morarmis camasirlar

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
43
kizlar yardim edin, simdi ütü yaparken farkettim, ecik renk camasirlarim, beyaz pembe yikadiktan sonra morarmis, renkleri hep gitmis....acaba ne yanlis yaptim, daha yeniydiler (( cok kötü görünüyorlar ya bunu nasil engelleyebilirim senağlama

ben ariel bahar çiçeklerini kullanıyorum o morartmıyor çokta memnunum
valla ben beyazlarımı hep hijyen programlarımı kullanıyorum 90 derece içime sinmiyo yoksa dezenfekte olmalılar
ama renklilerimi normal yıkıyorum ama deterjan seçerken
içinde o renkli parçacıklı olanlar var ya açık renkli ve beyazlarım için o deterjanları asla kullanmam
bana boyuyo gibi geliyor

mavi mavi noktalar olan deterjanları kullanmamayı dene bakalım belki ondandır tatlım

tsk arkadaslar deneyim bir, her seferinde biktim artik ya.... acaba renkliler icin camasir suyu faydali olabilirmi

tsk arkadaslar deneyim bir, her seferinde biktim artik ya.... acaba renkliler icin camasir suyu faydali olabilirmi

bilemicem canım ben hiç kullanmıyorum ama
açık renk bile olsa renklilerin açılır renkleri
sadece beyazlara kullan kullanıcaksan sen ynede
ama bi çamaşırın rengi bozulunca eki haline gelmiyor bence
bundan sonrasında dikkat edersin artık tatlım

ben arielin dağ ciçeklerini kullanıyorum birrde ön yıkamada domestos koyuyorum hiç morarma olmadı oldukca memnunum

bir kere yine camasirlar morarmisti hemen islak islak tekrar yikadim cikmisti ama istisnaydi herhalde... ya biktim hep bundan ya ben yanlis yapiyorum kesin, camasir tozumu degistireyim bakalim

BEYAZ ÇAMAŞIRLARI KESİNLİKLE başka renk karıştırmadan yıkayıın.

MAKİNAYA ÇAMAŞIR ATARKEN İÇİNE RENKLİ BİRŞEYLERİN KARIŞMAMASINA dikkat edin 2 dk ayırın sonra pişman olmayın.

renk değişikliği olduğu zaman hemen tekrar makinaya atıp tekrar tekrar yıkayın çok kirli çamaşırlara da aynı işlemi uygulayın derim. kolay gelsin.

hangi deterjanı kullanırsan kullan cok asırı sıcakta yıkama bence daha cok morarıyor yada ille 90 derecede yıkayım dersen ön yıkamıya ılık suda yaptır
ve eger lekeli rengi cıkmamıs olursa domestos renkli kullan cok güzel yapıyıyor ben bir cenaze icin bir bir haftalık yola gittim o gün makinaya camasır doldurmustum su kesikti ve ben farketmeden cok az su almıs makina ve ben gelinceye kadar bir makina camasır küflenmis onun bile lekelerini gideriyor simdi okadar zorki küf lekesi ve bir kerede yanlıslıkla bir gömlek atmısım beyazlara boya veren bir gömlekmis ilk defa yıkıyordum hepsi mahvoldu ama domestos rengini düzelti tavsiye ederim
bence renkliler olan icini al beyazlardada kullanırsın yüksek ısıyla bak nasıl yerine gelecek ve renginide acmıyor camasırların tavsiye ederim

ben beyazları ön yıkamada yıkıyorum
deterjanım omo.ön yıkama yaparken
ace döküyorum
ablam domestosta güzel yapıyor diyor.
eşimin atletleri hep yağ oluyor
onları bile temizliyor.
birde ben hep güneşe asmaya çalışıyorum
halam hep güneşin kalan lekeleri aldını söylerdi
bende ona inanıyorum.

tsk kizlar deerjanimi degistirdim sorunum kalmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…