msn açamıyorum lütfen acil yardımmm

Elvira

acı sözler dilin dikeni
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
2.955
4
Web tarayıcınız şu anda tanımlama bilgilerini engelleyecek şekilde ayarlı. Windows Live ID sitelerini ve hizmetlerini kullanabilmeniz için tarayıcınızın tanımlama bilgilerine izin vermesi gerekir.
Tanımlama bilgilerine nasıl izin verileceğini öğrenmek için, tarayıcınızın çevrimiçi yardımına bakın.

üstte yazdığım yazı paralomu unuttum diyince çıkıyor ve msn ye giremiyorum acil yardım edermisiniz.
parola bilgilerimi yenileyip msn açmak istiyorum

Son düzenleme:

Msn arada böyle sapıtıyor.Bunun tek mantıklı açıklaması bu maalesef..
Ben senin yerinde olsam bu parolayı ununttum olayını önce başka bir bilgisayarda halletmeyi denerdim.Parolanı sağlama aldıktan sonra kendi pc'den açarsın.
Ya da msn giriş sayfasına giderek orda oturum açar ve parolamı unuttum derdim.
Ya da bilgisayarımı sistem geri yükleme yaparak eski bir tarihe(Mesela bu sorunun olmadığı bir tarihe)geri alırdım.
Evet,saçma görünüyor ama böyle mantıksız sorunlar bazen mantıksız yöntemlerle çözülüyor.Bir dene bence..

dediğin gibi yaptım ve oldu dün akşam fakat uzun sürmedi sabah tekrar aynı sorunla karşılaştım. msn adreside alamadım aksi gibi. tekrar deniyeyim bari.
gerçekten sapıtmış artık bu msn. açıklaman için sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…