Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mudo Concept iyi midir???Yardım lütfen

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

pendorde

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
23
0
Kızlar merhaba,
Salonum için kanepe arayışındayım.Country tarzını seviyorum.Birçok firmanın modellerine bakıyorum.Bugünlerde Mudo Concept'te Perfume serisi kanepeyi beğendim.Sanırım bu sıralar indirim de var.Ama Mudo aslen mobilya üreticisi olmadığı için ürünlerin kalitesi,dayanıklılığı ve satış sonrası servis hizmeti falan nasıldır hiç bir fikrim yok.Sizlerden bu konular hakkında bilgisi ,fikri olan varsa ama yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Salonum büyük olmadığı için ya 2,5'lu + tekli yada 2'li +tekli almayı düşünüyorum.

$634772239870178282.jpg $634772239887746641.jpg $634910164345706406.jpg

Görünüşleri nasıl sizce?Fildişi rengi.

Kesinlikle iyidir,sırf mobilya üretmiyor olabilir ama piyasada sürekli reklamları dönen ortalama mobilya markalarından 100lerce kat kaliteli bundan emin olabilirsin..
Ben de 2 koltuğumu,orta sehpamı,sandalyelerimi ve birçok ev aksesuarı,aydınlatmalarımı oradan aldım.
Evimdeki eşyaların yarısını oradan almışımdır herhalde,kesinlikle çok memnunum.
Piyasaya göre pahalı olsa da,piyasa mağazalarında bulamayacağın zevk ve kaliteye sahipler.
Ayrıca seçtiğin koltuklar çok güzel,benim evimdekilere benziyor..
Bütçenizi aşmayacaksa hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz Mudo'dan.
Sadece dikkat etmeniz gereken tek nokta,koltukları (sehpaları,konsolları da) standartlara göre biraz daha geniş ve büyüktür,
standart 3'lü koltuk,onlarda 3,5 - 4'lü gibidir..
Odanızın ölçüleriyle koltukların ölçülerini karşılaştırın mutlaka :KK34:

Bence iyi bir seçim yapmışşın canım koltukların rengi ,modeli çok güzel.Şimdiden güle güle kullan.

Ürünleri yaptırttıkları üreticileri her zaman çok iyi seçemeyebiliyorlar.

Biz 6 ay kadar önce bir yemek masası takımı aldık. Önce dedikleri tarihte gönderemediler, derken kavga, gürültü geldi takım. Baktık masa camı kırılmış, 6 sandalyenin 4 tanesinde çatlaklar var. Neticede iş büyüdü, 2 tane masa 12 tane sandalye geldi, aralarından en sağlamlarını seçtik, ama biz de onlar da epeği yoruldu.

Kendi ağızlarından bazı koltuklardan bir hayli şikayet aldıklarını duydum. Dolayısıyla, alacağınız ürünü iyice inceleyip ondan sonra karar vermekte yarar var.

bende bunu gördüm ama sanki evinizdeki koltuğu kumaşla kaplatmışsın gibi duruyo. ben sevmedim

TABİİ bu zevk meselesidir ancak ben mudo nun mobilya ürünlerinin tarzını beğenmiyorum, ve pahalı buluyorum, sonuçta her mobilyanın zamanı gelince modası geçtiğine göre ben mobilya almak için mudoyu tercih etmezdim, giiym ürünlerine diyecek bir şey yok tabi:KK9:

ben çok severim mudo ordan alacaktım ama uzun vadeli garanti ve ürün temini olmadığı için tercih etmedim.mesela sandalyende sorun çıktı tamir olmazsa kaldr at üretim kısıtlı çünkü.ama görsel olarak o numara

Teak ağacı bahçe takımı almıştık.Nasıl da beğenerek aldım.1 ay içinde
3 sandalye paramparça oldu dağıldı.Firma hiç problem çıkarmadı kamyon gönderip komple takımı geri aldılar
Hiç problemsiz paramı iade ettiler.Çok şaşırmıştım.Artık bir dünya paraya teak ağacı diye sattıkları mobilya da
bir kusur mu vardı yoksa çalışma sistemleri mi öyle bilemiycem.Arkadaşım deri koltuk aldı o çok memnun.
Siz korkmadan alın problem çıkarsa iadesi kolay :KK1:

Kızlar merhaba,
Salonum için kanepe arayışındayım.Country tarzını seviyorum.Birçok firmanın modellerine bakıyorum.Bugünlerde Mudo Concept'te Perfume serisi kanepeyi beğendim.Sanırım bu sıralar indirim de var.Ama Mudo aslen mobilya üreticisi olmadığı için ürünlerin kalitesi,dayanıklılığı ve satış sonrası servis hizmeti falan nasıldır hiç bir fikrim yok.Sizlerden bu konular hakkında bilgisi ,fikri olan varsa ama yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Salonum büyük olmadığı için ya 2,5'lu + tekli yada 2'li +tekli almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 627963 Eki Görüntüle 627964 Eki Görüntüle 627965

Görünüşleri nasıl sizce?Fildişi rengi.

ben koltukları beğendim açıkçası ama Mudo'nun fiyatları ederinden çok fazla bence. Sonuçta artık aldığı mobilyayı 20 sene kullanmıyor kimse, çoğu 5-6 senede değiştiriyor tekrardan. Bu yüzden bence çok pahalıya alınmamalı mobilya. Tabii ki yine kaliteli bir şeyler almalısın ama fiyatlar da çok uçuk olmasın :) sonraki alcağın mobilyaları da düşün :KK66:

bence cok güzel ve rahat görünüyorlar.seviyorum bu tarzı ama mudoyu begnmeme rağmen ordan büyük eşya almazdım sanırım.lazzoni ve fugayı önerebilirim sadece.

kızlar ben sırf bu konuyla ılgılı bılgı almak icin suan sıteye uye oldum :KK70: cok onemlı benım ıcın. bende aynı sekılde mudo concept perfume kose koltugundan almak ıstıyorum gidip gordum bayıldım hatta kesın karar vermıstım almak ıcın yalnız bugun yorumları okuyunca dehsete dustum. mobılyalar kurtlanıyor dıye yazı yazılmıs ve bırkac kısının bırden basına gelmıs. bu modelde de aynı sey olur mu sızce lutfen bırılerı bırsey soylesın :KK43:

X