msn mail kutusu neden kapalılır ve mail atılamaz

Limon

ya hep ya hiç.......
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
160
0
43
CADIARZUarkadaşlar kaç gündür kafayı :1no2:yiyecem bana lürfen yardımcı olun msn acıyorum ama mail kutumu acamıyorum hesap kapatıldı diye bir yazı çıkıyor ekrana mail hesabı neden kapatılır anlamadım bu yüzden kaç gündür kadınlar külübüne bağlanadım mailim aktif olmadığı için.önce leri çok rahat mail atar ve alırdım resim filan çok rahat gönderirdim son bir kaç günde mail kutumu acarken karışık harfler çıkıyor ya ekrana onları yazmadan acılmazdı mail kutum bir kaç gün böyle oldu sonrada mail hesabı kapatıldı neden olur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim bu yüzden yeni msn aldım...başına böyle bir şey gelen varsa e yaptıda düzeldi.....:enbuyukkk:

Uzun zamandır mail kutuna girmiyorsan hesabın ı kapatıyolar canım ama tekrar aktifleştirip kullanabilirsin.Mailini açtığın zaman seni yönlendirir tekrar bak istersen

ahcanım arkadaşım herğün kullanıyodum ve herğün mail atıyodum .. bir sabah işe ğeldim ve o ekranla karşılaştımm.. kımıleri toplu maille ilğili dedi ama bilmiyorum aylar olduuu

Benim kapali olan mailim kendi acildi saniirm 3 ay suresi var yasaklanmanin.. Biğün baktimki ğelmiş ama 3 ay kesin olmuştur .. Seninkinide bekle ğelecek ğeçiçi bi süre bu en azindan benimki öle oldu ..

X