MTS' nin GÜNCESİ

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
Evett...Bu yıl üniversiteden mezun oluyorum ve HAziranın 9 una kadar acaip sıkışığım...BUrayı kendimi rahatlatmak adına yazdım..Yapmam gereken ve yaptığım şeyleri yazacağım buraya...
Şimdi başlıyorum...

• [*]28 Mayıs..................ED 382 Semineri.....Okulda öğrenci olaraktan son derse girişim......BİTTİ!
    [*]29 mayıs..................Staj okulunda 2 tane official....birtanesi 7 lere, 1 tanesi 9 lara..............BİTTİ!
    [*]Yine 29 mayıs........Staj okulundaki Melda hocayla sınıf yönetimi hakkındaki röportajBİTTİ!
    [*]30Mayıs.............Yaptığım officialları çektiğim videoyu okuldaki danışman hocamla izlemeBİTTİ!
    [*]31 mayıs............Ed 382 finaliBİTTİ!!!!!!
    [*]3 Haziran...............FLED 412/416 Portfolyo teslimiBİTTİ!!!!!
    [*]6 Haziran.............Ed 382 portfolyo teslimiBİTTİ!
    [*]9 haziran.............PSY 242 finalibİTTİ!
    [*]9 Haziran.............. FLED 414 Ödev teslimi

İşte 9 hazirana kadar böyle...
Ayın 8 inde annemler gelecek..Onlar gelince annem ev işleriyle yemekle ilgilenecek..ben de bir güzel oturup KPSS kampı kuracam..Bu sınavı kazanmam şart...Çünkü devlette öğretmen olmak istiyorum...Allahım şu önümüzdeki 1 ay hayırlısıyla bir geçse...Dualarınızı bekliyorum kızlar....

26 haziran....................Mezuniyet Töreni:teytey::teytey::teytey:
28 haziran KPSS:1shok::1shok::1shok:!!!!!!!

Son düzenleme:
ALLAH yardımcın olsun arkadaşım;bunca seyı yaparken sağlığından olma sakın.dıkkat etmelısın kendıne.hersey ıstedıgın gıbı olur umarımmm

kız yeni gördüm tebrik ederim mezun olmuşsun başarılı hatunum benim hemde ingilizce he
kpss den kaç aldın peki
atanabilicenmi
başarılarının devamını diliyorum

Canım daha belli değil ki puanlar bakalım artık kazanırsam bebişle gideriz okula::))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…