Saç Rengi ve Saç Boyama Morfose Tüp Boya Kullanan Var Mı?

8renkligokkusagi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
386
101
30
Bugün saç boyası almaya gittim. Tüp boya alıcaktım, neva colorda çikolata kahvesi kalmamıştı. Rita'ydı sanırım yada onun gibi bişey, öyle bi marka gösterdiler. Bi de bu Morfose markasını. İki markayı da kuaförlere satıyolarmış. Kuaförlerin kullandığı boyalardanmış yani bu. 7.74 kakao kahve rengini aldım. 1 hafta sonra boyuycam, resmini çekip sonucu eklerim. Var mı bu boyayı kullanan?

sonucu merak ettim bende morfose marka olarak iyi bi marka.. bakım ürünleri falan genelde başarılı.. ama boyası hakkında bir bilgim yok.. umarım güzel bir üründür bizde senin sayende fikir edinmiş oluruz takipteyim...

Dün akşam saçlarımı boyadım. Morfose'nin tüp boyaları saçıma fazlasıyla yetti, 2 adet almıştım. Hatta iki küçük yeğenimin birer tutam saçlarını bile boyadık. Saçım baya sıktır, boyu da omuzdan biraz aşağıda. 2 tüp çok güzel yetti. Rengi istediğim gibi çıktı sevindim, kullanmayı düşünen varsa tavsiye edebilirim

Alttaki flaşlı

Alttaki flaşsız

Flaşsız resimde kızıllık görünüyor, zeminde açıcıyı beceremediğim için kızıllık kaldı. Flaşlı resimde de fazla açık renk gözüküyor. Renk tam olarak bu iki resmin ortası :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecen bende boya sordugum zaman bunu gosterdi. Renkler katalogda guzeldi ama ben artik biktigim icin tutturamam diye arastirmadayim hala. Renk ayni mi tuttu acaba?

ben cok memnunum 4-5 aydır bu markayı kullanıyorum boya olarak. sadce her malzemecide bulamıyorm.
tavsiye ederm.sacı yıptratmıyor.

Merhabalar sizden görüp bende morfose 6 65 yakut kızıl aldım fakat içeriğinde tüp boya harici herhangi bir şey gelecek mi bilmiyorum, sadece tüp boya ile mi uygulayacağım saça yardımcı olur musunuz teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…