Gebeliğe Hazırlık Morfoloji ve hareketsizlik sorunu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kumsalll123

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
81
29
30
Merhaba kizlar esimde morfoloji 3 cikti ve hareketsizlik var. Doktor ilac yazmadi. bulabilirseniz proxeed plus al dedi ama bulamiyoruz. Bu ilac disinda bir sey kullanip faydasini gorenler oldu mu? Yada, proxeed plus bulanlar nerden temin ettigni soyleyebilir mi?

Eczaneden aldık dün bizde kullanmaya başladık bende bulamayacagimizi düşünmüştüm eczacıya sorduğumda genelde oluyor tüm eczanelerde dedi bence başka eczanelere de sormaya devam et yada eczacilar özel olarak getirtemiyormu acaba onu da sor

Biz bulamadik repredo diye bi ilac aldik muadiliymis. Sizde ki problem ne peki

Saraçoğlunun kürleri var canım youtube a yaz hareketlilik için diye

Benim eşimde morfoloji 1 çıktı. Aşılama yaptık tutmadı. 3 -4 ay kür kullandık ve vitamin E , çinko vitaminlerin 3 ay boyunca her gün 1 kapsul içtik. Şuan 12 haftalik hamileyim

Benim eşimde morfoloji 1 çıktı. Aşılama yaptık tutmadı. 3 -4 ay kür kullandık ve vitamin E , çinko vitaminlerin 3 ay boyunca her gün 1 kapsul içtik. Şuan 12 haftalik hamileyim
merhaba çok sevindim allah sağlıkla kucağınıa almayı nasip etsin bizde de morfoloji 1 ileri hareket 0
sizin tam değerleriniz neydi hatırlayabiliyormusunuz
bizim birtek sayımız çok iyi

Benimde eşimin morfolojisi %1 diğer değerleri çok iyi fakat 2 yıldır gebelik oluşmadı bu şekilde morfolojisi kötü olup hamile kalan var mı ?

Benimde eşimin morfolojisi %1 diğer değerleri çok iyi fakat 2 yıldır gebelik oluşmadı bu şekilde morfolojisi kötü olup hamile kalan var mı ?
Merhaba Allah tez zamanda nasip etsin insallah bizim de morfoloji %1 di doktor tek başina sorun olmayacağini soylemisti çok şükur hamileyim benden kaynaklanan sorunlar vardi.

eşimin morfolojisi %2 diğer değerleri gayet iyi ilk gebeliğim boş gebelikti şuan 8.ci haftanın içindeyim gayet sağlıklıyız çok şükür sağlıkla kucağımız alıırız Allah ın izniyle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…