muayene ile anlasilir mi?

gulsahmadan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
469
37
32
bas agrim icin ozel nir hastaneye gidip noroloji doktoruna muayene oldum stresten olabilir dedi beyin timorunden supheleniyorum dedim sanmam dedi mr cektir beyin damarlarinda tikaniklik olabilir dedi mr girmekten korktum girmedim benim 1 saniye bile durmadan 1 bucuk senedir zonklayici sekilde basim agriyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor bir sakagimin sagi bir solu bir alnimin sagi bir solu bir ensemin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu siddeti azaldi ama ne yaptiysam gecmiyor isik gozumu aliyor devamli esniyorum unutkanlik basladi kelimeleri yanlis soyluyorum ara sira gozum bulaniyor internette gecmeyen bas agrisi beyin timorunde olur yaziyor timor olsa muayenede anlasilirmiydi?

bas agrim icin ozel nir hastaneye gidip noroloji doktoruna muayene oldum stresten olabilir dedi beyin timorunden supheleniyorum dedim sanmam dedi mr cektir beyin damarlarinda tikaniklik olabilir dedi mr girmekten korktum girmedim benim 1 saniye bile durmadan 1 bucuk senedir zonklayici sekilde basim agriyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor bir sakagimin sagi bir solu bir alnimin sagi bir solu bir ensemin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu siddeti azaldi ama ne yaptiysam gecmiyor isik gozumu aliyor devamli esniyorum unutkanlik basladi kelimeleri yanlis soyluyorum ara sira gozum bulaniyor internette gecmeyen bas agrisi beyin timorunde olur yaziyor timor olsa muayenede anlasilirmiydi?
Migren olabilir mi? Ne teşhis koydu doktor?

Benim de benzer durum var. Deli gibi beyaz ışık severdim. Şimdi irrite oluyorum. Ağrım yer değiştirmez ama. Mantar panoya toplu iğne ile tutturulmuş gibi hep bir yerde.
aynen bende isik cok severdim sari isikta uyurdum simdi karanlikta 10 sene once gordugum ruyayi hatirlarim 10 saniye evelini hatirlayamiyorum sizin agriniz ne zamandir var

aynen bende isik cok severdim sari isikta uyurdum simdi karanlikta 10 sene once gordugum ruyayi hatirlarim 10 saniye evelini hatirlayamiyorum sizin agriniz ne zamandir var
Benim zaten bildim bileli başım ağrır. Psikolojik rahatsızlığım da var. Ama böylesi daha 6-8 aydır var. Ben başka bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Nörolojiye gidicem ben de.

Bnmde Gecen sene 3ay boyunca hıc gecmeden ağrımıştı hep aynı yerdi sağ şakak göz tarafı , göz doktoruna gittm bişey cıkmadı nöroloji ye gttm bişey cıkmadı stresten dedi antidepresan verdi ama ben kullanmadım sonra takmayınca geçti ancak bu sıra gene geldi

Bnmde Gecen sene 3ay boyunca hıc gecmeden ağrımıştı hep aynı yerdi sağ şakak göz tarafı , göz doktoruna gittm bişey cıkmadı nöroloji ye gttm bişey cıkmadı stresten dedi antidepresan verdi ama ben kullanmadım sonra takmayınca geçti ancak bu sıra gene geldi
gecmis olsun doktor banada stresten dedi ama beyin timorunden korkuyorum muayenede timor anlasilir mi?

gecmis olsun doktor banada stresten dedi ama beyin timorunden korkuyorum muayenede timor anlasilir mi?
Bence Ciddi birşey olsa sadece ağrıdan ziyadE baska belirtilerde olurdu doktorda muayenede anlardı ama genede içiniz rahat etmiyosa emar cekılın korkuyomusunuz? 10dk bile sürmüyor

10 15 gün boyunca sağ sol farketmeden sabah uyandıktan yarım saat sonra şakaklardan başlar dişlerime kadar vururdu yemin ederim dişlerimi sökesim gelirdi. Gözlerim, başım çok kötü oluyordum ışığı görünce ağrım daha da artıyordu. O yüzden karanlık odada yorgan anltına giderdim hemen. Doktora gittim stres, sıkıntı olabilir dedi mr çektirdim. Migren başlangıcı olabilir belki dedi ama çok şükür temizdi. (Herşeyi kafaya takan biriyim)

Doktora gitmissiniz. Mr a gitmekten korkmussunuz. Lutfen internetten arastirdiginiz seylerle kendinizi muayene etmeyiniz. Siz en kisa zamanda bir dra görünün. Bu kez tüm tetkiklerinizi yaptiriniz

youtubede doktor videosu izledim beyin timoru agrisi bolgesel olmaz tum kafada olur dedi benim agrim bolgesel mi tum kafa mi?

X