Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu mondinin ürünlerini kullanan varmı

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Ela82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
789
115
42
aslında mondiden yemek odası beğendim ama kalitesini bilmiyorum.bilen kullanan varsa yazarmı acaba..

Biz 4-5 yıl önce anneme bir oturma grubu almıştık mondiden ve pek sorun yaşamadık şu ana kadar (sadece koltuğun birinin makası düzeltildi). Onun dışında taş gibi maşallah. Tabi garanti veremez kimse şans işi bunlar. Önce şikayet sitelerine gir bir bak derim ben. Daha iyi fikir edinirsin. Merinosun yanından bile geçme. Tüm ürünlerini at çöpe gitsin. Bellona iyi gibi. Ha bide Çilek'e bak. Şikayet sitesine baktığımda tüm sorunları çözmüş görünüyor. (sikayetvar.com) Tüm tüketicilerin sorunlarını yazdığı güvenilir bir site. Ben ilk önce Kadınlar Kulübü'ne çok teşekkürlerimi sunuyorum . Burada aradığın her şey var. Oraya da bir bak dilersen.:KK3:

Ben de yemek odası ve oturma odasını Mondi'den aldım daha kullanmadım ama. Yemek odasının kalitesi çok da iyi değil gibi görünüyor malzemesinin bazı yerleri suntaymış. Kullanınca göreceğiz artık :)))

bende koltuk takımı aldım gayet iyi.tabi ürün çeşitleri arasında kalitelisi daha az kalitelisi var yani malzeme farkından dolayı senin hangisini aldıgına baglı ama ürünlari iyi.zaten bellona, istikbal, mondi hepsi aynı hacı boydaka ait o markaları kullananlarada sorabilirsin.

benim arkadas 1 yıllık evli oturma grubu mahvolmuş üstelik sadece 2 kişi yasıyorlar

bende baza almayı düşünüyorum ama bellona ile mondi arasında kararsız kaldım bellona daha fazla tutuyor ama o daha kalitelidir dimi

Ben tüm ev eşyamı mondiden aldım.Yemek odası çok güzel kahverengi krem.Yatak odasıda güzel.Oturma grupları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama.Oturma grubum çabuk yıprandı.

arkadaşlar konu üzerinden baya geçmiş ama bende mondi almak istiyorum kullanıp memnun kalan var mı ?

X