Motor kullanan kadınlar bakar mısınız?

Burundi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.611
4.770
İsim evime 9km uzak. Arabamız var fakat eşim ilçelere gelip giden özel sektör bir işi var. İşimin servisi var ama saat 7.30da gidiş 17.00 dönüş şeklinde. Benim isim geç başlayıp erken bitebiliyor. İsime şehir içi var ama sık olmadığı için onu özellikle is çıkışı 45 dk beklediğimi biliyor bu seçenek değil artık benim için. İkinci araba için de yarı birikim var aslında 500 bin kadar kredi çeksek bisey alabiliriz ama faizler de çok yüksek kafam karışık ? Scooter deniyor görselde eklediğim tarz 50 ya da 125 cclik bir motor almak istiyorum ama yağmuru çamuru var bilemiyorum. Fikriniz nedir ? Bu arada daha önce kullandım birkaç tur bunlardan küçük de bir eğitimi oluyormuş onları yaparız oraya takılmayın ve b sınıfı ehliyetim var.

Eklentiler

• IMG_7232.png
    IMG_7232.png
    318,3 KB · Görüntüleme: 27
B sınıfı ehliyeti ile 125 kullanılmıyor. Ben kullanıyorum 200 CC motor ama trafikte zorlanıyorum bilerek sıkıştıran çok oluyor. Eşinize şirket arabası vermediler mi kendi arabasıyla mı gidiyor

Bunun karı var kışı var.Ev ,iş arası trafik yoğunluğu ne durumda,daha çok sokak arası gidiliyor ve sakin ise düşünülür,tem gibiyse sıkıntı ,sıkıştırılma, şiddetli rüzgarda bile savrulma durumunuz var,ben trafikte bu araçları çok güvensiz buluyorum,yine de iyi düşünün taşının......

Benim 50 cc wingim var işe gidip geliyorum kışın yağmurlu havada kullanmıyorum sadece kullanmak zorunda isem de yağmurluk kullanıyorum

Yarı birikim bar demissiniz neden 500 çekiyorsunuz ? Sizi idare edecek 2 kapılı küçük bir şey alın yeter. Motor kışın zor oluyor yağmuru çamuru kayması vs.

X