Mtv Müzik Ödüllerinde Emre Aydın'a Oy Verin!!!

xoxzgrkz

CaDı
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
251
6
Arkadaşlar Emre Aydını oylarımızla birinci yapalım 1 milyar'dan fazla kişinin izleyeceği yarışmada Emre Aydın'a oy verelim ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil etsin.Yapmanız gerekenler...
Mtv Ema Türkiye Adayı Emre Aydın.. Oylama Başlamıştır...

http://ema.mtv.com.tr/vote/ adresine girin...

"Kategoriler" de en altta yer alan "Turkish Act" kategorisini seçin...

"Adaylar" da "Emre Aydın" ı seçin...

"Oy Verin" linkine tıklayın ve oyunuzu verin...

......oy vermek sınırsızdır istediğiniz kadar oy verebiliyorsunuz.Emre Aydın'a sizlerde oyunuzla birinci olup Emre Aydın Liverpool'da bizi en iyi şekilde temsil etsin....

bende emre aydınııııı çok seweriim..bizi temsil etmeyi hakeden kişinin ta kendisi bence

bende aççaktım konuyu sen benden önce davranmışın.bende verdim oyumu emre aydına.yanlız sınırsız oy verirsek ip den anlayıp iptal etmesinler sakın?

verdim her boş anımda yine vericem. bilgilendirdiğin çook sağol ben kendisini çook beğeniyorum zaten. umarım kazanır..

bol bol oy verin herkesin sınırsız hakkı var ve iptal olmaz.... zaten oy verdikten sonra yazıda tekrar verin filan yazıyor

Tarkan adaysa ben oyumu ona veririm bananelülülülülülü neyse senin hatırına veriyorum bakalım.....yapma dokunma kim dokunduysa............

zaten Türkiyenin tek adayı oymuş ya...bugün fazla pc başında oturmaktan beynim sulanmış...3- 5 attım, aklıma geldikçe atarım....ok?

Son düzenleme:
verdim oyumu emre aydına inşallah bir Türk sanatçısı alır bu ödülü :Saruboceq:

X