Morfoloji 0

seymanurkp

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
451
109
26
Kızlar eşimin morfoloji 0 çıktı bu şekilde olup aşılama ile gebe kalan var mı aramızda? Doktor tüp bebekten önce aşılama deneyin dedi önümüzdeki ay başlayacağız. Deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim…

Morfoloji sifirsa baş boyun ve kuyrukta sıkıntı var demektir buda dollenmeyi gerçekleştirmiyor sperm sayiniz iyiyse oyuzden demiş olabilir doktorunuz ama bence morfoloji yi düzeltmeye gidin takviyelerle yoksa boşa zaman kaybı olur diye düşünüyorum

Morfoloji sifirsa baş boyun ve kuyrukta sıkıntı var demektir buda dollenmeyi gerçekleştirmiyor sperm sayiniz iyiyse oyuzden demiş olabilir doktorunuz ama bence morfoloji yi düzeltmeye gidin takviyelerle yoksa boşa zaman kaybı olur diye düşünüyorum
Birkaç doktora sorduk ama hepsi de zaman kaybetmeden aşılamaya veya tüp bebeğe başlayın dediler 1 buçuk senedir deniyorduk olmuyordu bu sebepten dolayımış

Birkaç doktora sorduk ama hepsi de zaman kaybetmeden aşılamaya veya tüp bebeğe başlayın dediler 1 buçuk senedir
Aşılama bu durumda işin açıkçası boşa zaman kaybı çünkü kaliteli spermleri aşılamada bulamıyorlar tüp bebekte özellikle seçerek dolledikleri için kaliteli sorunsuz spermler seçiliyor sizinde morfoloji probleminizden dolayı bu durum daha öncelikli

0 morfolojide aşilamayi nasil yapacakmış? Motor takacak değil spermlere.
Canim hemen spermleri düzeltmeye bakin ve ICSI deneyin. Normal tüp bebek bile olmaz. Boşuna para tuzagi.
Canım aşılamaya ücret ödemeyeceğiz sadece ilaçlara ödeyeceğiz. Yine de denemek istedik Rabbim belki nasip eder aklımızda kalmasın diye çok dua edin lütfen 🤲🏻

Aşılama bu durumda işin açıkçası boşa zaman kaybı çünkü kaliteli spermleri aşılamada bulamıyorlar tüp bebekte özellikle seçerek dolledikleri için kaliteli sorunsuz spermler seçiliyor sizinde morfoloji probleminizden dolayı bu durum daha öncelikli
Eşim aşılama deneyelim olmazsa tüp bebek zaten aklımızda olan bişey dedi ona da çok itiraz etmek istemedim çünkü aylardır bu durumdan dolayı pek iyi değil o nasıl isterse öyle yapmak istedim doktor da aşılama en azından bir tane deneyelim diyince başlayacağız önümüzde ki ay. Çok dua edin olur mu 🥹

Eşim aşılama deneyelim olmazsa tüp bebek zaten aklımızda olan bişey dedi ona da çok itiraz etmek istemedim çünkü aylardır bu durumdan dolayı pek iyi değil o nasıl isterse öyle yapmak istedim doktor da aşılama en azından bir tane deneyelim diyince başlayacağız önümüzde ki ay. Çok dua edin olur mu 🥹
Allah yardımcıniz olsun canım inşallah gönlünüze göre olur herşey 🥰

Kızlar eşimin morfoloji 0 çıktı bu şekilde olup aşılama ile gebe kalan var mı aramızda? Doktor tüp bebekten önce aşılama deneyin dedi önümüzdeki ay başlayacağız. Deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim…
Direk tüp bebek denedik.bana kalirsa morfoloji 0 iken aşılama biraz zaman kaybi

Direk tüp bebek denedik.bana kalirsa morfoloji 0 iken aşılama biraz zaman kaybi
siz de mi morfolojiden dolayı tüp bebek yaptırdınız? bende farkındayım ama doktorumuz yine de denemedik demeyelim şansımız düşükte olsa bir aşılama yapalım dedi. eşimde aşılamadan başlayalım diyince çok ısrarcı olmak istemedim

siz de mi morfolojiden dolayı tüp bebek yaptırdınız? bende farkındayım ama doktorumuz yine de denemedik demeyelim şansımız düşükte olsa bir aşılama yapalım dedi. eşimde aşılamadan başlayalım diyince çok ısrarcı olmak istemedim
Hem morfoloji hem sperm sayisi problemi vardi bizde. Zaten morfoloji demek sperm de yapisal bozukluk demek. Yapisi, bas kuyruk anatomisi bozuk sperm asilamada ne derece saglikla ilerler tabiki bilinmez bu yuzden zaman kaybi diye düşünüyorum ki doktorumla bunu cok kez konuşmuştuk. Tup bebekte ise en saglikli en duzgun sperm seciliyo ozel tekniklerle bu sebeple sans daha fazla. Insallah sizin ki tup bebek asamasina gelmeden basarili sonuçlanır. Ben bekleyerek zaman kaybetmek istemedim ihtimalde düşüktü direk tup bebek denedik

Kızlar eşimin morfoloji 0 çıktı bu şekilde olup aşılama ile gebe kalan var mı aramızda? Doktor tüp bebekten önce aşılama deneyin dedi önümüzdeki ay başlayacağız. Deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim
Canım benim eşimde de morfoloji kısmına hiç görülmedi yaziyodu geçen sene . Sonra biz keçi boynuzu aldık . Onu kaynatıp sabah kalkinca içiyordu . Bide metro markette keçi boynuzu özü var ondan aldık üç dört şişe içti nerdeyse . Her sabah bir bal kaşığı yiyordu . Yaklaşık bir ay önce yine test yaptirdi. Morfoloji %2 çıktı

Canım benim eşimde de morfoloji kısmına hiç görülmedi yaziyodu geçen sene . Sonra biz keçi boynuzu aldık . Onu kaynatıp sabah kalkinca içiyordu . Bide metro markette keçi boynuzu özü var ondan aldık üç dört şişe içti nerdeyse . Her sabah bir bal kaşığı yiyordu . Yaklaşık bir ay önce yine test yaptirdi. Morfoloji %2 çıktı
Ayrıca 15 milyon civarı idi sayı oda baya artmıştı.. yani başka takviye kullanmadik sadece keçi boynuzu özü ve suyunu içti... Demekki çok etkili . Sizde deneyin bence . düzenli olarak sabah aç akşam uyumadan önce kullansin

X