Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

Canım hayırlısı olsun. Boşa heveslendirmek istemem ama, bence de lekelenmen olduysa tutmuş olabilir. Ben de çünkü aynısını yaşadım. önce pembemsi geldi, daha sonra 1-2 gün boyunca kahverengi lekelenmem oldu. 2 gün sonra büyük hevesle nasılsa implantasyon olduysa vücut Bhcg salgılamaya başlamıştır diye büyük hevesle kan testi yaptırdım, sonuç 0,1 çıktı. Yıkıldım tabi. Ama sonra baktım adetim 2 gün gecikti, yeniden test yaptırdım, bu sefer pozitif çıktı.
İnşallah hayırlısıyla güzel haberlerini alırız...

inşallah cnmm inşallah.. tabi hepsi allahtan rabbim hakkımızda hayırlı olan ne ise onu versin inşallah.. işte adetim bnm hiç böyle 10 gün felan gecikmez normalde bugün 10. gün olunca ister istemez ümitleniyo insan ama elim teste varmadı korkudan.. daha 9. ayım bnm bekleme sürem tam dolmadı ama dediğim gibi inşallah bu kez rabbim yüzümüzü güldürür..

gulcelcim canım doktorunun izni varmıydı bırakmanda ? birde sen dogum kontrol hapı kullandınmı :26:

kızlarrrr bi sitede doktora soru sormustum cevap vermiş bakın ne demiş :)
Burcu hanım merhaba geçmiş olsun. ay sonunda testi tekrarlamanız uygun olur. gebe kalmama süresi de 6 ay yeterli gibi. yaşınız genç merak etmeyin her şey yoluna girecektir

herkese hayırlı pazarlar... kızlar bugün adetimin 10.günü kasıklarım sızım sızım sızlıyor acaba niye yumurta oluşuyor olabilirmi :26: yada başka bişeyler :44: :44:

gulcelcim canım doktorunun izni varmıydı bırakmanda ? birde sen dogum kontrol hapı kullandınmı :26:

hayır cnm kesinlikle yoktu bilmiyo bile ama ben eşime anlatamadım.. umreye gitti geldi nisanda mayısın 1 inde geldi bırakıyoruz ve itiraz etmiyosun dedi ogün bugündür tam gaz devam 4 ay kullandım

ayy cnm ne güzel bir cvp yaa keşke biri banada böle bişi deseydi korka korka eşime tamam diyodum

ayy cnm ne güzel bir cvp yaa keşke biri banada böle bişi deseydi korka korka eşime tamam diyodum

bende cok sevindim ama bazılarıda 1 yıl bekle diyorlar kararsız kaldım 10.ayda bırakmayı düşünüyorum birde bugün yabancı sitelere girdim biraz bakındım ordada eger kemoterapi görmediyseniz 6 ay yeter diyor ntv spikeri esra sert war oda komplet mol geçirmiş 6 ay korunmuş onada doktoru öyle söylemiş ama sonrasında tekrar hamile kalmıs problemler yaşamıs bayagıı mol gebelik devamımı bilemiyom artık kafam karıstı walla hangisine uyacagımızı şaşırdık bu arada yarın senden güzel haberler bekliyoruz ona göre

Son düzenleme:
Gülcel ümitlendirmek istemem.. ama büyük ihtimalle hamilesin. bir an önce git artık şu doktora...böyle bekleyerek olmaz...göğüslerdeki hassasiyet %80 hamilelik belirtisi..İhmal etme artık.ve güsel haberi ver bize..heyecanla seni bekliyoruz....

gulcel için girdim ama gelmemiş henüz güzel haberlerle gelecek gibi
selam bu arada hepimize güzel haftalar nasılsınızzzz

canlarımmm kader arkadaşlarım çok mutluyum 5 haftalık hamileyim rabbime şükürler olsun.. bugün gittim sonunda doktora herşey güzel dedi allahım sabahtan beri ağlıyorum sevincimden..rabbim hepinize yaşatsın inşallah korkmayın allahın izniyle rabbime sığının.. geceden beri gözüme uyku girmedi korkudan ultrasona yattım ağlamaya başladım doktorum bile duygulandı halime.. bana ne dese beğenirsiniz karnını kasma annesi kendini geri çekio demezmiiiii allahım annesi dedi bana offff rabbim hepinizin gözünün yaşını dindirsin inşallah..

ahhhh be canım girerken kalbim güm güm attı acaba ne oldu diye dünde gelmemiştin.. tebrik ederim Allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin... Bak Rabbim yüzünü güldürdü demekki daha iyisi olacakmıs seninleki bu kadar stres dolu günler geçirdin mükafatınıda aldın .... masallahhh Allahım nazarlardan korusun cok ama cooooook sevindim... Artık bebişine ve kendine cok ama cok iyi bak emi annesi darısı bizlerin basına :) bu arada mol gebeliğini takip eden doktorunamı gittin 8 ay sonra bıraktınya bişey söyledimi ????

Son düzenleme:

canımm allah razı olsun yasaklı süren biter bitmez rabbim senide güldürsün inşallah..yok o doktoruma gitmedim onu çok sevmemiştim ama kürtajımı o yapınca ona devam etmek zorunda kalmıştım, şimdi bana geçen yıl hamile haberimi veren doktoruma gittim mol teşhisinide o koymuştu beni görünce çok duygulandı allah razı olsun derdimle dertlendi sonucada beraber sevindik. bebek kesenin içinde olunca hiç sormadı bile burcucum kaç ay olmuştu die bende söylemedim 10 gün sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi.. hala şoktayım inan herşeye ağlıyorum sevincimden.. buarada sadece siz biliosunuz biliomusun kimseye söylemicez eşimle karar aldık.. canım yaaa onunda halini bi gör sürekli gülüo rabbim gülen yüzümüzü soldurmasın inşallah

süperrrr süperrrr süperrrrrrrrr Allahım isteyen herkese nasip etsin inan cok ama cok sevindim bizi ancak bizler anlayabiliyoruz doktor takibini sakın ihmal etme mercimeğimizede cok iyi bak haydi bakalım güzel şeyler olacak artık hep gelecekle ilgili planlar yap yılların acısını hamileliğininde tadını çıkarrrr bizide dualarında unutma

unuturmuyum siz benim kardeşlerim gibi oldunuz.. allahım hepinizin yüzünü güldürsün inşallah bide benden sana tavsiye 6 ayın eğer yükselmeden geçerse benim gibi 1 veya 2 ay daha bekle sende bırak korunmayı.. 1 yıl eskidenmiş dün doktorla az konuştumda eskiden hastalara bu gebeliği anlatmak çok zordu dedi köyden kentten geliolardı biz 2 ay gel kan ver dioduk geliodu sonra sallıyolardı dedi onlarda çareyi 1 yıl kesinlikle bebek yok die bulmuştuk dedi.. mantıklı geldi ben hiç aksatmadım ama dediği gibi köyden gelen uzak yerden gelen iş güç var der gelmez.. herşeyin hayırlısı canım allahım kimselere aratmasın inşallah..

canımmmmm nasıl mutlu oldum anlatamam allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin......ayyyyyyyyyyy çokkkkkkkkkkk mutluyum okuyunca çığlık attımmmm işyerindeki arakadaşlar saçmaladın iyice sen diye dalga geçiyorlar

canım benim allah razı olsun en kısa zamanda rabbim senide güldürsün bizde senin hayırlı haberini duyalım inşallah.. onlar anlamaz bizi yaşamadılar çünkü neyse yaa boşverelim bukonuyuhala şoktayım inanamıyorum neolur dua edinde sağa salim kucağıma alayım

amin her kışın bir baharı var tatlım.çooooook sevindim hayırlı uğurlu olsun.darsıda bizlere olsun kıslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…