Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gerçekten bende sevilaya çok şaşırıyom yanı o kızda bişey var tipi mi öyle anlamadım ki bi garip kızın hareketleri sanki yapmacık..bi an önce çıksa da kurtulsak sadece bu olayı izliyorum bende

gitmeden yazim dedim
evt sevilay bi acayip geliyo bize ama bunun nedeni okumamış ve erken yaşta evlenmiş olmanın getirdiği bi aptallık da olabilir..
zaten fark ettiyseniz ailenin tamamının konuşmaları ve şivesi çok değişik
ben genellikle onlar konuşurken anlayamıyorum ne dediklerini müge anlı tekrar etmese ki o bile zorluk çekiyo anlamakta bende anlayamicam yani
o yüzden konuşma ve anlatım eksikliği olduğunu düşünüyorum tabi çaresizlik ve yaşadığı travmalarda işin cabası..

Haticeyi merak ediyordum bende hatta neti araştırdım haber burda duydum inanın çok üzüldüm bu nasıl bir acıdır Rabbim sabırlar versin ailesine. Ne istediniz o kızdan ne Rabim sen çoluğumuzu çocuğumuzu koru

Turkiye de artik tupcuden sucuya elektrikciden kapiciya kadar tum insanlara kapi acilirken guvenlik bilgisi istenecek ne gunlere kaldik.Burda bazi Ingilizler Turkiye de Akdeniz bolgelerine tatil beldelerine gidiyor.Ne kadar iyi sicakkanli konuskan yardimsever oldugumuzdan bahsediyorlar.Son yillarda nerdeyse metrekareye bir sapik,bir hirsiz veya bir katil dusuyor ne oldu bize anlamiyorum Turk olarak gururlandigimiz vasiflar sadece milli maclarda birde sehit cenazelerinde mi kaldi?Esim arada Turkiye ye kesin donmeyi dusunmuyorum diyince kopururdum.Yok yok artik o donucegim dese beni saclarimdan suruklemesi lazim.Kizim var onu okula yollarim gelene kadar beyin kanamasi geciririm heralde Turkiye de okula vardimi?ogretmeni tacizci olabilir mi?servis soforu kimdir?ayyyy boyle akil hastasi olurum sanirim Allah hepinizin colugunu cocugunu tum aile fertlerinizi hepinizi iyi insanlarla karsilastirsin insallah mubarek persembe gunu hayrina kotuluk yakininiza ugramasin

ayyy bizde çok merak ediyorduk haticeyi öldürüldüğü belliydi ama bu kadarda olmaz vahşiler yazık kızın annesi bayılıp duruyordu ararken mynette birde resim koymuşlar vücududa görünüyor hatta dikkatli bakınca kafasının olmadığıda ceset parçaları toplamışlar yazık kıza:1shok::çok üzgünüm:

linki verip geri silermisin resimi yani

Subaşı köyünde bir fındık bahçesi içinde köylüler parçalanmış ceset buldu. Köylülerin haber vermesi üzerine olay yerine jandarma ve polisler geldi. Kafası gövdesinden ayrılmış cesedin yanında ayakkabı ve etek bulundu. Cesedin Düzce'de 5 Ocak 2010 tarihinde okul çıkışı kaybolan 15 yaşındaki Hatice A.'ya ait olduğu tahmin ediliyor.

Düzce Emniyet Müdürü Ali Gezer olay yerine gelerek bilgi aldı. Ceset parçaları jandarma ekipleri tarafından tek tek toplanarak ıstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp'ta yapılan otopsi sonucu cesedin kimliği belli olacak. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

yaaa offff bu saattte bu haberi almak beni mahvettiii piskolojim iyice bozulduu zaten korkk biriydim iyice korkar oldum...ya bu türk insanlari nasil yaparlar...bizim dinimizde böyle seylere yer yok hicmi duymamislar hicmi bir ders görmemisler hicmi allah kelami dinlememisler yaaa..müslümanmisin diye sorsan elhamdülillah müslümanim diye cevap verirler...allahimmmmmmm korkuyorum yasamaktan cocuklarima birsey olacagindan...türkiyeyi cok özlerdim bu gurbet elde inanin sevmiyorum artik...korkuyorum..ben tr ye gelsem ben mahvolurum yaa cocuklarima birsey olacak diye...nolun kurban oliyim sakin ha demeyin bizimkine birsey olmaz diye yollamayin bir yere..korkutun korkak yasasinlar...cikmasinlar evlerinden disari...allaha emanet olsunlarrr

Amin canım..

Belli yaşa gelen evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde denetlemek neredeyse imkânsız, üzerine düşsen çocuk kaygılı yetişecek, ruh sağlığı sağlıksız yetişecek. Rahat bırakırsan şaibeli bir gelişimi olabilir/olacak, özellikle ergen yaşlarda. Tam aile ile çatışma yaşları. Ebeveynler de bir yere kadar kendilerini kontrôl edebiliyorlar. Aile ile zıtlaşan çocuk,genç etrafındaki sevgi gösterisine nasıl kanmasın.. Geldiğimiz nokta da evlat yetiştirmek çok ürkütücü geliyor bana, ki seneler sonrasını düşünmek de zorlanıyorum,korkuyorum.

İdam ciddi korku salar ama insanın bitişi. Aksine acı ile devamlılık sağlanmalı diye düşünüyorum.
Yok yok, istisnasız şeriat kanunları gelmeli!! 1 yaşındaki 3 yaşındaki bebeğe dürtülerini mi dinliyorsun,, ömür boyu tüm zevklerinden mahrum bırakılmalı ve duyurulmalı ki yeltenecek olanlar sonucunu bilsinler.

İnternetin de çocuk istismarı hakkında olumsuz bir yönlendirici olduğunu düşünüyorum. İnsan düşüncelerini parmaklarının ucunda görselleştirebiliyor. Çocukları gençleri kullanmalar, sohbet kanallarındaki ucu sonu olmayan denetlenmeyen yasaklanmayan konuşmalar,,
ve bilmediğimiz olanlar
Cinsel dürtüleri hayvanlaştıralan, tetiklenmesi önlenmeyen, aklı ile mantığı ile hareket edemeyen,
nefsinin peşinde giden, bir de alkol alımı, artı madde kullanımı, kötü arkadaş .. af içerikli , torpil içerikli adalet sistemi..

İnsanı korkusuzlaştıran, kontrolsüzleştiren nedenlere dokunulmadan
duyulmadık haberleri de duyarız maazallah.. Şaşırdığımıza şaşırır olduk artık.

Allah'ım, cesetten ne istersin!

Nasıl bir acıdır bu!..

Kafa kesmek de canilerin yeni yöntemi midir nedir, Münevver'den sonra daha duyar olduk sanki.

Allah aileye sabır versin,dirayet versin.

Kızcağızın ruhuna birer fatiha okuyabiliriz, faydamız olur..

Dün gece de rüyamda Sevilay'ların evindeydim, cinayet ile ilgili fikirler konuşuyoruz : (
Bugün izlemeyeyim diye diye açıyorum Müge'yi..

şu an nasıl üzgünüm anlatamam kızlar allah tez zamanda belasını versin bunu yapanların zaten belliydi bu yavrunun ölü bulunacağı ama keşke bu şekilde olmasaydı ne zamndır haber yoktu annesi ne haldedir şimdi offf insanlık nereye gidiyor böyle müge yarın bahseder bu olaydan

hıııııı yavruuuum omuymuuuş :çok üzgünüm:
ah kıyamam yaaa nasıl üzüldüm nasıllll...
hani ailesi gelmişti polis süsü vermiş birisi sevgilisiyle onların yolunumu ne kesmişti o kızcağız demi bu...
ay Allahım yarabbim sen koru evlatlarımızı.
içim yandı :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…