Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bencede bu olayda meryem hanımın duymaması imkansız, peki neden saklıyorki bu kadın??
Aslında vebali günahı boyunlarına ama bende aklıma geleni yazayım..Herkes bir fikir yürütmüş tahminde bulunmuş,...
acaba diyorum, ferhatl meryem arasında bi durum vardıda sevgi hanım şahitmi oldu buduruma sonrada adem halasını ortadan kaldırdı meryemde ört pas etti.Müge ferhattan çok şüpheleniyor nedense, komşununda bir dediği ötekini tutmuyor... Ne bilim ferhat sık sık geliyormuş halasına olur olur neler duyduk gördük.. Allahım kimseyi doğru yolundan ayırmasın ve şaşırtmasın...

Son düzenleme:
kocası gerimi kabul etti akannehir allah aşkına o küçük çocuk kadını zorla götürmüş öylemi kocasıda inanmıs söyleyecek laf yoklmaz:
canım kadın ilk oynaşma sesleri duydum dedi kadına bi hayat kadınısın demedikleri kaldı o bagırdı annem yapma o bagırdı ablam yapmaz e kadında sustu bende olsam susardım kim ağzını açsa suçlayan hakaret eden bir aile sucuya bile neler dediler erkekler girip çıkar ablamın orda işi olmaz dedi kardeşim adamda aradı biz yardımcı oluoduk ama pişman ettiler bundan sonrada ağzımızı açmayız dedi biz burada namusumuzla çalışıyoruz iş yerimizi genel ev gibi anlatıyolar demek istedi adam haklıda yani erkekler girer çıkar orası iyi değil neler söylediler ama konu ferhata gelince hepsi susuyo katil apartmanda diyolar

ya yoksa bunlar olayı hepsi biliyorda yapan apartmandan birisi diye birinin üstüne mi yıkmya çalışıyorlar yoksa...olur mu olur .. bu memlekette neler olmadı ki...

yarin neler olacak acaba yaa..offffffffffff...neler düsünüyorum kendi kendime...müge diyorum katili aciklayacak biz sokkk icinde aaaa diyecegiz...sokkk olacagiz... rahmetli ilknurda öyle olmustum(( agla agla ölmüstüm tv karsisinda aman allahim ne aciydiiii.....cokkk büyük bir katliamdi o (

Evet ben de çok merak ediyorum. bir de Erzincan da ki kadın ceseti var. o kim acaba. onu araştırırken internette mut ta kadın ceseti bulundu yazıyordu. ama ayın 7 sinde bulunmuş. acaba nurten akay mı. o da mersi mut lu ya. gerçi müge anlı bahsederdi herhalde. Erzincan da ki de 35 - 40 yaşlarındaymış. belki ümmühan mengil dir. Allah ailelerine sabırlar versin.

valla bır cıksada bızde rahatlasak kıtlendık kaldık baska bır sey dusunemıyorum bırde kızlar evde kıyafet eksıkmı dıye sorduya muge hn kullanmadıgımız bır suru kıyafetımız vardır evde en azından benım suan olmayan kıyafetlerımı saklarım zayıflayınca gıyecem dıye ama nerde hıcde kılo verdıgım yok ama kıyıpta baskasınada veremıyorum versem 10 kısı gıyınır:)

katıl kullanılmayan kıyafetlerdende gıymıs olabılır bırde muge hm persembe yada cuma gunu bır email geldı bırı msjda elımde vıdeo goruntulerı var dıye yazmıs sevılaya ızlettırcektı acaba ne oldu 3aylık bebgım var fırsat buldukca ızlıyorum genelde tv acıkta oğlan evde gezdırılmek ıstıyor onun için kacırdıgım bırr seylerde olabılır

tüh yaaa niye yok ankara cinayeti ..bakamiyorum ben benim kücük oglan yumurcak tv diye agliyo uyuz cocuk..töbe atv ye bastirmiyor..nolursunuz bir gelisme olursa hemen yazin gelip gidip bakacagim pc ye emi...ablama dedim sen bak bana yaz diye oda yatiyomus ...

off ya ankara cinayeti neoldu
bi hışımla açtım tv yi hatta geç uyandım die kendi kendime söyleniyodum ki yok baksanıza bişi sölenmicek gibi...
en azından bi açıklama yapsın ya of müge of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…