Morelim çok bozuk :(

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
senağlama

hanımlar cuma günü kontrole gittiğimde doktorumun hastaneden ayrıldığını öğrendim 38. haftamdayım ve ben bu zamandan sonra başka doktora nasıl güvenirim birde normal doğum yapıcam ama çok kötü bir durumda kaldım ne yapıcam ben şimdi.
senağlama

ayy canım yaa tamda sonuna gelmişken böle birşey olması üzcü tabi ama malesefki olmuş.dr ulaşmayı dene bir şekilde.kendisi sana doğumda felan yardım edemesede en azından sana önereceği dr felan vardır sana yardımcı olabilir.

onemli olan saglikla bebegini dunyaya getirmen..
bence hemen guvenilir bi doktor ara..doktor hastaneye geri gelemeyecegine gore sen isini saglama al.
tabi zor bi durum ama en azindan doguma girecegin gun ogrenmedigin icin care var
uzme kendini

UZME CANIM AMA O DOKTORUMUZ SANA BILGILENECEKTI SOYLEMESI GEREKIYORDU VA SANA YONLENIRECEGI BIR BASKA DOKTOR VERECEKTI NASIL IS BU SACMA BENCE SEN NAP ET KENDINE IYI BIR DOKTOR BUL HAYIRLISI INSALLAH aLLAH SAGLIKLI KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN

Aynı şey benim de başıma geldi 37. haftamda doğumuma günler kala doktorum tek bir söz etmeden beni yarı yolda bıraktı. önce çok ağladım, inanılmaz bir güven problemi yaşadım ama sonra gittiğim doktordan ve hastaneden öylesine memnun kaldım ki keşke baaştan beri ona gitseymişim diyorum. İnan herseyde bir hayır vardır. Ben normal doğumu düşünen, hatta 7 saat normal doğum sancısı çekip acil bir durum oluştuğu için son anda sezeryana alınan bir kişi olarak belki de eski hastane ve doktorum olsa bu kadar başarılı ve sağlıklı bir hizmet alamayacaktım diye düşünmüyor değilim.
Kesinnlikle canını sıkma ve biran önce kararını kesinleştirip bir doktorda karar kıl. sonucta dışarıda sürüsüne bereket kadın doğum uzmanı var, kimse yeri tutulamaz değil inan bana.
Su an kalbinin kırıklığını veya panik durumunu o kadar iyi anlıyorum tüm bunları daha 10 gün içinde yaşamış biri olarak.
Daha fazla endişe edip lütfen bebeğine zarar verme daha da. Sonucta unutma senin ruh halinden direk olarak etkileniyor.
Kolay gelsin sana canım, Allah güzel, sağlıklı ve hayırlı doğumlar doğumlar nasip etsin.

canım doğumu zaten kendi doktorun yapmıyo bildiğim kadarıyla ebelere yaptırıolar gittiğin hastanede başka kadın doğumcuya git anlat durumu o eskidoktorunla iletişime geçer zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…