Bölgesel İncelme Mucize Gibi! Green Line Yağ Emici Bant

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

kirazinsapiuzumuncopu

koramiral
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
81
0
ben elime para geçer geçmez bunu da denemeyi düşünüyorum ama kullanmış olan varsa görüşünü öğrenmek isterim...anlatıldığı kadar mucizevi birşey değilse, boşuna para dökmeyelim...(gerçi çok değil ama olsun, 45 tl) içeriğindekileri falan yazmadım uzun diye, isterseniz linkini veririm oradan incelersiniz..

Green Line yağ emici bantlar, vücut yağlarını cilt üzerinden emerek kendi içinde toplar.
Akşam yatmadan önce özellikle bel/karın bölgesine yapıştırılan bantlar, yaklaşık 18 saatlik bir sürede yağla dolar. Ayak tabanına yapıştırılan bantlar da hem vücuttaki zehirli maddeleri hem de vücut yağlarını emer.

Green Line işte bu “emiş” özelliği ile benzerlerinden tamamıyla farklıdır
Bantların etkisinden daha fazla yararlanabilmek için kullanım süresi boyunca bol sıvı tüketilmeli, yeme alışkanlıklarına dikkat edilmeli ve mümkünse bir miktar egzersiz yapılmalıdır. Zayıflama bantlarının etkisi 7 günlük kürün ardından devam edecek 14 günlük kürden sonra kendisini daha fazla gösterir.

Green Line Yağ Emici Bantlar :

· Vücuttaki fazla yağı emer

· Kilo vermeye yardımcı olur

· Kandaki kolesterol ve ürik asit seviyesini düşürür

· Metabolizmayı düzenler

· Karaciğeri destekler ve toksinlerden zarar görmesini engeller

Karın bölgesine ve ayak tabanlarına yapıştırılarak kullanılan Green Line yağ emici bantlar, her kullanımdan sonra vücut yağlarını ve toksinleri cilt üzerinden emerek kendi içinde toplar. Böylece emilen vücut yağları ve toksinler bantların içine hapsolmuş şekilde vücuttan atılır. Deneyimler, bu sayede iki ile dört kürün sonunda ortalama 4 kg verildiğini ve bel çevresinin 2 ila 4 cm civarında inceldiğini göstermektedir.

Avrupa'da üretilen, CE sertifikasına sahip ve Green Line yağ emici bantları güvenle kullanarak, fazla yağlarınızdan ve toksinlerinizden hızla kurtulmak ve daha sağlıklı ve ince bir bedene kavuşmak artık çok kolay

· Vücut sıvısının sodyum-potasyum dengesini sağlar ve yüksek tansiyonu düşürür

· Virüsleri elimine ederek bağışıklık sistemini destekler

· Sakinleştirici özelliğe sahiptir

· Yaşlanma etkilerini geciktirir

Green Line yağ emici bantlar, bir kür (7 günlük veya 14 günlük) için gereken miktarda 20 adet zayıflatıcı bant ve 20 adet yapıştırma bandı ile birlikte satılmaktadır

Farkımız

Green Line yağ emici bantlar, vücut yağlarını cilt üzerinden emerek kendi içinde toplar. Akşam yatmadan önce özellikle bel/karın bölgesine yapıştırılan bantlar, yaklaşık 18 saatlik bir sürede yağla dolar. Ayak tabanına yapıştırılan bantlar da hem vücuttaki zehirli maddeleri hem de vücut yağlarını emer.

Green Line işte bu “emiş” özelliği ile benzerlerinden tamamıyla farklıdır.

Bantların etkisinden daha fazla yararlanabilmek için kullanım süresi boyunca bol sıvı tüketilmeli, yeme alışkanlıklarına dikkat edilmeli ve mümkünse bir miktar egzersiz yapılmalıdır. Zayıflama bantlarının etkisi 7 günlük kürün ardından devam edecek 14 günlük kürden sonra kendisini daha fazla gösterir.

Green Line Yağ Emici Bantlar :

· Vücuttaki fazla yağı emer

· Kilo vermeye yardımcı olur

· Kandaki kolesterol ve ürik asit seviyesini düşürür

· Metabolizmayı düzenler

· Karaciğeri destekler ve toksinlerden zarar görmesini engeller

· Vücut sıvısının sodyum-potasyum dengesini sağlar ve yüksek tansiyonu düşürür

· Virüsleri elimine ederek bağışıklık sistemini destekler

· Sakinleştirici özelliğe sahiptir

· Yaşlanma etkilerini geciktirir

dur ben sana linkini vereyim oradan daha rahat okursun açıklamaları..benim anladığım ayağın tabanına ve göbüşe yapıştırılıyor, ama ayaktaki tüm vücudun toksinini yağını alıyor...benim aklıma yattı gibi, eğer olumsuz fikir belirten olmazsa kullananlar içinden, parayı denkleştirip hemen alcem, artık bu da son! başka bir zayıflama ürününe para vermem artık!...

kızlar mrk etmeyin ben aldım ilk denek olarak dün başladım bakalım umarım işe yarar :KK43:(((((( artık sıkıldım bu k,lolardan.mrk etmeyin gelişmeleri yazıcam bi sorunuz varsa cekinmeyin sorun :KK70:

mrb arkadaslar araniza yeni katildim uzun zamandir takip ediyorum yorumlarinizi bende 1 senelik evliyim esimle cocuk istiyoruz ama henüz olmadi ben ilac kullaniyorum ama doktor esime kullanmasii icin bi ilac vermedi onunda sperm sayisi düsük cikti ?? :KK36:

X