mrb?

blg26

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
6
0
:nazar: mrb kızlar. ben 2aylık evliyim ve bebek istiyoruz.yaklasık 20 gündür sol kasıgımda ağrı var batmalarda oluor sürekli tuvalete gidiyorum inanırmısınız geceleri bile idrar için kalkıoyorum günde 12 defa idrara gidiyorum en az:) ilk günlerde ürolojiye gittim ebfeksiyondan şüphelendik ama enfeksiyon çıkmadı böbreklerin gayet iyi olduğu söylendi ve gebelik testi yaptırdık sonu. negatif çıktı. ama adet geciktiğinde gelirsen doğru sonuç alırız dediler.2gün önce dayanamayıp idrar testi yaptım yine negatif.bulantıdan ölüyorum.ağrılarım devam ediyor.bugün adet olucaktım ama olmadım henüz.ama göğüslerde şişlik var. sadece adet olmadan karnım ağrırdı kalkamazdım o yoook.bel ağrısı var.sizce hamilemiyim?

:nazar: mrb kızlar. ben 2aylık evliyim ve bebek istiyoruz.yaklasık 20 gündür sol kasıgımda ağrı var batmalarda oluor sürekli tuvalete gidiyorum inanırmısınız geceleri bile idrar için kalkıoyorum günde 12 defa idrara gidiyorum en az:) ilk günlerde ürolojiye gittim ebfeksiyondan şüphelendik ama enfeksiyon çıkmadı böbreklerin gayet iyi olduğu söylendi ve gebelik testi yaptırdık sonu. negatif çıktı. ama adet geciktiğinde gelirsen doğru sonuç alırız dediler.2gün önce dayanamayıp idrar testi yaptım yine negatif.bulantıdan ölüyorum.ağrılarım devam ediyor.bugün adet olucaktım ama olmadım henüz.ama göğüslerde şişlik var. sadece adet olmadan karnım ağrırdı kalkamazdım o yoook.bel ağrısı var.sizce hamilemiyim?

Canim cok sık idrara cikma genelde 7.aydan sonra gorulur gebelikte. Bulanti da malesef 7-8.haftalarda ortaya cikar. Gogus sisligi gibi diger belirtiler icin henuz cok erken. Adet olacaksin sanirim belirtiler onu gosteriyor ama cok fazla idrara cikman bulanti falan idrar yollari enfeksiyonuna benziyor ama bir sey yok demisler. Testler negatif ciktiysa malesef hamile olmayabilirsin. Rahminde ufak bir enfeksiyon vb mi var acaba? Adetin geciktikten bir iki gun sonra testler kesin sonuc verir. Kan testini ise adet geciktikten sonra saglik ocaginda yaptirabilirsin. Kadin dogum doktoruna da git bence. Gecmis olsun. İnsallah hayirli haberlerini bekliyorum:)))

:KK17: anladım bugün 3.gün hala adet olmadım ama bazı hamileliklerde bulantılar ve kasık ağrıları hemen oluyormuş.ben hastanede çalışıyorum labaratuardan arkadaşlarım kesin sonuç için adetinin 1 hafta geçmesini bekle dediler.evlenmeden önce kadın doğuma gitmiştim farklı bi konudan doktorum ultrasonla yumurtalıklarımıda kontrol etmek istedi ve baktığında hiç bi sorun olmadığını söyledi ben de bu yüzden şüpheleniyorum kaldı 4 gün:)

Hamileliğin ilk 3 haftası adet gecikmesinin yaşandığı, baş dönmesi, mide bulantıları gibi şikayetler ile gebeliğin belirtilerinin gözlendiği, göğüslerde şişkinlik, sertlik ve büyüme ile birlikte hafif ağrı oluşumu gibi faktörler anne adayının metabolizmasında yaşanacaktır. Ayrıca bu dönemde anne adayı hazımsızlık çekebilir, aşırı yorgunluk ve bitkinlik hissedebilir, kendisini daha agresif hissedebilir, bazen duygusallığın arttığı da görülebilmektedir.

Yukarıda saydığımız belirtilerin bazıları bazı hamilelikte görülmeyebilir. Bu tür durumlar anne adaylarına bir şeylerin ters gittiğini gösterir demek yanlış olacaktır
MESELA BU DA Bİ ÖRNEĞİ HER HAMİLELİK AYNI OLMUORMUŞ BENİM HALAMIN KIZIDA AYNI BENİM GİBİ ŞEYLER YAŞAMIŞ DAYANAMAYIP ONU ARAMIŞTIM:) TABİ YİNE DE KENDİMİ HAMİLELİĞE HAZIRLAMIYORUM AMA YAŞADIKLARIM HİÇ NORMAL DEĞİL:/

:)))) canim hayirli ugurlu olsun. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsiin:)))

X