Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şimdi müge anlı nın face sayfasında okudum. müge anlı bebek aynı şükrü ye benziyor dna ya gerek yok demiş. doğruysa çok komik.

ay kızlar müge hep öyl diyor açıklayacam diyor ertesi güne bırakıyor ertesi gunde bişi demiyor sinir oluyorm acıklasana be kadın

ankara olayımı konusuluyor su anda bakamıyorumda

2 gündür programın performansı düşük. tabii ki Allah korusun yeni olay olmasın da bizde izlemeyelim ama eskileri devam etse. çatalca da ki sürpriz tanıktan sonra neler oldu. ailenin tepkisi ne oldu. nihal hn ne dedi. ya da antalya da ki barış cinayetinde neler oluyor. kayıp trabzon lu yusuf vardı. Serap ezgü nün prog. bişeyler çıkacak gibiydi. onu devam etseydi. bolu da kafası kesik bulunan adamı kim öldürmüş falan başka aklıma gelmiyor ama eminim vardır.

canim pek izlemek istemiyor bugün skici gibi dünün konulari var..
müge basta ne dedi ki ? ne haberi verecekmis,güllü ogluyla konusuyor o mu yoksa
bi ara actim güllü ogluyla konusuyodu...
ya birde müge tanitim dönerken güllüyü anlatarken yani senelerce gelip almalarini bekledi diyor
aslinda bayan 5 ay sonra evleniyor yani beklemiyor ki..

ay evet 2 gündür müge acayip sıkıcı.
tv açık ama kulak vermiyorum bile.o kadar önemli konular varken evli barklı adama kaçmış kızı işliyor.
anası diyor 2 aydır hiç haber alamadım.
sonra dönüyor aracılar geldi vs vs vs..
yanıtma bu resmen hiç haber alamamamk değil.
amaaaan işle işte ankara -çatalca cinayetlerini hoffff.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…