Şampuan ve Saç Kremleri Mor Şampuan kullanan var mı?

Operetta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2017
10
2
41
Kızlar aranızda mor şampuan kullanan var mı ? Memnun musunuz ve nasıl kullanıyorsunuz?
Ben bu yaz açma işlemi uygulattım saçlarıma ama böyle br turunculaştı çiğleşti sanki.
Bu aralar da mor şampuanı duydum, araştırdım da iyi geliyor o turunculuğu alıyor saçyan diyorlar.
Sizce ?

Daha önce bununla alakalı bir konu açmıştım. Doğru, saçtaki istenmeyen turuncu yansımaları yavaş ve kontrollü bir biçimde nötrleştiriyor. Tavsiyem Bonacure'un mor şampuanını alman. Ben her markayı denedim, en başarılısı Bonacure... Saçları yıpratmadan, sertleştirmeden, kepek yapmadan rengi düzenliyor. Diğer markalar ya pigment vermiyor ya saçları kazık gibi yapıyor.

Aldım tatlım ben Loreal'inkini aldım denedim hatta, etkisi güzel fena değil. Bunu kullanayım sonra Bonacure deniyim o zaman. Hatta bu aralar sarı saç tabii yıpranmaya müsait 2. bakım kürüme başladım.
John Frieda'nın Full Repair Onarıcı bakım maskesiyle Renpure argan yağı benim saçlarımı acaip bir şekilde onardı ,
o yüzden 2. kutularına geçtim. Sarı saçın bakımı zor ama bu ikili süper, sana da tavsiye ederim cnm. Hatta şu an %50 indirimde, bayram da geliyor yaa kaçırma bence kesinlikle :)
Burdan bakarsın cnm, öptüm,

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım tatlım ben Loreal'inkini aldım denedim hatta, etkisi güzel fena değil. Bunu kullanayım sonra Bonacure deniyim o zaman. Hatta bu aralar sarı saç tabii yıpranmaya müsait 2. bakım kürüme başladım.
John Frieda'nın Full Repair Onarıcı bakım maskesiyle Renpure argan yağı benim saçlarımı acaip bir şekilde onardı ,
o yüzden 2. kutularına geçtim. Sarı saçın bakımı zor ama bu ikili süper, sana da tavsiye ederim cnm. Hatta şu an

Loreal'in gri renkli şampuanını aldıysan işin iş, bir süre sonra saçlarını keçe gibi yapacak, Sarı şişeli blonde şampuanı nispeten daha yumuşak ama pigmentler zayıf o yüzden bence bitirince Bonacure'u dene. Ben saç bakımı için özel ürünler kullanıyorum, John Frieda markasını severim fakat ama tercihim daha profesyonel ürünler. Bu arada forumda link paylaşımı yasak, istersen mesajını düzenle. İyi geceler...

Çok sorun yapmaz herhalde bu iki ürün fazlasıyla yumuşak yapıyor çünkü :KK66:

Ben bunu kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum
color_freeze_silver_shampoo_250ml.jpg

öyle mii tamam buna da bakacağım cnm, çok teşekkür ederim :)

Kızlar aranızda mor şampuan kullanan var mı ? Memnun musunuz ve nasıl kullanıyorsunuz?
Ben bu yaz açma işlemi uygulattım saçlarıma ama böyle br turunculaştı çiğleşti sanki.
Bu aralar da mor şampuanı duydum, araştırdım da iyi geliyor o turunculuğu alıyor saçyan diyorlar.
Sizce ?

Yıllardır kuaföre gide gele ve senelerce her rengi denediğim için bilgilerimi paylaşmak isterim .. öncelikle mor şampuan sorulmuş ilk çıktığında kuaförüm denedi hoşuma gitti ama her seferinde aynı tonlamayı yakalamak zor bazen aşırı gri yada yeşil mavi morumsu bir renk çıkıyo bunun yerine cila yaparsanız saçınız daha az yorulur. Çünkü o şampuanlar ne marka olursa olsun çok sertleştiriyor saçınızı tavsiyem cila... ben saçımı kendim açıyorum açtığım saçı kendim boyuyorum sonra cilamı kendim yapıyorum gerçekten çok daha güzel oluyor... ombre röfle hepsini yapmak kolay aslında saçınızı 5 liralık açıcı ile açıp üstüne en fazla 20 tl lik boya sürüp sizi gönderiyorlar sma saçınız omuzları geçiyor sütyen çizginize kadar geliyorsa 200 tlden aZ para talep etmiyorlar dükkanın semaine göre bu artıyor 2 yıl önce 550 tl verdiğimi bilirim yazık asgari ücret belli bu soygun! Alın açıcıyı sürün bekleyin en az 15 dakika en çok 30 sonra saçınızı Palette platin ile boyayın daha sonra küllü gri sarı boya ile cila yapın en fazla 30 tl tutuyor emin olun ve cilayı mor şampuan gibi haftada 3 kere yapmanıza gerek yok ayda bir yeter

Mor şampuanı 10 günde bir kullanıyorum saçlarım dogal açık gri rengi sadece 30 sn tutup yıkıyorum saçımı , daha fazlası mor renk oluyo saç uçları .,, merak ettiğim mor şampuanın saça zararı varmı , düzenli kullanımda

Mor şampuanı 10 günde bir kullanıyorum saçlarım dogal açık gri rengi sadece 30 sn tutup yıkıyorum saçımı , daha fazlası mor renk oluyo saç uçları .,, merak ettiğim mor şampuanın saça zararı varmı , düzenli kullanımda
Merhaba bende saçlarımı gri renge boyamak istiyorum çok beğeniyorum.Bunun için palette deluxe açıcı aldım yarın gelmesini bekliyorum.Saclarim kısa ve beyazların çok bir yandan aslında beyazlarını da fazla dikkat çekici göstermez diye düşündüm en azından dipleri çıkınca .Mor sampuan da aldım.Size sormak istediğim benim saçlarımda sadece boya var.Bu açık kahverengi tonlarında bu açıcı işimi gorurmu dersiniz.Actiktan sonra mor şampuan ile yıkayıp ve bir kaç gün bekleyip sonra üzerine gri şurup ve tekrardan mor şampuan ile yıkamayı düşündüm.Sizce bu şekilde istediğim sonucu alirmiyim.İstedigim füme gri.

X