Moralim çok bozuk...

selena

araştırmacı
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
304
3
45
annemle aynı şehirde oturmadığımız için uzun süredir bana gelmiyordu .geçtiğimiz hafta sonu kaynımın düğünü için geldi bir kaç gün durdu. ve eşimle birlikte otogara gitmek için evden çıktılar .yoldan bir taksiye binmişler ve otogara girmeden otobanda inmişler eşim bagajdan valizleri almak için taksinin arkasına geçtiği sırada taksi basmış gaza gitmiş bizimkiler dona kalmış o şok ile plakayı almakta akıllarına gelmemiş annemin üç valiz eşya ve 300-400 civarıda parası taksiyle gitti çok üzgünüm .ne yapacağımı şaşırdım.:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun,plakada alınmadıysa ne yapılır ki,en azından yine de bir karakola başvurun nolur nolmaz..

Agzim acik kaldi okurken cok gecmis olsun.
Bu düpedüz hirsizlik siz yinede karakolada sikayet edin belkide bulunur.
Haram paraila ailesine nasil ekmek alipda götürücek.

bununla gecmis olsun.. daha beteri olabilirdi.. ne devirde yasiyoruz gündüz vakti kacirilmak vs.. giden mal olsundan can olmasin bitanem..

Çok geçmiş olsun en azından eşinize ve annenize birşey olmamış daha kötü şeylerde olabilirdi.

evet aynen ya...mala gelsinde cana gelmesin arkadasim..neler duyuyoruz neler görüyoruz...gecmis olsun...:teselli:

Allahindan bulsun böyleleri:Saruboceq:

canım geçmiş olsun...........
ama taksi hangi duraktan geldi..........yada şikayet etseniz.....o saatte kim işteyse bulunur sanırım.....
çünkü herkesin çıkış saati belli oluyor.........yanlış bilmiyorsam eger.......

ilginize yorumlarınıza çok teşekkürler .bize yakın olan taksi duraklarını arattırdım buralardan değilmiş taksi. bu günde otogara gittim anneme nereye gittiğini filan sormuş belki vicdanlı biridir otobüs firmasına teslim eder eşyaları dedim .belki dalgınlıkla yapmıştır diye ama yok.karakola gidelim dedim eşim kabul etmedi nerden bulunucak diye elim kolum bağlı kaldı.

geçmiş olsun canım.ne günlerde yaşıyoruz artık inanamıyorum.Allah kimseye yaşatmasın.mal canın yongası

dünyanın çivisi çıkmış....
geçmiş olsun,dua edin de cana bişey olmadı...

Yapılacak şey polise gitmek olsa bile malesef eşin boşvermiş yoksa bulduğunuz yerdeki taksi derneğinde hepsinin fotosu var oradanda bulabilirsiniz ama üstüne gitmek lazım.
Geçmiş olsun çok...

çok geçmis olsun cnm canlarına birsey olmamis bunada sükür :Saruboceq:

daha neler duyacagız kımbılır..gecmısler olsn cok ne dıyelm cana gelcegne mala gelsn dıoz da ıcımze de oturmaması elde degl kı..Allah ıslah etsn böylelerını

taksi hangi durağa ait ise onu bulun ve polise eşgalini verin. belki başka suçtan yakalanmıştır bile.

Burası ıstanbul herşeye hazırlıklı olmak lazım, korsan taksidir mutlaka...

Çok geçmiş olsun....

Öncelikle çok çok geçmiş olsun, ama bence keşke karakola müracaat etseydiniz. Çünkü yakınlarda bir yerde mobese kameraları olabilir ve plakayı tespit edebilirler. Bence şansınızı deneyin.

Artık heryeri izleyen kameralar var.
Polise başvurdğunuzda o an bulunduğunuz yerdeki kameralardan tespit edilebilir.

Maalesef böle kötü niyetli taksici arkadaşlar var.
O yüzden eğer ki taksiye bineceksek eşim hep benden önce biner ve benden sonra iner
Eğer şöfor bey niyeti bozuk biriyse ben bindikten sonra kaçma şansı olmasın diye.
Çok uç bir örnek ama nelerle karşılaşıyoruz.
Bagajda da eşyalarımız varsa önce eşyaları alır sonra parayı veririz.

Umarım bulursunuz ama polise gitmeden mümkün olacağını sanmıyorum.

X