monurol ilacı kullanan bi allahın kulu baksin lütfen

zeynep776

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
42
8
20
Bu ilaç içildiği günden sonra mı etkisi başlıyor? Yavas yavas mi etki ediyor ? Dun gece 11 de ictim 7 e uyandim idrarimi yaptim ve sikayetimde etkisi cok olmadi acaba ilaç işe yaramadı mı anlamadım ilacın işleyişi hakkında zerre bilgi bulamadım. Lütfen kullandiysaniz bi deneyiminizi yazın anında tum ağrıyı siziyi yok mu etmesi lazım bende mi yaramadi

Vücudunuzda enfeksiyon var dolayısıyla tek kullanımlık bir ilacı kullandıktan 12 saat sonra hemen etki etmesini beklemek gerçekçi olmaz. Ben tek şase kullandım, bir hafta sonra idrar verdim duruma göre antibiyotiğe devam edelim veya temizlenmiş diyorlar.

Vücudunuzda enfeksiyon var dolayısıyla tek kullanımlık bir ilacı kullandıktan 12 saat sonra hemen etki etmesini beklemek gerçekçi olmaz. Ben tek şase kullandım, bir hafta sonra idrar verdim duruma göre antibiyotiğe devam edelim veya temizlenmiş diyorlar.
Evet evet bende öyle dusundum ama ağrım azalmıyor hic azalmayacak gibi hissediyorum psikolojim aşırı bozuldu. Yarına sabredip yarın sabah ürolojiye görünsem mi diye dusunuyorum. Aile hekimi hafif demişti ondan dolayi hemen gececegini düşünmüştüm

Onu tek başına mı verdiler? Ben sadece bir kez kullandım monurol, cipro ile birlikte vermişlerdi. Monurol içtiğimin ertesi günü hemen çok rahatlatmıştı.

X