mucizemm..

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar beni bilen bilir tüp bebek bölümünden...
biz adetmin 3. günü alman hastanesinde tüp bebege başlıcakdık.(eşimde varikosel var ve sperm sayısı 2.000 ).ama çok şükür allahaa dualarımı kabul etti ve adetim bir türlü gelmedi.bir haftadır kasıklarımda her an hastalancakmışım gibi bir agrı buz gibi havada ben tutuşuyodum su içe içe helak oldum içim acayip yanıyodu.karnım acaayip şiş ve acayip bi gaz sancısı vardı dün test aldım ve bu sabah yaptım ikinci çizgi gayet belirgin eşime söyledim hemen ve aglayarak bana bir sarıldıki size anlatamam.hemen kan testi yaptırmaya gittik sonuç 847 ve ben hamileyim arkadaşlar inana biliyomusunuz. allahh ol diyince oluyo ben bunu anladım sperm sayısı 2.000 yada 20.000 çok dua ettim allahım kabul etti şimdi tek duam sağlıklı hayırlı bir evladı kucağıma almak.sizede umut olur inşallah bu durum herkeze allah bu duyguyu tez zamanda tattırsın şuan bile yazarken göz yaşlarım akıyo.

canıımm gözünaydıınnn allahımm kucağına almayı nasip etsin inşş....nasıl güzel bi duygudurr meleğin seninlee allah tümm bekleyenlerede bu duyguyu tattırsınn ......

Tebrik ederim canım gerçekten senin için bir mucize olmuş Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah

Tebrik ederim canım gerçekten senin için bir mucize olmuş Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah

canım tebrik ederim seninki gerçek bi mucize.. Allah tamamına erdirsin inşallahh. ben de bu ay 2. aşılamamı yaptırdım ama sperm sonucumuz 11 milyon çıktı ve yarısı ölü hiç şansım yok diye düşünürken birdenn içime bi umut oldun.. dualarını esirgeme bizden.. tekrar hayırlı olsunkaydirigubbakcemile5

çok sevindim canımm hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah:Saruboceq:burda özellikle böyle mucizeleri okumak bana güç veriyorr ve kendim hamile kalmış gibi seviniyorumm :hooray: benim eşimdede problem var 6 milyon sperm sayımız varr inşallah Allahım banada mucizesini gönderir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

dr bize 1 tane bile sperm olsa çocugunuz olmaz diyemem olur ama zaman lazım demişdi ve ben o dr a okadar çok kızmışdım ki bir daha ona gitmemişdim meger nekadar haklıymış

canım benim,gözün aydın.allahım sağlıkla kucağın almayı nasib etsin.allahım ol deyince oluyo işte,umudumuzu yitirmeyelim yeterki,hep dua edelim.
darısı benim gibi tüm isteyenlerin başına inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…