Göz Makyajı mucize göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

handemine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
18
0
evet hanımlar tam olarak böyle bir şey arıyorum, şimdiye kadar göz kalemini sadece göz içine kullanmayı yeğleyen biri olarak maalesef göz sıvısı hiçbir kalemi orada tutmaya yetmedi. Ben de hiç beceremeyeceğimi düşünsem de alışırım umuduyla kirpiklerin altına göz kalemi uygulamak istiyorum. Ne yazık ki elimdeki Emily göz kalemleri waterproof, bu yüzden o kalemi temizlemek tam bir işkence.
Sizden beni 6 saate kadar idare edebilecek, temizlenmesi çok çok rahat olacak, cildimi tahriş etmeden temizleyebileceğim suya dayanıklı olmayan, mümkünse uygun fiyatlı göz kalemi tavsiyesi istiyorum? Göz rengim açık kahve-bal renk önerilerinize de açığım, şimdiden teşekkürleeeeeeer :))

Ben Golden Rose'un asansörlü kalemini kullanıyorum sabah makyaj yapıp çıkıyorum akşam eve geldiğimde çok çok az akmış oluyor memnunum yani. O da waterproof aslında ama çok kolay temizliyorum ben:KK70:

Kesinlikle tavsiye ediyorum..kesınlıkle akmıyor bozulmuyor..ellesende çıkmıyor..10tl.
wp_ss_20150206_0001.png

Ben 5/6 senedir manhattan x-act eyelinerini kullanirim göz kalemi olarak. Daha bi kere bile akittigini görmedim. Tabi bu gözden göze degisir. Arkadaslarim sorar nerden aldigimi. Sanada tavsiye ederim:KK54:

çok teşekkürleeer :)) yalnız Golden Rose önerisi dışındakiler anladığım kadarıyla temizlemesi zor olan ürünler değil mi :)
bana mümkün olduğunca temizlerken zorlanmayacağım kalemleri önerirseniz sevinirim, Golden Rose aklımda olacak :KK66:

En ıyı göz kalemi chanel bence, ınanılmaz guzel her rengı, siyahi efsane. Ben genelde kahve bronz tonlar makyaj yaparım ama tek sıyah kalemım var o da chanel. Yalnız fıyatı uygun degıl o yüzden sıze kalmıs ama yıllarca kullanırsınız

Ben 5/6 senedir manhattan x-act eyelinerini kullanirim göz kalemi olarak. Daha bi kere bile akittigini görmedim. Tabi bu gözden göze degisir. Arkadaslarim sorar nerden aldigimi. Sanada tavsiye ederim:KK54:
o markayı ilk defa duyuyorum nerden temin ediyorsunuz :eek:

konu sahibine avon'un siyah supershock kalemini önericem.. avondan nefret ederim ama bu ürün gerçekten enteresan bir şekilde akmıyor, bulaşmıyor :)

o markayı ilk defa duyuyorum nerden temin ediyorsunuz :eek:

konu sahibine avon'un siyah supershock kalemini önericem.. avondan nefret ederim ama bu ürün gerçekten enteresan bir şekilde akmıyor, bulaşmıyor :)
Ben yurtdisinda yasadigim icin türkiyede nerde satiliyor hic bilmiyorum. Ama o marka her yerde var yinede :)

X