Moreli bozuk olanlar

Ay ya birşeyleri kanıtlamak zorunda değildiniz biz zaten bunun farkındayız ama insanlık hali öyle değil mi siz hiç mi dalgın olmazsınız veya yanlışınız olmaz ?Hep doğru musunuzdur?

Ay kız ne için açmış konuyu Konu dil bilgisi olmuş .... Iyyyyyyy

Geyik bölümü var,geyiklerinizi orada yapiniz litfen
Ben mune ablanin cimbizinin ucuyum Mune

Hiçbirinizin haddine değil insanları yargılamak, ne hissettiğini bilmeden küçümseyip aşağılamak.

Kaynanam napiyo duygusalcim

Sizi öyle durumlardan kurtaracak şey tam olarak 'o'.
Yaşınızdan dolayi asla küçümseme içermiyor düşüncelerim, tam tersi, önünüzde çok güzel zamanlar var, hayatınızı tam eğitiminize ve arkadaşlarınıza odaklamaniz gereken donemdesiniz. Sizi her gün aglatan derdiniz erkek arkadaşsa, neden hayatta bu kadar erken hiç bir şey yaşamadan, öğrenmeden bu işlere girişir bir genç?
Ailenizse, inanın 15 yaşımızda bir çoğumuz ailemizle problemler yaşadık,
Okulunuzsa işte onu ciddiye alın. Bir yerinden başlayın ve çözün. Bundan sonra hayatınızı nasıl devam ettirecegini eğitiminiz belirler. İşinizi, çoğu zaman eşinizi, nerede nasıl yaşayacağınızı, nasıl çocuklar yetiştireceginizi...

Benim nasıl biri olduğumu bilemezsiniz ne yaşadığımı...sadece erkek arkadaş değil bu ağlamam.Ailesel de var akraba içi sorunlarda...

Bir derdim var bölümünde şen şakrak dert dinlemeye çalışmak....

Konunun yerinin burasi olmadigi eminim soylenmistir ama tutamadim ben de..
Not:bu tip konulara hep gicik olmusumdur.. Geyik ve sohbet topikleri disinda olanlara yani..

Benim nasıl biri olduğumu bilemezsiniz ne yaşadığımı...sadece erkek arkadaş değil bu ağlamam.Ailesel de var akraba içi sorunlarda...

Küçümseme olarak algıladıgın şeye biz tecrübe diyoruz. Bunu herkesten duymaktan bıkmış olabilirsin ama gerçek şu ki,
Aynı yollardan bizde geçtik
Travmatik bir olay yasamadiysan, taciz, aile içi şiddet, istismar gibi... 15 yaşında yurdum genci neyse sende öylesin. Kimse beni anlayamaz, ah ben neler çekiyorum, annemden nefret ediyorum, babam beni çok boğuyor, öğretmenim halden anlamiyor cümlelerini hepimiz kurduk.
O zaman banada dediler bak bu zamanlar geçecek güleceksin sonra diye. Şimdi de ben söyleyeyim. Yeterince olgun olduğunu düşünüyorsun, bunu önceliklerini belirlemekte kullan. Kendini 25 yaşında Nerede gördüğüne karar ver.

BDV'de geyik sohbeti yasaktır. Akla her gelen BDV'ye açılmasın lütfen.
Konu içeriği sebebiyle ilgili bölüme taşınmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…