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay yüzsüzlük böyle birsey sanirim,hem kizi götürün bide üste cikin nasilda kendilerini hakli görüyorlar

hamile kadını öldürme sebepleri açıklandı mı kızlar
kaynana da delilleri yok etmiş,hey allahım yaa
:umursamaz:

şu kızı tokatlamak istiyorm.2 gün sonra kucağında bebeğinle annenin kapısına gelirsen ne olacak,

bu kızların erken yaşta koca merakı nedir anlamış değilim

ne kadar cahilce bir davranıştır ya yaşınızdakilerle sevgili olun

kendinizden kat kat büyük adamlarla kaçıyolar evlenmek istiyorlar

ya o kızlarla evlenmeye kalkan sapık adamlara ne demeli

ne bulursunuz ne zevk alırsınız bilmem

allah evladında hayırlısını versin valla

allah kimsenin basina vermesin cok aci bisey gencecik kiz ne anliyor bunlar evlilikten bilmiyorum annelerinin rahat evi batiyor sanki:hulya:

tarsus cinayetin ilk haberlerde duyduğumda ilk kocayla kayınvalideden şüphelenmiştim doğru çıkmış iyi yalan sıralamışlar ama tutmadı

Tarsus cinayetinin altından farklı şeyler çıkacak..
Önce altınlar yüzünden öldürülmüş olabileceğini söylemişlerdi ama kocası altınları cinayetten 10 gün önce bozdurmuş zaten...
Bir de katil kocanın 1 yıldır beraberliği olduğu bir sevgilisi çıktı..
Tarsus'ta tuhafiye dükkanı varmış kızın ama cinayetten sonra o dükkan da açılmamış
CADIARZU

ya bu programi izledikce ulkemizde neler oluyo diyorum valla burda hic bu kadar tuhaf isler donmuyo insanlar ozgur olunca bu kadar gizleme aldatma oldurme olaylari yasanmiyo tuhaf geliyo ama izlemek cok guzl insan tecrube ediniyo guvenmiyo kimseye gerci atv internetten izleme olayini kapatti bir aydir izleyemiyorum ingiltereden kizlar neler oldu sevgi hn vardi cinayeti kim islemis ciktimi birde almanci facia uyanik bir kadin vardi ciktimi ortaya kocayami kacmis bide hafif alik numarasi yapan para diye anasini aradigi on metreden belli olan bir oglu vardi ben en son o bolumlerde kaldim atv neden yasakladi internetten izlemeyi onuda anlamiyorumki

aynen bende yurtdışındayım. internetten atv izlenmiyor. çocuk evde olunca da bana tv den izletmiyor. sevgi hn. ın katili maalesef bulunamadı. Bir ara damadının daha önce evlendiği filan çıktı ortaya. neden sakladın bu olayı falan diye o suçlandı. ama şimdi buradaki bayanlarla ve müge anlıyla beraber yeğen ferhattan şüpheleniyoruz. almancı facia kadın da bulunamadı. alık oğlu bir daha çıkmadı. son çıkacağı gün polisler karakola götürmek istemiş o da ben annemi öldürmedim falan diye tozutmuş neyse bu kadar arkadaşım. yani 1 aydır birşey kaybetmedin.

daha öncede gelenler böyle söylemisti,sahsen bende rahatsiz olmustm yani rahatsiz derken hani böyle ölen kisilerin ailesini getiriyorlar ya anlatamiyorum ama öyle iste:ecrin_bebek:

aynen . ben de onların yerine kendimi koyduğum için rahatsız oluyorum. yoksa mesela sinop ta kemikleri bulunan ferhat güney in kızkardeşi aramış öyle gelmişler. ona diyecek bir söz yok. Müge anlı nın programından aranınca cinayet gözlüyormuş gibi geldi bana hani bir cinayet olsa da programı birkaç ay sürüklese gibi.

anlatamiyorum demistim ya aynen böyle düsünmüstüm,ama onlar icin tabiki rayting filan daha önemli

bakalım bugun ne olcak dun ızleyemedım oğlumunn dr goturdum neler oldu kızlar kısadan anlaalırmısınız ankara cınayetıyle ılgılı bır sey varmı

Ne suratsız şu müge ya kanalda gördüğün anda zaplıyorum tahammül sınırlarımı zorluyor bide insanları aşağııyor kendi kimse :umursamaz:

ya bugünkü o uyuz adama sinir odum eşi ölür ölmez evlenmiş yeni hatun önce çocuğu kabul etmiş sonra istememiş adam kızları nikahsız kocaya vermiş 12 yaşındaki engelli kızı ortada yok

bence gelin eşinin bir yanlışını gördü
belki sevgilisi olduğunu falan öğrendi daha farklı birşeyde olabilir
anne damatta gelini öldürmüşteolabilirler.
olayı örtbas etmek için yapmış olabilriler diye düşünüyroum.

ya bugünkü o uyuz adama sinir odum eşi ölür ölmez evlenmiş yeni hatun önce çocuğu kabul etmiş sonra istememiş adam kızları nikahsız kocaya vermiş 12 yaşındaki engelli kızı ortada yok

dünki bölümü izlemedim ama .çok güzel bir program mügeyide çok seviyorum .çok dobra bir kadın gerçekleri söylüyor tam benim düşündüğümü düşünüyor.erkek gibi kadın yani.oraya her çıkınıda haklı bulması gerekmiyor.kim haklıysa haklı kim hakszsa ona haksz diyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…