Motorlu koşu bandımı satmak istiyorum

Uykusuz_Kedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
794
73
Arkadaşlar merhaba, konuyu açmak için uygun yer mi bilmiyorum ama, diyet forumu olduğu için daha çok ilgi görür diye düşündüm. Adler T 3950 marka motorlu koşu bandımı yer darlığından satmak istiyorum. Piyasa fiyatı 1.000 TL civarında. Ürün sıfır ayarındadır, kullanmaya hiç fırsat bulamadım açıkçası, sadece 1-2 kez denedim. Taşıma Nakliye ve taşıma alıcıya ait olmak üzere 550 TL'den satıyorum. Özellikleri aşağıdaki gibidir. Ilgilenenler özelden mesaj atabilir.

• SES DÜZEYİ: 68db SES SEVİYESİ İLE YENİ NESİL SESSİZ MOTOR.
  • MOTOR : DC motor, 1.50 HP sürekli, 3.00 HP azami güç
  • HIZ : 1-12km/saat. KOŞU ALANI : 41cm(en)x120cm(uzunluk),TAŞIMA KAPASİTESİ : 100 kg
  • TUTMA kollarında hız arttırma/azaltma tuşları.PROGRAM : 3 adet hazır program + 1 manuel program
  • GÖSTERGE : Tek büyük pencereli, elektronik LCD ekranda hız, zaman, mesafe, kalori, nabız ve program bilgileri görülür.
  • HEDEF GİRME : Kalori, mesafe ve zaman hedefleri girilebilir ve kompüterin geri sayma özelliği sayesinde hedeflere kolayca ulaşılabilir.
  • NABIZ : Elden nabız ölçer. EĞİM : 3 kademeli manuel eğim.
  • ZEMİN SİSTEMİ : Darbe emici esnek ve yumuşak SOFT TRACK zemin.
  • EMNİYET ANAHTARI : Bantı acil durdurma anahtarı ile hız kesme ve durma özelliği vardır.
  • SAFETY DROP SYSTEM : Bantın amortisör sayesinde yere yavaş inmesini sağlar ve ezilme riskini ortadan kaldırır.
  • TAŞIMA: Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir.
  • LOW DECK ÖZELLİĞİ : Yere yakındır ve düşmelerde emniyetlidir.
  • AĞIRLIK : Net ağırlık 67 kg, koli dahil ağırlık 73 kg.
  • KURULU EBATLARI :162cm(boy)x77cm(en)x132cm(yükseklik)
  • KATLI EBATLARI : 62cm(boy)x77cm(en)x152cm(yükseklik)
  • KOLİ EBATLARI : 166cmx83cmx30/20cm
  • MOTOR KONTROL SİSTEMİ : PWM
  • EV TİPİ KULLANIMA UYGUNDUR
  • CE BELGELİ KOŞU BANTI (TÜMÜ)

X