moralim çok bozuk arkadaşlar

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba kızlar dün eşimle çapa tıp fakültesine gittik.kızımın bpdsi iki hafta önde çıkıyordu.dopplerde bakılıcaktık 5. defa.bişey varmı diye.26 haftalık iken bebeğimin beyin boşlukları normalden büyük görülmüştü.onun için usgde bakımıştı.8.8 mm çıkmıştı normal diyip bizi göndermişlerdi.dün bpdsinin normal olduğunu ama sağ ventrüküllerdeki beyin sıvısında artma olduğu söylendi.sıvı 10 mm olmuş.haftaya çarşamba konseye çağırıldık çocuk nöroşururşi prpfösörü doğumdan sonra yapılıcakları söylüycek bize.şuanda ventrikülomegali hastası olarak görülüyor.doğumdan sonra beyin boşluklarına şant takılıp biriken suyu mide boşluğuna alabilirler. bu haftaya kadar herşey normal dendi boyu kilosu gelişimi süper dendi ama dün tamamen yıkıldık daha ablamızın tedavisi sürerken nedir bu böyle herşey rabbimden ondan gelene razıyız isyan etmek asla olmaz kader diyip kabulenicez.şuan okadar kötüyümki.dünden beri ağzımı bıçak açmıyor bir damla göz yaşım aksa hıçkırıklara boğulucam.ağlamak istiyoırum ama çevremdekileri üzmek istemiyorum gizli gizli ağlıyorum kızım geliyor yanıma anne ağlama diyor.susturuyor beni.kızlar nolursunuz meleğim için dua edin bir mucize olsun sağlıcakla alayım kucağıma 36+2 haftalık olduk her an doğumda olabilir.erken doğum riskimiz bitti çok şükür.dualarınızı esirgemeyin kızlar nolursunuz hamilelerin duaları daha çabuk kabul olurmuş.şimdiden allah razı olsun öpüyoruz hepinizi :a015:

canım benim yaaaaaa bebeğinin durumuna çok üzüldüm ama herşey allahtan biliyosun bebeğin için dua edicem inan bana valla ne diyeceğimi bilemiyorum yaaa offf tutuldum çok üzülüyorum böyle şeyler duyunca allah hepimizin yavrularını kötülüklerden korusun
inşallah sende sağlıkla bebeğine kavuşursun bütün kötülükler bebeğinden uzak olsun inşallah...

Allah bebeginin yardimcisi olsun canim
gun dogmadan neler dogar caresi varsa korkma isyan etme
duani ve dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden
insallah atlatacaktir

Allah yardımcın olsun arkadaşım sağsalim alırsın inşllah yavrunu kucağına

canım çok üzüldüm ve inanamadım.Allah inşallah sağlık ve sıhat verir moralini bozmamaya çalış bebeğinde hisseder bunu ihmal etme ve tedavini aksatma canım.Ben bebeğinin bunu yeneceğine inanıyorum.En büyük ilaç inanç ve umut unutma.Allah sağlıklı doğmasını nasip etsin.

Gecmis olsun Canim. Biz ne kadar kaygilanma desekte, kaygilanacaksin. Tek care dua etmek ve bebisin dünyaya sag salim geldigini görmek. Eminim ki, bu mutlulugu yasayacaksin. Dualarimiz seninle...

arkadaşlar desteğiniz için hepiniz sağolun ilk kızımda doğuma kadar herşey normal denmişti.34 haftalık iken suyum gelmeye başlamıştı ve 11. günün sonunda doğuma almışlardı.2 günlükken yemek borusundan ameliyat oldu 17 gün küvezde yattı daha sonra kalbinde 2 delik olduğunu öğrendik sonrasında midesinde reflü. daha sonra reflü 2 akciğerinede kaçak yapıyordu.hastalıklar peş peşe peş peşe geldi ama biz usanmadık bu bizim sınavımız dedik.18 yaşındaydım ozaman bilmediğim yerlere adını televizyonlardan duyduğumuz hastanelere gittik yattık.bunları yaparken hep tek başımızaydık.şimdi tekrar hastanelerde koşturucaz ama bu sefer büyük kızıma üzülüyorum henüz 3 yaşında haftaya çarşamba inşallah bir mucize olur bir kaç haftaya inşallah meleğime sağlıcakla kucağıma alırım rabbimden ümit kesilmez herşeyi gören duyan veren o.sadece ona sığınıyorum.

Canım Allah yardımcın olsun inş, inş. meleğini sağ sağlim al kucağına, dualarımız seninle cnm,

canım cok uzuldum allah yardımcınız olsun ınsallah bebegın sapasaglam dogar tatlım:teselli:

canım Allah yardımcınız olsun bebeğini hayırlsıyla kucağına alırsın inşallah dualarımız seninle

allah iki evladınada uzun ömürler versin inşallah sağlıklı bi şekilde alacaksın kucağına allahım çekemeyeceğin yükü yüklemez hiç bir zaman allah yardımcın olsun duaa ederiz tabiki:Saruboceq:

Allah yar ve yardımcın olsun herkesin imtihanı farklı inşallah sağ salim bebeğini alırsın kucağına bi de bakmışsın hiçbişey yokk sonuçta insan yapımı ultrason bu yanılmışta olabilirler herşeyin hayırlısı canımm

canim ALLAH yardimciniz olsun. ALLAH'dan umit kesilmez. cok zor bir durum zaten ilk bebeginde de cok zorluk cekmissin. buyuk kizinin saglik durumu simdi nasil bilmiyorum ama RABBIM meleklerini korusun INSALLLAH. sende isyan etme sakin sadece dua et. inan bende dua ettim simdi sizlere. iNSALLAH dogumdan sonra saglik haberlerini de veririsin burada.

canım Allah yardımcın olsun...inşallah saglıcakla alrsın ewladını kucaına...hem testlerde sorun cıkıp sapasaglam dogan bebişlerde oluo...Allahtan umıt kesılmez ....dua et bızımde dualarımız senınle ve meleğinle...inşallah saglıklı hbr lerını de alırız burdan.

cnm çok üzüldüm dualarımız seninle.inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın cnm bebeğini.

rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin inşallah canım buda sizin sınavınız allahım beterinden esirgesin beterin beteri var neler var onları düşün sabret hiç isyan etme aynen böyle inşallah dualarımız seninle pozitif düşünki öyle olsun unutmaki içindeki içinde etkileniyor dışarıdaki dışarıda onlar için her şey bundan sonra

canım geçmiş olsun sorunun tam olarak ne olduğunu ve bebeğine nasıl bir etkisi olduğunu, ya da dermansız bir dert olup olmadığını tam anlayamadım ama ne olursa olsun çok üzüldüm ve her şeyin yolunda gitmesi için dua ediyorum. inşallah dr lar yanılmışlardır. biliyosun böyle hatalar çok sık oluyo. sorun var denilen bebekler turp gibi doğuyo. inşallah sizinki de öyle olur. zaten birinci bebeğinde çok sıkıntı çekmişsin inşallah allah bu bebeğini sağlıkla kucaklamanı kısmet eder. dualarımız seninle

allah yardım eder canım sizinde sınavınız bu heralde inşallah sağlıklı doğar miniğin dualarımız sizinle

çok zor geçekten canım allah yardımcın olsun çok üzüldüm okuyunca dualarımız seninle ve bebeğinle inş rabbim onu sağlıkla bağışlar sana

Canım dualarımız seninle. ınşallah sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına a.s.

X